Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPad επίσημα στην Ελλάδα !


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
146 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#106   mikexs

mikexs

    iPH Master

  • 5.698 μηνύματα
  • Twitter:@mikexst
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 26/01/2011 - 22:46

Ναι, σωστα. Θυμαμαι το ειχα ξανακουσει παλιοτερα. Ακυρο τελειως ειναι παντως. Να πουλας τα προιοντα σου σε μια χωρα και να μην εχεις iTunes/App store.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   paris18m

paris18m

    iPH newbie

  • 91 μηνύματα
  • Twitter:@unitedworx
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Paris.P.

Δημοσίευση 26/01/2011 - 22:51

να είσαι iPhone/iPad developer και να είσαι στην Κύπρο μια χαρά τα πάει η κατάσταση!
Kε όλες τις τράπεζες έχει και IBAN δέχεται η Apple και τα πάντα!

#108   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/01/2011 - 23:50

Αναρτημένη εικόνα


Γνωρίστε την πιο προηγμένη τεχνολογία της Apple σε μια μαγική και επαναστατική συσκευή. Όλες οι ενσωματωμένες εφαρμογές του iPad έχουν σχεδιαστεί ειδικά γι' αυτό από την αρχή, ώστε να επωφελούνται πλήρως της μεγάλης του οθόνης πολλαπλής αφής (Multi touch).

Κάθε μία από τις εφαρμογές, λειτουργεί σε οριζόντια ή κάθετη διάταξη, αυτόματα καθώς ο χρήστης περιστρέφει το iPad προς οποιαδήποτε κατεύθυνση. Πάρτε λοιπόν τον κόσμο στα χέρια σας. Το iPad θα σας εντυπωσιάσει με την λειτουργικότητα και την ευχρηστία του.

[VIA]

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 27/01/2011 - 00:10


#109   komos

komos

    iPH Contributor

  • 1.410 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/01/2011 - 23:52

wow αργησε σχεδον ενα χρονο και πρεπει να βαραμε και παλαμακια?
καμια επισημη θεση απο τους εισαγωγεις για το ipad 2?
επισης η τιμη γιατι ειναι τσιμπημενη?

#110   BAUHAUS

BAUHAUS

    iPH Addict

  • 822 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:BAUHAUSCK

Δημοσίευση 26/01/2011 - 23:55

Το έχουμε υποδεχτεί εδώ και καιρό :lol: χαχαχα τώρα που θα πάει και στην Ελλάδα μετα απο λίγες μέρες θα βγει το 2. Τι νόημα έχει να μην το έφερναν καθόλου και όταν βγει το 2 να το βγάλουν όπως το iPhone 3G ένα πράμα που το 2G δεν ήρθε ποτέ, αφού ουτος συ άλλος όσοι το αγοράσουν τώρα πιστεύω δεν έχουν υπομονή!

#111   Looter

Looter

    iPH Enthousiast

  • 431 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 27/01/2011 - 00:06

Ιανουάριος του 2010 δεν είναι το ποστ του φίλου ;

χαχαχαχαχα!!!!

#112   komos

komos

    iPH Contributor

  • 1.410 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/01/2011 - 00:10

Αναρτημένη εικόνα

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 27/01/2011 - 00:27


#113   bakchr

bakchr

    iPH Addict

  • 813 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 27/01/2011 - 00:11

Επιτέλους το iPad στην Ουγκάντα !!! εεε, στην Ελλάδα ήθελα να πω :blush:

Και για να μας αποζημιώσουν για την καθυστέρηση, το τιμολόγησαν και λίγο παραπάνω !!!

#114   Iakovos80

Iakovos80

    iPH Member

  • 329 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/01/2011 - 00:53

Ως ιδιοκτήτης iPad από τον Μάιο, χαίρομαι που επιτέλους έρχεται στην Ελλάδα γιατί:
1. Ίσως βγουν πιο οικονομικά πακέτα data
2. Θα βγουν περισσότερες εφαρμογές Ελληνικού ενδιαφέροντος
3. Θα βρίσκω περισσότερα βιβλία και περιοδικά στα Ελληνικά (αν και το myebooks.gr έχει αρκετά, καλός είναι λίγος ανταγωνισμός). Ίσως υποστηριχθεί και το Ελληνικό iBooks.

Η αλήθεια είναι πως και εγώ δεν ξέρω αν θα το αγόραζα τώρα. Μάλλον θα περίμενα το 2. Ωστόσο, έχω κατασταλάξει πως θα αναβαθμιστώ στο 2 όταν βγει γιατί χρειάζομαι περισσότερη μνήμη και το 3G (έχω το 16 wifi).


Συμφωνω και επαυξανω...εγω το εχω απο απριλη αλλα εχω πολυ μεγαλη απορια να δω...στην αγγλια η Three δινει 10gb με 17 euro το μηνα...η orange το ιδιο πακετο το δινει 30 euro...θελω να δω...τι πακετα θα σκαρφιστουν για εμας εδω...

#115   Christos75

Christos75

    iPH Hero

  • 3.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Justsaychris

Δημοσίευση 27/01/2011 - 05:55

Σέβομαι την άποψη σου αλλα νομίζω ότι την Ελλάδα την υπολογίζουν όλοι πολύ περισσότερο απο ότι φαίνεται... όντως είμαστε εκτός θέματος οπότε ζητώ συγνώμη και εγώ και σταματάμε εδώ. :)


Σαφώς και εγώ σέβομαι τη δική σου αλλά δεν είναι topic αυτό για να αναπτύξουμε τέτοιου είδους θέματα! Αν είναι να ανοίξουμε ένα τέτοιο τopic στο κατάλληλο σημείο του forum!!!Δεν συζητώ περισσότερο εδώ διότι διότι δεν είναι σωστό!

#116   strawb

strawb

    Advanced Member

  • 633 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:MacBook Pro

Δημοσίευση 27/01/2011 - 10:54

Καλά είμαστε πλούσιοι και δεν το ξέρουμε;
Οι μεγαλύτερες τιμές είναι σε εμάς; :mad:

#117   Telephoner

Telephoner

    iPH Member Leacher

  • 1.753 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:TeleiPhoner

Δημοσίευση 27/01/2011 - 11:06

Ως ιδιοκτήτης iPad από τον Μάιο, χαίρομαι που επιτέλους έρχεται στην Ελλάδα γιατί:
1. Ίσως βγουν πιο οικονομικά πακέτα data
2. Θα βγουν περισσότερες εφαρμογές Ελληνικού ενδιαφέροντος
3. Θα βρίσκω περισσότερα βιβλία και περιοδικά στα Ελληνικά (αν και το myebooks.gr έχει αρκετά, καλός είναι λίγος ανταγωνισμός). Ίσως υποστηριχθεί και το Ελληνικό iBooks.

Η αλήθεια είναι πως και εγώ δεν ξέρω αν θα το αγόραζα τώρα. Μάλλον θα περίμενα το 2. Ωστόσο, έχω κατασταλάξει πως θα αναβαθμιστώ στο 2 όταν βγει γιατί χρειάζομαι περισσότερη μνήμη και το 3G (έχω το 16 wifi).

Όσοι developers ήθελαν να ασχοληθούν με το iPad , ασχολήθηκαν.Επίσης όσοι ήθελαν να το πάρουν(όπως και εσύ) , το πήραν και δεν περίμεναν τα δικά μας ζώα εδώ.
Το ότι ήρθε στην Ελλάδα δεν σημαίνει ότι θα βρίσκεις περισσότερα βιβλία στο iBooks.Αν ήταν να βγουν βιβλία θα είχαν βγει.


-----\


Τώρα πραγματικά δεν ντρέπονται που το έβγαλαν και στο site τους?Δηλαδή τι?
Θέλετε και μπράβο τώρα ε;Ε ναι δίκιο έχετε .... φέρατε μια συσκευή στην Ελλάδα μετά από ένα χρόνο την στιγμή που σε λίγες μέρες θα ανακοινωθεί το νεο μοντέλο.Και σαν να μην έφτανε αυτό , θέλετε και 529 ευρώ όταν εγώ έδωσα 370 ευρώ για να πάρω την ακριβώς ίδια συσκευή.
Αλλά έτσι είναι εδώ στο ελλάντα.Ξέρουν πόσο ΜΑΛΑΚΕΣ είμαστε και ό,τι βγει θα πάμε να το αγοράσουμε για να πουλήσουμε μούρη και ας είναι μοντέλο του 1912.
ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΥΡΙΟΙ , ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΛΑΚΕΣ.....ΠΑΤΗΣΤΕ ΜΑΣ ΚΑΤΩ :)

#118   tgnikit

tgnikit

    iPH Contributor

  • 1.137 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/01/2011 - 11:27

Το θέμα είναι το νέο μοντέλο σε τί τιμή θα βγεί και αν θα συνυπάρχει με το παλιό. Ελλάδα πιστεύω άργησε, επειδή η apple δεν είχε βγάλει ελληνικό πληκτρολόγιο (για δικούς της λόγους). Τωρα αν το ipad 2 βγεί Μάιο και αρχίζει απο 1000ευρώ...

#119   KostasSTi

KostasSTi

    iPH Enthousiast

  • 449 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:KostasSTi

Δημοσίευση 27/01/2011 - 11:46

Τελικά έχουν πολύ πλάκα!!!

Εγώ πήρα πριν τρεις μήνες ένα 32άρι wifi από το getitnow και είχε 599. Σήμερα προσαρμόστηκε και αυτό στις νέες τιμές... Αν είναι δυνατόν.... :lol: :lol:

#120   tgnikit

tgnikit

    iPH Contributor

  • 1.137 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/01/2011 - 12:10

Απο εκεί να καταλάβεις τί κέρδος παίζει.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες