Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

προγραμμα για παρακολουθηση 2 webcam


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
22 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   papadakis

papadakis

    iPH Member

  • 202 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/03/2011 - 22:42

παιδια καλησπερα.πειτε μου ενα προγραμμα για να παρακολουθω 2 wεbcam που θα βαλω στο μαγαζι.η αποσταση απο το ταμειο ειναι μικρη και θελω απλα μια γενικη εικονα αλλα θελω να βλεπω και τις 2.
και κατι αλλο με αυτη την καμερα εδω σε καλο φωτισμο και σε τρια μετρα αποσταση θα βλεπει καλα?την γνωμη σας.ειναι σε καλη τιμη δεν περιμενω και θαυματα
http://www.skroutz.g...ess-UA0098.html


ευχαριστω

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   gprokias

gprokias

    -

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:icaruses

Δημοσίευση 12/03/2011 - 22:45

παιδια καλησπερα.πειτε μου ενα προγραμμα για να παρακολουθω 2 wεbcam που θα βαλω στο μαγαζι.η αποσταση απο το ταμειο ειναι μικρη και θελω απλα μια γενικη εικονα αλλα θελω να βλεπω και τις 2.
και κατι αλλο με αυτη την καμερα εδω σε καλο φωτισμο και σε τρια μετρα αποσταση θα βλεπει καλα?την γνωμη σας.ειναι σε καλη τιμη δεν περιμενω και θαυματα
http://www.skroutz.g...ess-UA0098.html


ευχαριστω

Αν η συσκευη ειναι jb θα σε βολεψει το iRa Pro, αλλα και χωρις jb κατεβασε την iRas...

#3   papadakis

papadakis

    iPH Member

  • 202 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/03/2011 - 22:46

Αν η συσκευη ειναι jb θα σε βολεψει το iRa Pro, αλλα και χωρις jb κατεβασε την iRas...



ευκολη σε χρηση?και αυτες οι καμερες που παραθετω θα κανουν δουλεια?

#4   gprokias

gprokias

    -

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:icaruses

Δημοσίευση 12/03/2011 - 22:50

ευκολη σε χρηση?και αυτες οι καμερες που παραθετω θα κανουν δουλεια?

Φιλε μου για εμενα καλο ειναι να ρωτησεις καποιον τεχνικο ή εστω αν ξερει καποιος μεσα απο το forum, εμενα στο σπιτι μου τις περασε τεχνικος αλλα το iRa pro που χρησιμοποιω ειναι οτι το καλυτερο...

#5   papadakis

papadakis

    iPH Member

  • 202 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/03/2011 - 22:51

[quote name='gprokias' timestamp='1299963042' post='425111']
Φιλε μου για εμενα καλο ειναι να ρωτησεις καποιον τεχνικο ή εστω αν ξερει καποιος μεσα απο το forum, εμενα στο σπιτι μου τις περασε τεχνικος αλλα το iRa pro που χρησιμοποιω ειναι οτι το καλυτερο...
[

ok...thanks

#6   gprokias

gprokias

    -

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:icaruses

Δημοσίευση 12/03/2011 - 22:55

Δεν κανει τιποτα φιλε μου να σε καλα, φιλικα ομως αναρτησε ενα topic ζητοντας βοηθεια για λειτουργεια και συνδεση εδω στο forum...

#7   koskon

koskon

    iPH Member

  • 208 μηνύματα
  • Twitter:@koskon16
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:koskon

Δημοσίευση 12/03/2011 - 23:04

Λοιπόν φίλε μου εγώ επειδή είμαι 12 χρόνια σε μεγάλη εταιρία και ασχολούμαι με συστήματα Cctv, συναγερμούς και πολλά άλλα θα σου πρότεινα να βάλεις ένα dvr 4 καναλιών το οποίο θα κάνει και καταγραφή και θα βλέπεις απο το iphone σου ή απο άλλο κινητό ή απο κομπιούτερ και τις 2 ή και τις 4 μαζί, ταυτόχρονα έχεις και την καταγραφή αν χρειαστεί κάποια στιγμή. Τέτοια μηχανήματα και κάμερες υπάρχουν σε πολύ καλές τιμές πλέον και νομίζω πως θα σε βολέψει καλύτερα. Αν θέλεις άλλες πληροφορίες μπορώ να σε βοηθήσω. :rolleyes:

#8   gprokias

gprokias

    -

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:icaruses

Δημοσίευση 12/03/2011 - 23:12

Λοιπόν φίλε μου εγώ επειδή είμαι 12 χρόνια σε μεγάλη εταιρία και ασχολούμαι με συστήματα Cctv, συναγερμούς και πολλά άλλα θα σου πρότεινα να βάλεις ένα dvr 4 καναλιών το οποίο θα κάνει και καταγραφή και θα βλέπεις απο το iphone σου ή απο άλλο κινητό ή απο κομπιούτερ και τις 2 ή και τις 4 μαζί, ταυτόχρονα έχεις και την καταγραφή αν χρειαστεί κάποια στιγμή. Τέτοια μηχανήματα και κάμερες υπάρχουν σε πολύ καλές τιμές πλέον και νομίζω πως θα σε βολέψει καλύτερα. Αν θέλεις άλλες πληροφορίες μπορώ να σε βοηθήσω. :rolleyes:

Αν ειναι δωσε καταστηματα για αγορα των υλικων οπως για τις καμερες κ.α διοτι θα τα χρειαστουν κι αλλα μελη μεσα στο forum, ηδη εχουν αρχισει και τα ψαχνουν πολλα απο τα μελη εδω μεσα...Ευχαριστω!!!

Τελευταία επεξεργασία από: gprokias, 12/03/2011 - 23:13


#9   TARIRS

TARIRS

    iPH Member

  • 286 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 12/03/2011 - 23:15

Παιδια τωρα που λεμε καμερες μπορω μεσα απο τον υπολογιστη τον φορητο (εχει καμερα πανω) που εχω να βλεπω την μπεμπα στο δωματιο της με το iphone??

Kαι αν ναι με ποιον τροπο?

#10   koskon

koskon

    iPH Member

  • 208 μηνύματα
  • Twitter:@koskon16
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:koskon

Δημοσίευση 12/03/2011 - 23:31

Όλα τα καταστήματα ηλεκτρονικών πλέον πουλάνε και κάμερες-dvr κλπ. Όποιος δεν γνωρίζει όμως μπορεί να την πατήσει και να του πουλήσουν μηχανήματα "μούφα" τα οποία μετά δεν τα παίρνουν πίσω αλλά σου λένε χίλιες δυό δικαιολογίες. Όποιος ενδιαφέρεται μπορώ να του πώ μηχανήματα οικονομικά τα οποία δουλεύω εδώ και καιρό και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος απο την απόδοση τους.Μπορώ να σας στείλω και φώτο απο το πρόγραμμα που δουλεύω στο iphone εν δράση....Το πρόγραμμα για όποιον θέλει να το δει είναι το zMEyePlus και είναι free. Προσοχή όμως γιατί συνεργάζεται με συγκεκριμένη μάρκα dvr.Επειδή δεν θέλω να κάνω διαφήμιση τα υπόλοιπα με πμ. Ευχαριστώ και αν υπάρχει πραγματικά ενδιαφέρον απο μέλη του φόρουμ μπορώ να κανονίσω με την Εταιρία που δουλεύω "ειδικές τιμές" για ότι χρειαστείτε και να ξέρετε ότι η Εταιρία έχει καταστήματα σε όλη την Ελλάδα (Αθήνα-Θεσσαλονίκη-Πάτρα-Γιάννενα-Ξάνθη-Λάρισσα-Κέρκυρα-Κρήτη-Ρόδο-Κω). Το κάνω αποκλειστικά για το φόρουμ και όχι για να κάνω πωλήσεις.....για να μην υπάρξουν παρεξηγήσεις. :rolleyes:

#11   TARIRS

TARIRS

    iPH Member

  • 286 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 12/03/2011 - 23:38

Όλα τα καταστήματα ηλεκτρονικών πλέον πουλάνε και κάμερες-dvr κλπ. Όποιος δεν γνωρίζει όμως μπορεί να την πατήσει και να του πουλήσουν μηχανήματα "μούφα" τα οποία μετά δεν τα παίρνουν πίσω αλλά σου λένε χίλιες δυό δικαιολογίες. Όποιος ενδιαφέρεται μπορώ να του πώ μηχανήματα οικονομικά τα οποία δουλεύω εδώ και καιρό και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος απο την απόδοση τους.Μπορώ να σας στείλω και φώτο απο το πρόγραμμα που δουλεύω στο iphone εν δράση....Το πρόγραμμα για όποιον θέλει να το δει είναι το zMEyePlus και είναι free. Προσοχή όμως γιατί συνεργάζεται με συγκεκριμένη μάρκα dvr.Επειδή δεν θέλω να κάνω διαφήμιση τα υπόλοιπα με πμ. Ευχαριστώ και αν υπάρχει πραγματικά ενδιαφέρον απο μέλη του φόρουμ μπορώ να κανονίσω με την Εταιρία που δουλεύω "ειδικές τιμές" για ότι χρειαστείτε και να ξέρετε ότι η Εταιρία έχει καταστήματα σε όλη την Ελλάδα (Αθήνα-Θεσσαλονίκη-Πάτρα-Γιάννενα-Ξάνθη-Λάρισσα-Κέρκυρα-Κρήτη-Ρόδο-Κω). Το κάνω αποκλειστικά για το φόρουμ και όχι για να κάνω πωλήσεις.....για να μην υπάρξουν παρεξηγήσεις. :rolleyes:


Nα σου κανω κ εγω μια ερωτηση η καμερα πως επικοινωνει με το μηλοφωνο..μεσω wifi..???

#12   koskon

koskon

    iPH Member

  • 208 μηνύματα
  • Twitter:@koskon16
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:koskon

Δημοσίευση 12/03/2011 - 23:41

Nα σου κανω κ εγω μια ερωτηση η καμερα πως επικοινωνει με το μηλοφωνο..μεσω wifi..???

Και με WiFi και με 3G φίλε μου :rolleyes:
Δεν επικοινώνει η κάμερα αλλά το dvr που πάνω του συνδέονται οι κάμερες (4-8-16).

Τελευταία επεξεργασία από: koskon, 12/03/2011 - 23:43


#13   dakis

dakis

    iPH Contributor

  • 1.304 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:dakis

Δημοσίευση 13/03/2011 - 00:00

Και με WiFi και με 3G φίλε μου :rolleyes:
Δεν επικοινώνει η κάμερα αλλά το dvr που πάνω του συνδέονται οι κάμερες (4-8-16).

φίλε θα ήθελα να με ενημερώσεις μέσω pm για ένα dvr και 4 κάμερες που θέλω για σπίτι και γραφείο... υπ όψιν θέλω να μπαίνω από το iphone μου... ευχαριστώ!

#14   koskon

koskon

    iPH Member

  • 208 μηνύματα
  • Twitter:@koskon16
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:koskon

Δημοσίευση 13/03/2011 - 00:25

Πως μπορώ ρε παιδιά να βάλω φωτογραφία;

#15   taxiarhisv

taxiarhisv

    iPH Member

  • PipPipPip
  • 298 μηνύματα

Δημοσίευση 13/03/2011 - 00:32

Μια πρόταση από εμένα. www.mlink.gr
CCTV : Geovision
Iphone App : Maximus Video

Σε περίπτωση που παραβαίνει κανόνες του φόρουμ παρακαλώ τη συγνώμη μου και να διαγραφεί το μήνυμα .

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες