Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Ολοι εμεις φταιμε για τις τιμες πωλησης μεταχειρισμενων.!


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
146 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 15/01/2011 - 20:01

το επομενο iphone μην το πουλησεις θα το παρω εγω.. :lol: :lol:

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7.215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 15/01/2011 - 20:02

κανεις δεν θα σε κανει ban για τις αποψεις σου.
αυτο ειναι το μονο σιγουρο. και οσο τις υπερασπιζεσαι με σθενος απο μενα συγχαρητηρια.
αλλα οι τιμες ειναι αυτε φιλε μου.καλως ή κακως

#18   sale

sale

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/01/2011 - 20:04

κανεις δεν θα σε κανει ban για τις αποψεις σου.
αυτο ειναι το μονο σιγουρο. και οσο τις υπερασπιζεσαι με σθενος απο μενα συγχαρητηρια.


αυτο κανω μονο. :)

#19   spiderdim

spiderdim

    iPH Contributor

  • 1.068 μηνύματα
  • Twitter:@Abatzis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 15/01/2011 - 20:04

αγορινα εντελως φιλικα παντα, 19-20 post μεχρι στιγμης και σου λεμε οτι εισαι λαθος... Σκεψου γιατι συμβαινει αυτο? Πρωτη φορα ακουω για την πωληση των μεταχειρισμενων παραπονα! Να μου ελεγες για το λαδι που το αγοραζουν απο τους παραγωγους σε ξεφτυλα τιμη θα ημουν μαζι σου!!! αλλα εδω εισαι λαθος πολυ απλα γιατι η αγορα ειναι ελευθερη και ο καθενας πουλαει οσο θελει

Τελευταία επεξεργασία από: spiderdim, 15/01/2011 - 20:04


#20   tasulm

tasulm

    iPH Addict

  • 673 μηνύματα
  • Twitter:@tasulm
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:tasulm

Δημοσίευση 15/01/2011 - 20:04

βρε αγαπημένε, επειδή βλέπω οτι δεν δέχεσαι με τίποτα τον όρο ελεύθερη αγορά, σκέψου κάτι άλλο πολυ γενικό.
Αν δεν υπήρχαν οι χαζοί, πως θα ζούσαν οι έξυπνοι?

#21   sale

sale

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/01/2011 - 20:05

κανεις δεν θα σε κανει ban για τις αποψεις σου.
αυτο ειναι το μονο σιγουρο. και οσο τις υπερασπιζεσαι με σθενος απο μενα συγχαρητηρια.
αλλα οι τιμες ειναι αυτε φιλε μου.καλως ή κακως


σου δηλωνω λοιπον απο τωρα, πως εαν βγει 5 το καλοκαιρι, θα βαλω αγγελια απο εδω και θα πουλαω το τεσσαρι μου 32gb 350 ευρω. θα ειναι πολλα?

#22   spiderdim

spiderdim

    iPH Contributor

  • 1.068 μηνύματα
  • Twitter:@Abatzis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 15/01/2011 - 20:06

σου δηλωνω λοιπον απο τωρα, πως εαν βγει 5 το καλοκαιρι, θα βαλω αγγελια απο εδω και θα πουλαω το τεσσαρι μου 32gb 350 ευρω. θα ειναι πολλα?


στειλε μου να το αγορασω εγω τοτε ;)

#23   Florian

Florian

    iPH User

  • 165 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:florevil

Δημοσίευση 15/01/2011 - 20:06

πρωτα απο ολα αν δεν σου αρεσουν οι τιμες μην αγοραζεις.. εμενα μου φαινονται πολυ λογικες iphone 3G 150-250 ευρω.. iphone 3GS 300-350.. Εγω πηρα το iphone 3GS μου 350 ολοκαινουριο στο κουτι και ειμαι πολυ ευχαρηστιμενος και δεν το βρισκω καθολου ακριβο.. κοιτα απλα πραγματα οπως σου ειπα αν δεν σου αρεσουν οι τιμες αγορασε απο καπου αλλου..

P.S Αν μου βρεις iphone 3GS σε αριστη κατασταση κατω απο 300 ευρο στην ελλαδα πες το μου..

#24   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 15/01/2011 - 20:06

εγω το κλεινω απο τωρα 360,00 :lol:

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#25   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/01/2011 - 20:08

Το να λες την άποψη σου εδω.. Δεν Υπάρχει θέμα banned αλλα στις αγγελίες οι κανόνες είναι σαφής .. Απαγορεύεται ο σχολιασμός..

#26   Florian

Florian

    iPH User

  • 165 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:florevil

Δημοσίευση 15/01/2011 - 20:08

καλα ναι αγορασε το 800 να μας το πουλησει; 350 αν σε συμφερει να μου το πεις...

#27   sale

sale

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/01/2011 - 20:10

πρωτα απο ολα αν δεν σου αρεσουν οι τιμες μην αγοραζεις.. εμενα μου φαινονται πολυ λογικες iphone 3G 150-250 ευρω.. iphone 3GS 300-350.. Εγω πηρα το iphone 3GS μου 350 ολοκαινουριο στο κουτι και ειμαι πολυ ευχαρηστιμενος και δεν το βρισκω καθολου ακριβο.. κοιτα απλα πραγματα οπως σου ειπα αν δεν σου αρεσουν οι τιμες αγορασε απο καπου αλλου..

P.S Αν μου βρεις iphone 3GS σε αριστη κατασταση κατω απο 300 ευρο στην ελλαδα πες το μου..


αυτο προσπαθω να σου πω. οσο αγοραζετε στις τιμες αυτες, φυσικα και δεν θα βρεις παρακατω τιμη.! εαν θεωρεις καλη τιμη 350 ευρω 3gs, οταν με 500 βρισκεις το τεσσαρι, τοτε δεν εχεις καλη κριση. τι να πω.!
λοιπον επειδη κουραστικα να απανταω. πειτε οτι θελετε.

#28   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 15/01/2011 - 20:12

Sale ακου κατι που η δεν το έχεις ξανά ακούσει η το έχεις προσπεράσει..

Το παρόν φόρουμ είναι μια ενημερωτική κοινότητα σχετικά με τα προϊόντα της Apple και μόνο(πλην κάποιων εξαιρέσεων).Το ότι υπάρχει η ενότητα "αγγελίες" έχει ξεκαθαριστεί άπειρες φορές και έχουμε πει πως το φορουμ δεν συμμετάσχει επισημα στο ολο εγχειρημα και απλά παρεχει την δυνατότητα αυτή στα μέλη του.Αυτό που έχουμε αναλάβει επίσημα όμως είναι,η ομάδα διαχείρισης να "εποπτεύει" τον τομέα αυτό για την ορθή λειτουργία του.

Τώρα το αν ο καθένας πουλάει ότι θέλει όσο θέλει είναι δικό του θέμα και του πιθανου αγοραστή.

Η κοινότητα τώρα ,εφόσον μια αγγελία πληρεί της προϋποθέσεις( και κατά την δημοσίευση και κατά την εξέλιξη της)δεν έχει καμιά ανάμιξη στο όλο θέμα .Παρεμβαίνει μόνο αν παραβιαστούν οι κανόνες είτε απο την μια είτε απο την αλλη πλευρά και εκει τελιωνει το θέμα με εμας..

Η κοινότητα σαν κοινότητα οφείλει να προστατέψει και της δυο πλευρές..Και του αγοραστή αλλά και του πωλητή.Η προστασία που παρεχει είναι να ορίσει κάποιους κανόνες οι οποίοι καλώς η κακός πρέπει να τηρούνται από όλους για να μην υπάρχουν (που τα έχουμε δει επανειλημμένα) εντάσεις και ακραίες συμπεριφορές.

Τελευταία επεξεργασία από: thanasis, 15/01/2011 - 20:14

ezgif_com_crop_2.gif


#29   Florian

Florian

    iPH User

  • 165 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:florevil

Δημοσίευση 15/01/2011 - 20:14

αυτο προσπαθω να σου πω. οσο αγοραζετε στις τιμες αυτες, φυσικα και δεν θα βρεις παρακατω τιμη.! εαν θεωρεις καλη τιμη 350 ευρω 3gs, οταν με 500 βρισκεις το τεσσαρι, τοτε δεν εχεις καλη κριση. τι να πω.!
λοιπον επειδη κουραστικα να απανταω. πειτε οτι θελετε.


μα δεν καταλαβες τοσο αξιζει ενα iphone...

#30   sale

sale

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/01/2011 - 20:15

Το να λες την άποψη σου εδω.. Δεν Υπάρχει θέμα banned αλλα στις αγγελίες οι κανόνες είναι σαφής .. Απαγορεύεται ο σχολιασμός..


για αυτο και ανοιξα το θεμα εδω, για να δω αποψεις.! αλλα δυστυχως νομιζω τα θελει ο κ@λ@ς μας. και σας.! οποτε γιατι να ειμαι εγω ο ηλιθιος? 550 και εγω το τεσσαρακι το καλοκαιρι.! αφου μα....ες που πιστευουν οτι θα ειναι μια καλη τιμη για κινητο ενος χρονου, υπαρχουν πολλοι απο οτι βλεπω, γιατι να μην το δωσω τοσο?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες