Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Να το καλύτερο Navigator; (Cosmote)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   aC3

aC3

    iPH Contributor

  • 1.199 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:_aC3_

Δημοσίευση 30/06/2009 - 21:15

Λοιπον εχει η μανα μου γενεθλια τον Αυγουστο, και ηθελε παντα ενα Navigator γιατι χανεται λιγο πολυ xD
Οποτε ποιο μου προτεινετε εσεις? Θελω τα εξης:
-Πολυ (ΠΟΛΥ) καλους χαρτες, και αν γινεται να μην εχει μονο χαρτες για Ελλαδα, για ολη την Ευρωπη (εαν γινεται παντα).
-Να εχει τη δυνατοτητα να βαλεις και αλλα πραγματα, κανα video κανα mp3 κτλπ.(οχι απαραιτητα, αλλα θα ηταν πολυ μεγαλο Plus)
-Να γινεται να κανεις Customize τις ηχητικες οδηγιες και να βαλεις τις δικες σου, γιατι θελω να ηχογραφισω τον εαυτο μου και να της το βαλω :)
-Να ειναι σχετικα απλο στη χρηση, γιατι ειναι για τη μανα μου...

Για το 2ο δεν ειμαι σιγουρος αν γινεται, αλλα ενας ταξιτζης μου ειπε οτι ειχε στο GPS του ταινιες και Mp3... Το 3ο ειμαι σιγουρος οτι γινεται γιατι ειχε την Σαπφο να του λεει οδηγιες xD

Θελω τα φωτα σας, καμενοι των GPS xD

ΥΓ: Γινεται η τιμη να μην ξεπερναει τα 500 ευρω ή πολλα ζηταω? Αν δεν ξερετε καποιο μοντελο εστω πειτε μου καποια μαρκα.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Jorge_greek

Jorge_greek

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/07/2009 - 04:12

Προσωπικά θα σου πρότεινα αυτό http://www.e-shop.gr...l?id=PER.926313 αφού δίνεις πλαφόν τα 500 ευρώ και κάνει ότι ζητάς, χάρτες Ελλάδας, Ευρώπης, με multimedia δυνατότητες, με τους χάρτες της MLS ίσως οι καλύτεροι που κυκλοφορούν για Ελλάδα αυτή την στιγμή, με αρκετά μεγάλη οθόνη και αρκετά καλό επεξεργαστή για γρήγορο επαναυπολογισμό πορείας σε περίπτωση αλλαγής πορείας, λάθους κτλ. Ελπίζω να βοήθησα ^_^

#3   zagouras

zagouras

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/07/2009 - 06:37

το GPS της MLS με τις φωνιτικές εντολές είναι καλό και συνίσταται για άτομα που θέλουν κάτι απλό στη χρήση. Απλά του μιλάς και σε πάει. Το έχει πάρει ο πατέρας μου και μπορώ να πώ ότι με εντυπωσίασε. Παίζει και mp3. Χάρτες και τέτοια βρίσκεις και στο δίκτυο

#4   aC3

aC3

    iPH Contributor

  • 1.199 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:_aC3_

Δημοσίευση 03/07/2009 - 16:42

Ευχαριστω πολυ παιδια, μαλλον θα της παρω αυτο που μου προτεινατε, φαινεται μια χαρα για την χρηση που το θελω :)




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες