Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

White iPhone 4 Conversion kit


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
349 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   djmanosv

djmanosv

    iPH Addict

  • 615 μηνύματα
  • Twitter:@m_vogiatzis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G
  • GameCenter:djmanosv

Δημοσίευση 08/02/2011 - 18:58

Κοιτα , μη βγάλεις ακομα κάποιο παιδί απο τη λίστα, άσε να το δει και άλλος κόσμος μπορεί να θέλουν 2-3 ατομα ακομα , να κατέβει και άλλο η τιμή ( που δε το πιστεύω να σου κάνει καμια τρελή προσφορά) αλλά μακάρι. Εσύ πόσο το κόβεις περίπου σε δολλαρι να στο ρίχνει ?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 08/02/2011 - 19:13

Αδερφέ δεν ξέρω ειλικρινά μη σου πω κάτι και είναι λάθος.

Ωραία μέχρι να επικοινωνήσει μαζί μου ο steved ας ξαναανοίξουμε προσωρινά τη λίστα και όποιος θέλει ας συμμετάσχει.

#63   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 09/02/2011 - 18:17

Λοιπόν ο χρήστης steved δεν έχει επικοινωνήσει μαζί μου (ενώ έχει μπει στη σελίδα σύμφωνα με το board index του)

Οπότε αναγκαστικά προχωράμε χωρίς αυτόν.

Η τελική λίστα της παραγγελίας είναι:

FINAL:

nsxbass: Full kit X 1
djmanosv: Essentials X 1
Aceman1925: Essentials X 1
iGiannis: Full kit X 1

Μόλις έχω νέα θα επικοινωνήσω μαζί σας.

#64   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 10/02/2011 - 01:33

Οι 3 κύριοι της λίστας djmanosv, Aceman1925, iGiannis παρακαλώ όπως κοιτάξουν τα πμ τους καθώς υπάρχουν νεότερα.

Ευχαριστώ.

#65   spyrospal

spyrospal

    iPH Member

  • 312 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 11/02/2011 - 03:44

ενημερωσε κ εμας για τιν τιμη που πετυχες+ μεταφορικα

#66   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 11/02/2011 - 19:37

Λοιπόν η τιμή που πετύχαμε μετά από αρκετές πιέσεις από μέρους μου προς την εταιρεία δεν είναι πολύ χαμηλότερη της αρχικής.

Προσφέρθηκε να μας ρίξει την τιμή κατά $5 σε κάθε σετ.

Το κακό είναι ότι τα μεταφορικά επειδή είμαστε 4 θα βγουν πάνω από τα $30 που είναι για ένα σετ μιας και θα χρειαστεί μεγαλύτερο κουτί και θα βγουν $45.

Πάλι γλιτώνουμε λεφτά αλλά όχι πολλά.

Έχουν ενημερωθεί εκτενώς με πμ και οι υπόλοιποι 3 της λίστας και περιμένω απάντησή τους.

Τέλος, όταν του ανέφερα ότι είμαι μέλος μιας μεγάλης σελίδας στην Ελλάδα και ότι αν μας κάνει καλύτερη τιμή υπάρχουν και άλλα μέλη από πίσω που περιμένουν να δουν και ίσως να παραγγείλουν, μου είπε το εξής:

Προσφέρει την ίδια έκπτωση που έδωσε σε μας σε όλα τα μέλη του iphonehellas αρκεί να επικοινωνήσουν μαζί του πριν παραγγείλουν και να του πουν ότι είναι μέλη στο φόρουμ μας!!!

#67   azaleea

azaleea

    iPH Master

  • 6.727 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 11/02/2011 - 21:42

δεν λειτουργουν πολλοι ετσι, να παραγγειλουν κατι, και να σκεφτουν και ολους τους υπολοιπους

+1 απο εμενα, ασχετα αν θα παραγγειλω η οχι
κ ευχαριστουμε πολυ

με το καλο να σας ερθει η παραγγελια σας, κ καλα αποτελεσματα

#68   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 17/02/2011 - 17:06

Σήμερα αναρτήθηκε ένα αφιέρωμα στο συγκεκριμένο κατάστημα από την ιστοσελίδα iDeviceDaily.

Στο δημοσίευμα κυριολεκτικά μιλούν με τα καλύτερα λόγια για το συγκεκριμένο site και λένε κάτι το οποίο στην σελίδα δεν αναφέρεται.

Ότι τα ανταλλακτικά προέρχονται από την ίδια τη Foxconn! Αλήθεια η ψέματα δεν ξέρω και για να πω την αλήθεια δεν ρώτησα αν τα παίρνει από την Foxcon αλλά διαβάζοντας όλο το άρθρο ένιωσα πολύ καλά για την αγορά που έκανα.

Τα ανταλλακτικά τα έχω παραγγείλει και σύμφωνα με το tracking number αυτή τη στιγμή πρέπει να φτάνουν στην Ευρώπη.

Όσο για όσα αναφέρονται στο συγκεκριμένο άρθρο για την εξυπηρέτηση του συγκεκριμένου καταστήματος, συμφωνώ και επαυξάνω!

Ο Steven είναι ο ορισμός της εξυπηρετικότητας. Ότι και να τον ρώτησα μέσω mail μου απάνταγε στο λεπτό, λες και περίμενε να του στείλω.

Όλο το άρθρο εδώ.

Όταν φτάσει το κιτ μου θα ανεβάσω και κάποιο βίντεο καθώς και τις εντυπώσεις μου.

Τελευταία επεξεργασία από: nsxbass, 17/02/2011 - 17:07


#69   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 17/02/2011 - 17:16

Χαχαχαχα με το που έγραψα το από πάνω ποστ λέω τι έχω να χάσω άλλωστε έχω ήδη παραγγείλει οπότε δεν έχει πολλούς λόγους να μου πει ψέματα.

Οπότε του στέλνω του τύπου στο twitter και τον ρωτάω αν όντως τα ανταλλακτικά προέρχονται από τη Foxcon.

Η απάντησή του εδώ.

Άρα αυτός λέει ότι τουλάχιστον από όσο γνωρίζει τα ανταλλακτικά προέρχονται από τη Foxcon και η ποιότητά τους το αποδεικνύει.

#70   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 26/02/2011 - 21:20

Λυπάμαι που σταμάτησα την ενημέωση του τόπικ για μέρες αλλά είχα πήξει στη δουλειά...

Λοιπόν τελικά η παραγγελία με τους φίλους δεν προχώρησε καθώς είδαμε ότι θα έβγαινε στα ίδια λεφτά και με παραπάνω ταλαιπωρία.

Τελικά παρήγγειλα μόνος μου.

Έδωσα την παραγγελία στις 14-2 και στις 24-2 ο ταχυδρόμος μου το έφερε στο σπίτι μου!!!

Έξοδα εκτελωνισμού: 0,000000 Ευρώ!

Όταν το άνοιξα κατάλαβα γιατί τόσοι και τόσοι γράφανε καλά λόγια για τη συγκεκριμένη σελίδα.

Απίστευτα προσεγμένο πακέτο, προστατευμένο καλά για το ταξίδι. Στη συνέχεια το κουτί του άσπρου iphone4 ίδιο ακριβώς με το original (Όχι μόνο εξωτερικά αλλά και εσωτερικά έχει το πλαστικό σκαφάκι για να κάθεται το τηλέφωνο, τον χάρτινο φάκελο με το sim tool και τα βιβλιαράκια του, τα πάντα λέμε!)

Όσο για τα ίδια τα ανταλλακτικά έμεινα άφωνος καθώς δεν μπορούσα να φανταστώ τόσο ίδια ποιότητα με τα αυθεντικά!
Ξαναλέω εγώ δεν μπορώ να εντοπίσω καμία διαφορά.

Δεν έχω βρει χρόνο ακόμα να τα εγκαταστήσω, αλλά μέσα στις επόμενες μέρες θα ανεβάσω φωτογραφίες από το unpacking του kit καθώς και μία προσφορά που μου ζήτησε να σας μεταφέρω ο υπεύθυνος του site για καλύτερη τιμή!

#71   azaleea

azaleea

    iPH Master

  • 6.727 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 26/02/2011 - 21:32

καλη επιτυχια νικολη
κ ευχαριστουμε για τις ινφο :)

#72   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 26/02/2011 - 21:35

Ευχαριστώ αν και όπως σου έχω πει ήδη δεν θα το κάνω μόνος αλλά θα το εμπιστευτώ στα χέρια ειδικού για να το κάνει.

Πάντως ειλικρινά όποιος θέλει να κάνει το τηλέφωνό του λευκό συστήνω ανεπιφύλακτα τη συγκεκριμένη σελίδα (με τον κίνδυνο να πουν και κάποιοι ότι τα παίρνω... :P)!!

#73   Aceman1925

Aceman1925

    iPH Member

  • 274 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Aceman1925

Δημοσίευση 26/02/2011 - 21:36

νικο το παλικαρι που ελεγα τελικα το παραγγειλε και αυτος πριν 2-3 μερες.οντος πολυ εξυπηρετικος και απαντησε στα παντα.
Μολις μου ερθουν κατι αλλα πακετα απο ebay που περιμενω θα κινηθω και γω για το κιτακι

#74   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 26/02/2011 - 21:40

νικο το παλικαρι που ελεγα τελικα το παραγγειλε και αυτος πριν 2-3 μερες.οντος πολυ εξυπηρετικος και απαντησε στα παντα.
Μολις μου ερθουν κατι αλλα πακετα απο ebay που περιμενω θα κινηθω και γω για το κιτακι


Όταν το παραλάβει θα δεις αυτό που σου λέω για την ποιότητα...

Μακάρι όλοι οι πωλητές στο ίντερνετ να ήταν σαν και αυτόν!

#75   niklxs

niklxs

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/02/2011 - 22:01

καλησπερα
ξερει καποιος αν μπορω να βρω διαφανο πισω μερος του iphone 4?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες