Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Πρόβλημα με περιστροφη οθονης


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   WiZaRDe

WiZaRDe

    iPH Enthousiast

  • 438 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:wizarde

Δημοσίευση 29/12/2010 - 16:31

Κ ενώ δούλευε κανονικά η περιστροφη της οθόνης μου, ξαφνικά μου έβγαλε Ενα εικονίδιο δίπλα στο ποσοστό της μπαταρίας που έχει Ενα λουκέτο κυκλωμενο, με αποτέλεσμα να μην περιστρέφεται η εικόνα. Μου το έβγαζε κ πάλι Όταν ενεργοποιουσα το graviboard Αλλα μετα που το απενεργοποιουσα εξαφανιζοταν κ όλα Καλά. Έχω 3GS 4.1. Αν Ξέρεις κανείς κάτι με σώζει. Ευχαριστώ προκαταβολικά

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Wishman

Wishman

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/12/2010 - 16:35

Ψάξτε λίγο παιδιά έχει απαντηθεί 100+ φορές..

#3   johnanad

johnanad

    iPH Addict

  • 870 μηνύματα
  • Twitter:@johnanad
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:johnanad

Δημοσίευση 29/12/2010 - 16:38

Κ ενώ δούλευε κανονικά η περιστροφη της οθόνης μου, ξαφνικά μου έβγαλε Ενα εικονίδιο δίπλα στο ποσοστό της μπαταρίας που έχει Ενα λουκέτο κυκλωμενο, με αποτέλεσμα να μην περιστρέφεται η εικόνα. Μου το έβγαζε κ πάλι Όταν ενεργοποιουσα το graviboard Αλλα μετα που το απενεργοποιουσα εξαφανιζοταν κ όλα Καλά. Έχω 3GS 4.1. Αν Ξέρεις κανείς κάτι με σώζει. Ευχαριστώ προκαταβολικά

στο multitascking αν το συρεις δεξια θα βρεις(δηλαδη εκει που βρισκεις το ipod) τερμα αριστερα που εχει ενα σαν κικλακι περιπου απο εκει μπορεις να ενεργοποιεις και να απενεργοποιης την περιστροφη οθονης,κανε μια δοκιμη

#4   WiZaRDe

WiZaRDe

    iPH Enthousiast

  • 438 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:wizarde

Δημοσίευση 29/12/2010 - 16:43

στο multitascking αν το συρεις δεξια θα βρεις(δηλαδη εκει που βρισκεις το ipod) τερμα αριστερα που εχει ενα σαν κικλακι περιπου απο εκει μπορεις να ενεργοποιεις και να απενεργοποιης την περιστροφη οθονης,κανε μια δοκιμη



σε ευχαριστω πολυ φιλε, αυτη ηταν η λυση. εχεις δικιο wishman, αλλα ημουν απο το κινητο κ δεν εκανε αναζητηση, δε ξερω γιατι.
τεσπα, καλες γιορτεςςςςςςςςςςςςςς

#5   johnanad

johnanad

    iPH Addict

  • 870 μηνύματα
  • Twitter:@johnanad
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:johnanad

Δημοσίευση 29/12/2010 - 16:46

σε ευχαριστω πολυ φιλε, αυτη ηταν η λυση. εχεις δικιο wishman, αλλα ημουν απο το κινητο κ δεν εκανε αναζητηση, δε ξερω γιατι.
τεσπα, καλες γιορτεςςςςςςςςςςςςςς

να εισαι καλα.και εγω πατρινος ειμαι




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες