Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

ΔΕΗ iPhone app


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
38 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 17/01/2011 - 17:21

θα ζητάνε και αυτοί σαν το meteo.gr 3,49 euro


και ξερεις τι θα παρουν..................
για κατι τέτοια χαιρομαι που υπαρχει το installous...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   cyberia

cyberia

    iPH newbie

  • 78 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/01/2011 - 18:03

Συμφωνω σε σχεδον ολα τα υβριστικα σχολια (ιδιαιτερα σε αυτα που εχουν στοχο ΔΕΚΟ κυβερνηση αντιπολιτευση κτλ..) αλλα ειλικρινα πειτε την αληθεια.. μεταξη μας... ουτως η αλλοσ ολοι απο ινσταλους δε θα το κατεβασουμε?

#18   bakchr

bakchr

    iPH Addict

  • 813 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 17/01/2011 - 18:19

Συμφωνω σε σχεδον ολα τα υβριστικα σχολια (ιδιαιτερα σε αυτα που εχουν στοχο ΔΕΚΟ κυβερνηση αντιπολιτευση κτλ..) αλλα ειλικρινα πειτε την αληθεια.. μεταξη μας... ουτως η αλλοσ ολοι απο ινσταλους δε θα το κατεβασουμε?



Και σπασμένη να την κατεβάσεις την εφαρμογή, θα την έχεις ήδη πληρώσει και αρκετά ακριβά μάλιστα, αφού θα έχουν χρεώσει το Ελληνικό Δημόσιο με μερικά εκατομμύρια ευρώ παραπάνω...

#19   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 17/01/2011 - 18:19

Δεν υπάρχει περίπτωση αρπαχτής στην ανάπτυξη της εφαρμογής. Ας μην γράφουμε ότι θέλουμε.

Όλες οι διαδικασίες θα πραγματοποιηθούν μέσα σε πνεύμα πλήρους διαφάνειας, μέσω αξιόπιστων διαγωνισμών και από φορείς που έχουν αποδείξει το κύρος και την αμεροληψία τους.
Behind the Scenes...

#20   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 17/01/2011 - 18:22

Δεν υπάρχει περίπτωση αρπαχτής στην ανάπτυξη της εφαρμογής. Ας μην γράφουμε ότι θέλουμε.

Όλες οι διαδικασίες θα πραγματοποιηθούν μέσα σε πνεύμα πλήρους διαφάνειας, μέσω αξιόπιστων διαγωνισμών και από φορείς που έχουν αποδείξει το κύρος και την αμεροληψία τους.


+1 από μένα ετσί μπράβο

#21   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 17/01/2011 - 18:30

Δεν υπάρχει περίπτωση αρπαχτής στην ανάπτυξη της εφαρμογής. Ας μην γράφουμε ότι θέλουμε.

Όλες οι διαδικασίες θα πραγματοποιηθούν μέσα σε πνεύμα πλήρους διαφάνειας, μέσω αξιόπιστων διαγωνισμών και από φορείς που έχουν αποδείξει το κύρος και την αμεροληψία τους.



απο ποτε γινετε αυτο στο ελλαδισταν?
μαλλον εχω χασει επεισοδια....

#22   bakchr

bakchr

    iPH Addict

  • 813 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 17/01/2011 - 21:58

Δεν υπάρχει περίπτωση αρπαχτής στην ανάπτυξη της εφαρμογής. Ας μην γράφουμε ότι θέλουμε.

Όλες οι διαδικασίες θα πραγματοποιηθούν μέσα σε πνεύμα πλήρους διαφάνειας, μέσω αξιόπιστων διαγωνισμών και από φορείς που έχουν αποδείξει το κύρος και την αμεροληψία τους.


Θέλω να πιστεύω ότι μιλάς ειρωνικά ή ότι το έγραψες αυτό γιατί έτσι έπρεπε να γράψεις ως administrator του forum...αλλιώς πολύ θα ήθελα να μου υποδείξεις ΕΝΑΝ Ελληνικό δημόσιο φορέα που έχει αποδείξει το κύρος του και την αμεροληψία του...

#23   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 17/01/2011 - 22:14

Ο καθένας το αντιλαμβάνεται όπως θέλει...

Όπως και να το δεις, είναι σωστό :-)
Behind the Scenes...

#24   JohnHasio

JohnHasio

    iPH Contributor

  • 1.268 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 17/01/2011 - 22:22

Δεν υπάρχει περίπτωση αρπαχτής στην ανάπτυξη της εφαρμογής. Ας μην γράφουμε ότι θέλουμε.

Όλες οι διαδικασίες θα πραγματοποιηθούν μέσα σε πνεύμα πλήρους διαφάνειας, μέσω αξιόπιστων διαγωνισμών και από φορείς που έχουν αποδείξει το κύρος και την αμεροληψία τους.


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ... καλό!!!

Άκου άλλο ένα , "" Ο Τοτός παρατηρεί τον πατέρα του που κάνει μπάνιο.
Κοιτώντας το "όργανο" του πατέρα του, του λέει:
ΤΟΤΟΣ: Μπαμπά, τι είναι αυτό?
ΜΠΑΜΠΑΣ: Εεε, αυτό παιδί μου, είναι... χμμμ... πουλί.
ΤΟΤΟΣ: Σοβαρά ρε πατέρα; Και αυτά που πετάνε στον ουρανό τι είναι; Πo#τσες; ""

Υ.γ. Όσο για το πρόγραμμα .. γελοιότητα , ειδικά σε περίοδο κρίσης και όταν ΚΑΙ η ΔΕΗ συμβάλει στη γενική αυτή κατάσταση!!!
Ας κοιτάξουν τα λαμόγια να μειώσουν τα χαράτσια και ας αφήσουν τα προγραμματάκια!!!

Τελευταία επεξεργασία από: JohnHasio, 17/01/2011 - 22:22


#25   apostolo

apostolo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/01/2011 - 22:37

εγω παλι πιστευω οτι θα ειναι free. Επισης για να ειναι χρησιμη καλο θα ηταν να μπορεις να πληρωνεις το λογαριασμο σου μεσω της εφαρμογης. Αυτο για real time ενημερωση καταναλωσης πιστευω οτι ειναι απιθανο εως αδυνατο να γινει.

#26   Nibbler

Nibbler

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/01/2011 - 00:19

Δεν υπάρχει περίπτωση αρπαχτής στην ανάπτυξη της εφαρμογής. Ας μην γράφουμε ότι θέλουμε.

Όλες οι διαδικασίες θα πραγματοποιηθούν μέσα σε πνεύμα πλήρους διαφάνειας, μέσω αξιόπιστων διαγωνισμών και από φορείς που έχουν αποδείξει το κύρος και την αμεροληψία τους.


lol. Να 'σαι καλά, με 'κανες και γέλασα πάλι.

#27   stacy

stacy

    iPH Elite Poster

  • 2.103 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 18/01/2011 - 08:39

Εδω δεν είναι ικανοί για τίποτα θα φτιάξουν και εφαρμογή. Πατάτα θα είναι!!!

#28   creative21

creative21

    iPH newbie

  • 91 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/01/2011 - 09:04

τους εχω εικανους να πανε να φτιαξουν καμια εφαρμογη για το iphone για γραφιδα γιατι δεν τους φτασαν τα εκατομμυρια που χρειαστικαν για να την κανουν χα χα :lol:

#29   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 18/01/2011 - 09:35

Δεν υπάρχει περίπτωση αρπαχτής στην ανάπτυξη της εφαρμογής. Ας μην γράφουμε ότι θέλουμε.

Όλες οι διαδικασίες θα πραγματοποιηθούν μέσα σε πνεύμα πλήρους διαφάνειας, μέσω αξιόπιστων διαγωνισμών και από φορείς που έχουν αποδείξει το κύρος και την αμεροληψία τους.



μιας και είναι προφανές ότι το 99% των ανθρώπων που απάντησαν εδώ δεν έχουν ηδέα τι γίνετε με την ΔΕΗ και χλεύασαν το παραπάνω σχόλιο
Η ΔΕΗ δεν θεωρείτε σαν δημόσιο... είναι δημόσιο αλλά έχει μετόχους! είναι η μόνη κερδοφόρα επιχείρηση του κράτους αυτή την στιγμή. Οι μέτοχοι ελέγχουν συνεχώς τις "χαζομάρες" που παίζει να γίνουν και οι μέτοχοι δεν είναι υπάλληλοι, είναι σαν εμάς.
Τώρα επειδή έτυχε ένα φεγγάρι πέρσι να πάω για 3 μήνες και εντελώς συμπτωματικά ήμουν ένας από αυτούς που πήγαινε στους προϊσταμένους να εγκρίνουν χρηματικά ποσά που σπαταλήθηκαν για τρέχουσες ανάγκες(πχ. σελοτειπ, τετράδια, αποδείξεις κλπ) σας ενημερώνω ότι έτρεχα πάνω κάτω όλες τις φορές για να φέρω αποδεικτικά στοιχεία, τι, και γιατί μπορεί αυτό το μήνα να χρειάστικαν 1 ή 2 σελοτέιπ παραπάνω. Το ίδιο ίσχυε και όταν έκαναν διαγωνισμούς ακόμα και για τους ψύκτες νερού... 10 αιτήσεις πέρασαν από τα χέρια μου για να πάρουν την φτηνότερη!
όσον αφόρα για το παλικάρι που μίλησε για υψηλούς μισθούς θα του έλεγα να ασχοληθεί με το προπό και να μην ασχολείται με τις φήμες του Μπάμπη του Σουγιά ή του Τζίμη του Κατσαβιδάκια, γιατί οι άνθρωποι εκεί που ήμουν δουλεύουν 20+ χρόνια και παίρνανε 1400 ευρώ και τώρα με τις μειώσεις τους τα έχουν πάει 1000 ευρώ και να μην πω ότι τους κόψανε και 2 μισθούς! επειδή δεν διαβάζετε και δεν ενημερώνεστε καλό θα ήταν να τσεκάρετε τι λέτε από 1000 πλευρές, γιατί και το άρθρο να διαβάσετε και να μην το διαβάσετε το θέμα είναι ότι τα άλλα δεν τα ξέρετε καλά...
Προσοχή, δεν λέω ότι δεν γίνονται λαμογιές, γίνονται και στον ιδιωτικό τομέα... αλλά τα πράγματα δεν είναι όπως την περίοδο Ανδρέα Παπανδρέου ή Καραμανλή, μεγάλου και μικρού!
απλά την επόμενη φορά πριν κατηγορήσουμε τους πάντες για όλα τα κακά που έχουν κάνει σε όλους μας και στην Ελλάδα, πρώτα θα πρέπει να κατηγορήσουμε τους εαυτούς μας γιατί τους εκλέξαμε!

Τελευταία επεξεργασία από: GodfatherGR, 18/01/2011 - 09:36


#30   UsualSuspect

UsualSuspect

    iPH Member

  • 320 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:billavg

Δημοσίευση 18/01/2011 - 09:48

μιας και είναι προφανές ότι το 99% των ανθρώπων που απάντησαν εδώ δεν έχουν ηδέα τι γίνετε με την ΔΕΗ και χλεύασαν το παραπάνω σχόλιο
Η ΔΕΗ δεν θεωρείτε σαν δημόσιο... είναι δημόσιο αλλά έχει μετόχους! είναι η μόνη κερδοφόρα επιχείρηση του κράτους αυτή την στιγμή. Οι μέτοχοι ελέγχουν συνεχώς τις "χαζομάρες" που παίζει να γίνουν και οι μέτοχοι δεν είναι υπάλληλοι, είναι σαν εμάς.
Τώρα επειδή έτυχε ένα φεγγάρι πέρσι να πάω για 3 μήνες και εντελώς συμπτωματικά ήμουν ένας από αυτούς που πήγαινε στους προϊσταμένους να εγκρίνουν χρηματικά ποσά που σπαταλήθηκαν για τρέχουσες ανάγκες(πχ. σελοτειπ, τετράδια, αποδείξεις κλπ) σας ενημερώνω ότι έτρεχα πάνω κάτω όλες τις φορές για να φέρω αποδεικτικά στοιχεία, τι, και γιατί μπορεί αυτό το μήνα να χρειάστικαν 1 ή 2 σελοτέιπ παραπάνω. Το ίδιο ίσχυε και όταν έκαναν διαγωνισμούς ακόμα και για τους ψύκτες νερού... 10 αιτήσεις πέρασαν από τα χέρια μου για να πάρουν την φτηνότερη!
όσον αφόρα για το παλικάρι που μίλησε για υψηλούς μισθούς θα του έλεγα να ασχοληθεί με το προπό και να μην ασχολείται με τις φήμες του Μπάμπη του Σουγιά ή του Τζίμη του Κατσαβιδάκια, γιατί οι άνθρωποι εκεί που ήμουν δουλεύουν 20+ χρόνια και παίρνανε 1400 ευρώ και τώρα με τις μειώσεις τους τα έχουν πάει 1000 ευρώ και να μην πω ότι τους κόψανε και 2 μισθούς! επειδή δεν διαβάζετε και δεν ενημερώνεστε καλό θα ήταν να τσεκάρετε τι λέτε από 1000 πλευρές, γιατί και το άρθρο να διαβάσετε και να μην το διαβάσετε το θέμα είναι ότι τα άλλα δεν τα ξέρετε καλά...
Προσοχή, δεν λέω ότι δεν γίνονται λαμογιές, γίνονται και στον ιδιωτικό τομέα... αλλά τα πράγματα δεν είναι όπως την περίοδο Ανδρέα Παπανδρέου ή Καραμανλή, μεγάλου και μικρού!
απλά την επόμενη φορά πριν κατηγορήσουμε τους πάντες για όλα τα κακά που έχουν κάνει σε όλους μας και στην Ελλάδα, πρώτα θα πρέπει να κατηγορήσουμε τους εαυτούς μας γιατί τους εκλέξαμε!

δε νομίζω τα παιδιά ποιο πάνω να εννοούσαν τους εργάτες της δεη που παίρνουν 1400 ευρο. όσο για τη real time κατανάλωση δε νομίζω γίνει σύντομα... φανταστείτε κάθε φορα που θα ανοίγετε την εφαρμογή θα πρέπει να περνάει ο εξωτερικός συνεργάτης της δεη κάτω από το σπίτι σας για να κάνει τη μέτρηση και να σας στείλει τα αποτελέσματα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες