Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

iPad 2


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1776 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1396   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/04/2011 - 16:31

Την Δευτέρα που θα μου έρθει φιλαράκι ευχαρίστως να σας ανεβάσω φωτογραφίες και εμένα λευκό θα είναι αφού τα έκανα όλα λευκά από μαύρα ε να μην είναι το iPad μαύρο...(iPhone4-iPhone3gs)... :lol:

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1397   spl

spl

    iPH Addict

  • 749 μηνύματα
  • Twitter:@splallos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:spl 15

Δημοσίευση 02/04/2011 - 16:36

Την Δευτέρα που θα μου έρθει φιλαράκι ευχαρίστως να σας ανεβάσω φωτογραφίες και εμένα λευκό θα είναι αφού τα έκανα όλα λευκά από μαύρα ε να μην είναι το iPad μαύρο...(iPhone4-iPhone3gs)... :lol:


ολα μαυρα τα ειχα τα iphone τωρα πρωτη φορα θα παρω ασπρο το ipad 2 μιας και ειχα το ενα που ειναι μαυρο.λες να το μετανιωσω για το ασπρο?αλλα μου αρεσεις πιο πολυ

#1398   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/04/2011 - 16:44

ολα μαυρα τα ειχα τα iphone τωρα πρωτη φορα θα παρω ασπρο το ipad 2 μιας και ειχα το ενα που ειναι μαυρο.λες να το μετανιωσω για το ασπρο?αλλα μου αρεσεις πιο πολυ


Εγω η το iPad? :lol: :lol:

Θα σου αρέσει θα δεις το θέμα είναι ότι μπορεί να μπεις στην πρίζα να αλλάξεις και το μηλοφωνο σε λευκό....

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#1399   spl

spl

    iPH Addict

  • 749 μηνύματα
  • Twitter:@splallos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:spl 15

Δημοσίευση 02/04/2011 - 16:54

Εγω η το iPad? :lol: :lol:

Θα σου αρέσει θα δεις το θέμα είναι ότι μπορεί να μπεις στην πρίζα να αλλάξεις και το μηλοφωνο σε λευκό....


αρεσει ενοουσα φιλε μου λαθος

#1400   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/04/2011 - 16:57

Ναι βρε συ το κατάλαβα ....

Τώρα είμαι στο ψάξιμο για λευκή θήκη ...

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#1401   spl

spl

    iPH Addict

  • 749 μηνύματα
  • Twitter:@splallos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:spl 15

Δημοσίευση 02/04/2011 - 17:05

Ναι βρε συ το κατάλαβα ....

Τώρα είμαι στο ψάξιμο για λευκή θήκη ...


ποια βρηκες εγω λεω το smart cover το γαλαζιο να παρω http://www.golden-i....mart&Itemid=245

#1402   spl

spl

    iPH Addict

  • 749 μηνύματα
  • Twitter:@splallos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:spl 15

Δημοσίευση 02/04/2011 - 17:09

Ναι βρε συ το κατάλαβα ....

Τώρα είμαι στο ψάξιμο για λευκή θήκη ...


το Ipad 3g που παραγγειλα θα εχει μεσα καποια Microsim?λεω να βαλω αυτο της wind καρτοκινητο 500ΜΒ με 5 ευρω

#1403   MaleBuffy

MaleBuffy

    iPH Member

  • 202 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/04/2011 - 17:13

Υπάρχει ένα ενδιαφέρον άρθρο στο www.tipb.com που λέει ότι το άσπρο "μικραίνει" την οθόνη. Τα περισσότερα video, παιχνίδια έχουν μαύρο φόντο και με το άσπρο πλαίσιο φαίνονται όλα περιορισμένα εκεί μέσα, ενώ το μαύρο λειτουργεί σαν προέκταση...

Γούστα είναι αυτά...

#1404   spl

spl

    iPH Addict

  • 749 μηνύματα
  • Twitter:@splallos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:spl 15

Δημοσίευση 02/04/2011 - 17:17

Υπάρχει ένα ενδιαφέρον άρθρο στο www.tipb.com που λέει ότι το άσπρο "μικραίνει" την οθόνη. Τα περισσότερα video, παιχνίδια έχουν μαύρο φόντο και με το άσπρο πλαίσιο φαίνονται όλα περιορισμένα εκεί μέσα, ενώ το μαύρο λειτουργεί σαν προέκταση...

Γούστα είναι αυτά...


φιλε μου μπορεις να μου παραθεσεις το Link?

ευχαριστω

#1405   MaleBuffy

MaleBuffy

    iPH Member

  • 202 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/04/2011 - 22:47

φιλε μου μπορεις να μου παραθεσεις το Link?

ευχαριστω


Τελικά ήταν στο gizmo do...

http://m.gizmodo.com...-black-or-white

#1406   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/04/2011 - 23:01

ποια βρηκες εγω λεω το smart cover το γαλαζιο να παρω http://www.golden-i....mart&Itemid=245


Δεν με συγκινεί να σου πω... Μάλλον από εξωτερικό θα δω... Δες εδώ έχουν απίστευτη ποιότητα.. http://www.more-thing.com/ipad-2.html

το Ipad 3g που παραγγειλα θα εχει μεσα καποια Microsim?λεω να βαλω αυτο της wind καρτοκινητο 500ΜΒ με 5 ευρω



Ναι φίλε μου...

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#1407   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 03/04/2011 - 00:19

H Apple κυκλοφόρησε πριν λίγο μια νέα διαφήμιση για την προώθηση του νέου iPad 2. H νέα διαφημίζει, όπως συνηθίζει η Apple, έχει έναν προσωπικό και άμεσο χαρακτήρα μεταδίδοντας συναισθήματα στο χρήστη.

Δείτε την:


Follow me on twitter


#1408   loukandr

loukandr

    iPH Member

  • 248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 03/04/2011 - 00:35

Υπάρχει ένα ενδιαφέρον άρθρο στο www.tipb.com που λέει ότι το άσπρο "μικραίνει" την οθόνη. Τα περισσότερα video, παιχνίδια έχουν μαύρο φόντο και με το άσπρο πλαίσιο φαίνονται όλα περιορισμένα εκεί μέσα, ενώ το μαύρο λειτουργεί σαν προέκταση...

Γούστα είναι αυτά...


Χαίρομαι που παρήγγειλα το μαύρο... :P

Όντως γούστα είναι αυτά αλλά εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί αυτή η τρέλα με το άσπρο.
Μάλλον είναι το "διαφορετικό". Αν όλα τα iPad 1 είχαν βγει άσπρα και το 2 έβγαζε μαύρη έκδοση (το αντίστροφο από ότι έχει γίνει δηλαδή) τότε πιστεύω πως οι περισσότεροι θα προτιμούσαν το μαύρο.

Πάντως το 1 που είχα σε μαύρο μου άρεσε πιο πολύ από το άσπρο που βλέπω τώρα και για αυτό προτίμησα και πάλι το μαύρο.

#1409   chrispaok97

chrispaok97

    iPH Member

  • 298 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:chrispaok97

Δημοσίευση 03/04/2011 - 10:30

Πολυ μικρη ρε φιλε η διαφιμησει και δεν παρουσιαζει καλα της δυνατοτητες ενος iPad 2

#1410   venisk

venisk

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 03/04/2011 - 11:04

H apple καταφέρνει και σου δημιουργεί ανάγκες από το πουθενά με αυτές τις καθαρά ψυχολογικές διαφημίσεις...Δεν τους απασχολεί να δεις τις δυνατότητες της συσκευής τους, τους ενδιαφέρει να πιεστείς ότι την χρειάζεσαι..Το υποσυνείδητό σου σε καθοδηγεί κ εκεί εστιάζουν..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες