Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Ολοι εμεις φταιμε για τις τιμες πωλησης μεταχειρισμενων.!


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
146 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   sale

sale

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/01/2011 - 19:38

Διαβαζω κατι εξωφρενικες αγγελιες πωλησης iphone κινητων, οπως 3g και 3gs που ειναι πραγματικα για να εκνευριζεσαι.! απο την αλλη οι κανονες του iphone hellas σου απαγορευει να σχολιασεις την τιμη της αγγελιας.! εαν ειναι δυνατον.! δεν ειπαμε να σχολιασεις αδικα, αλλα οταν βλεπεις τιμες πωλησης 3g σε τιμες πανω απο 250 ευρω, αντεχεις να μην σχολιασεις?
και ομως βρισκονται κοροιδα που στελνουν p.m για να αγορασουν στην τιμη αυτη.! νομιζω οτι προκειται για κοροιδια καποιων προς καποιους που ειναι αρχαριοι με την αγορα iphone. και εκει "πατανε".
ειναι λοιπον απαραδεκτοι οι κανονισμοι του iphone hellas οσον αφορα την απαγορευση σχολιασμου τιμης πωλησης, γιατι ετσι ειναι απροστατευτοι στην ουσια οι μελλοντικοι χρηστες iphone μεταχειρισμενων, αφου δεν γνωριζουν τις τιμες μεταχειρισμενων της αγορας.!
ξυπνηστε επιτελους και μην αγοραζετε σε αυτες τις τιμες.! βλεπετε οτι καποιοι δινουν τα τεσσαρια, σε τιμες περιπου 500 ευρω. εδω δεν ειπαμε κατι. ειναι πολυ λογικη ι τιμη.!
αλλα 3gs συσκευες σε τιμες 350 ευρω? μιλαμε για την απολυτη κοροιδια.!!!

Τελευταία επεξεργασία από: iLuxus, 15/01/2011 - 19:50
Bold


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   poison

poison

    iPH User

  • 144 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/01/2011 - 19:41

Εν μερει εχεις δικοι αλλα οταν πουλιεται ακομα το 3gs 8gb στην τιμη των 585ευρω τοτε τα 300 για το 16αρι και τα 350-380 για το 32αρι δεν ειναι πολλα.Στο λεω σαν κατοχος του 32 μεταχειρο.

#3   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7.215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 15/01/2011 - 19:42

φιλαρακο σου λεει κατι ο νομος περι ελευθερης αγορας? μην αγοραζεις αμα σου φαινεται ακριβο.
δεν θα πουμε εμεις σε κανενα ποσο θα πουλησει κατι δικο του.
στο κατω κατω να στο πω κι ετσι οταν καποια νοκια και ερικσον εχουν τοσο γιατι να μην εχει και το 3γ 3γς?

#4   komos

komos

    iPH Contributor

  • 1.410 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/01/2011 - 19:46

@sale
να σου θυμισω ενα τυχαιο περιστατικο αισχροκερδιας που θα ηθελα να σχολιασεις
http://www.iphonehel...__1#entry298010

Τελευταία επεξεργασία από: komos, 15/01/2011 - 19:47


#5   sale

sale

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/01/2011 - 19:47

φιλαρακο σου λεει κατι ο νομος περι ελευθερης αγορας? μην αγοραζεις αμα σου φαινεται ακριβο.
δεν θα πουμε εμεις σε κανενα ποσο θα πουλησει κατι δικο του.
στο κατω κατω να στο πω κι ετσι οταν καποια νοκια και ερικσον εχουν τοσο γιατι να μην εχει και το 3γ 3γς?


φιλαρακο εγω μπορει να μην αγορασω επειδη ξερω. καποιος αλλος ομως μπορει να το κανει και να του πιασουν τον κ@λ@ καταλαβες.! αυτοι λοιπον που δεν ξερουν απο τιμες μεταχειρισμενων και ειναι νεοι χρηστες εδω μεσα, απο καπου πρεπει να μαθουν τις τιμες της αγορας.

#6   disorder

disorder

    iPH Member

  • 267 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:acheron911

Δημοσίευση 15/01/2011 - 19:48

@sale
να σου θυμισω ενα τυχαιο περιστατικο αισχροκερδιας που θα ηθελα να σχολιασεις
http://www.iphonehel...__1#entry298010



:blush:

#7   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7.215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 15/01/2011 - 19:48

οι τιμες της αγορας ειναι αυτες που βλεπεις φιλε μου.
ειτε σουαρεσει ειτε οχι.
ο τσαμπας απεθανεν

#8   sale

sale

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/01/2011 - 19:49

@sale
να σου θυμισω ενα τυχαιο περιστατικο αισχροκερδιας που θα ηθελα να σχολιασεις
http://www.iphonehel...__1#entry298010



εαν δεν καταλαβες οτι ακομα και αυτην την αγγελια την ειχα βαλει, για να χλευασω τις πολυ υψηλες τιμες μερικων μεταχειρισμενων, τοτε τι να πω............


*** "φτιαχτη" αγγελια ηταν αν δεν καταλαβες, γιατι απο τοτε "εκραζα" μερικες αγγελιες ***

Τελευταία επεξεργασία από: sale, 15/01/2011 - 19:50


#9   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 15/01/2011 - 19:49

παιδια πλακα εχει..δεν συμφωνειτε?

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#10   komos

komos

    iPH Contributor

  • 1.410 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/01/2011 - 19:51

να στο πω αλλιως
αγοραζεις σημερα απο την βοντα ενα 3gs 16 γιγα κοντα στα 600 ευρω
σε μια εβδομαδα ποσο το πουλας?
και οχι η αγγελια σου δεν μου φανηκε οτι ειχε δοση ειρωνιας ως προς τις τιμες

#11   sale

sale

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/01/2011 - 19:52

οι τιμες της αγορας ειναι αυτες που βλεπεις φιλε μου.
ειτε σουαρεσει ειτε οχι.
ο τσαμπας απεθανεν


ε λοιπον δεν μου αρεσουν, και θα το λεω μπας και την διαβασει κανενα παιδακι και δεν την πατησει. και αν θελουν να με κανουν ban ας με κανουν. και αν θεωρεις τσαμπα την τιμη 3g στα 250, μαλλον κατι τετοιο θα θες να πουλησεις και εσυ αργοτερα.

#12   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/01/2011 - 19:53

να υποθεσω πως οταν βγαινεις για ψωνια στα μαγαζια που οι τιμες τους ειναι απαραδεκτες με αυτη την κριση και την ανεργια που υπαρχει.. μπαινεις μεσα στα μαγαζια και φωναζεις ειστε κλεφτες..

οπως σου ειπανε και παραπανω.. εχουμε ελευθερη αγορα και ο καθενας οσο θελει πουλαει.. στην κριση του καθενος ειναι εαν θα αγορασει.. εαν δεν σου αρεσει καποια τιμη απλα προσπερνας.. φιλικα παντα και στα πλαισια υγειους διαλογου...

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 15/01/2011 - 19:54


#13   spiderdim

spiderdim

    iPH Contributor

  • 1.068 μηνύματα
  • Twitter:@Abatzis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 15/01/2011 - 19:53

εγω παιδια ειμαι τις αποψεις ο καθενας πουλαει οσο θελει... Και μην μου πει κανεις οτι οταν πουλαμε κατι δεν ευχομαστε να βρεθει ο τυπας να το παρει στην τιμη που θελουμε και οχι σε αυτην που λογικα θα επρεπε!

Εαν αυτη η τιμη ειναι 10 ευρω παραπανω ή 100 αυτο δεν εχει σημασια...ρωτώντας πας στην πολη λενε ΑΡΑ εαν θες να χωθεις στην τεχνολογια καλο ειναι να ρωτησεις πριν αγορασεις. Μην παρεις το ΝΟΚΙΑ 5800 και να περιμενεις να ειναι σαν το iphone...

#14   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 15/01/2011 - 19:54

εσυ τι iphone εχεις φιλε μου?το αγοραζω 50 ευρω το θελω αριστο παρακαλω... :lol:

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#15   sale

sale

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/01/2011 - 20:00

εσυ τι iphone εχεις φιλε μου?το αγοραζω 50 ευρω το θελω αριστο παρακαλω... :lol:


εγω εδωσα το 3gs μου, τον ιουλιο 240 ευρω se τελεια κατασταση. νομιζω αυτη ηταν λογικη τιμη τοτε.! κατα τα αλλα, με τις απαντησεις ολων σας σχεδον, ξερεις τι βλεπω?? πολλους υποψηφιους μελλοντικους πωλητες.!! για αυτο και σκιζετε τα ιματια σας.! θελετε και εσεις προφανως με την ελευση του iphone 5 , να πιασετε καναν κ@λ@ καποιου που θελει να παρει μεταχειρισμενο iphone 4 που ηδη εχετε φυσικα.
για αυτο ας λετε οτι θελετε.! εγω θα κραζω συνεχεια οσο βλεπω τετοιες τιμες.!

Τελευταία επεξεργασία από: sale, 15/01/2011 - 20:01


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες