Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPad 2: Will it Blend?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
25 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   spiderdim

spiderdim

    iPH Contributor

  • 1.068 μηνύματα
  • Twitter:@Abatzis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 16/03/2011 - 12:47

Έμμεση ή άμεση είναι μια εντελώς ηλίθια διαφήμιση, στα μάτια του μέσου καταναλωτή.
Ερώτηση: Η αναπαραγωγή αυτού του σκουπιδιού στην πρώτη σελίδα του iphonehellas, προσπόρισε τουλάχιστον στους ιδιοκτήτες του κάποια χρήματα διαφήμισης, ή τσάμπα αναπαράγουν μια έξυπνη στην σύλληψη ως προς τον σκοπό της, και προκλητικά ηλίθια στην υλοποίηση της διαφήμιση ?
Λέω εγώ τώρα...



κακία, λεω τωρα εγω....

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   Leo

Leo

    iPH Member

  • 301 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/03/2011 - 12:54

ΟΚ διαφήμιση το καταλαβαινω,αλλα ρε παιδιά είναι κρίμα ένα προϊόν που πολλοί άνθρωποι θα ήθελαν να αποκτήσουν και που μάλιστα κοστίζει ένα αξιοσέβαστο ποσό να χαραμίζεται έτσι. άλλωστε πιστεύω ότι σε αρκετούς ανθρώπους που βλέπουν το βίντεο θα δημιουργείτε μια είδους αποστροφής ( όπως και σε έμενα ) γιατί ίσως να μην έχουν τα λεφτά να το αποκτήσουν ( αν και δεν έχω κάποιο οικονομικό "θέμα )!


Καλά δεν μπλενταρε και ζώο ο άνθρωπος ,πως κάνεται έτσι.
Και οποιος έχει οικονομικό θέμα δεν θα κάτσει να λιγουρευτει το iPad ,αλλά αλλα πράγματα ποιο βασικά...

Τελευταία επεξεργασία από: Leo, 16/03/2011 - 12:55


#18   nikolakis91

nikolakis91

    iPH Enthousiast

  • 549 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:nikolakis91

Δημοσίευση 16/03/2011 - 13:06

Καλά δεν μπλενταρε και ζώο ο άνθρωπος ,πως κάνεται έτσι.
Και οποιος έχει οικονομικό θέμα δεν θα κάτσει να λιγουρευτει το iPad ,αλλά αλλα πράγματα ποιο βασικά...

ναι φίλε μου άλλα και πάλι εγώ δεν έχω ανάγκη από φαγητό άλλα από ipad 2 (λέμε τώρα,δεν είμαι και τόσο πωρωμένος)!μπορεί για κάποιους να είναι πόθος κατάλαβες!δεν λέω να τρελαθούμε κιόλας γιατί έτσι του δίνουμε και άξια και στο τέλος θα κάνει blend σε κάνα mac pro και θα φλιπάρω!αχαχαχ :lol:

#19   ainerone

ainerone

    iPH Addict

  • 740 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/03/2011 - 13:23

Πωπω η καρδια μου με πιασε με μια ανεση που το εσπαγε....(Καλα το μπλεντερ ειναι ολα τα λεφτα btw)

#20   Panian

Panian

    iPH newbie

  • 43 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:panian3

Δημοσίευση 16/03/2011 - 13:24

Να τους εβλεπα τους μαγκες αν δεν το σπαγαν πριν το βαλουν μεσα στο μπλεντερ...

Συμφωνω με τον προλαλησαντα που λεει 'ας βρουν κατι αλλο για να βγαλουν φραγκα...' και λεω ας εβρησκαν μεγαλυτερο καδο και ας μην το εσπαγε πριν το βαλει μεσα...

#21   ainerone

ainerone

    iPH Addict

  • 740 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/03/2011 - 13:30

Και εγω θα κανω τωρα την ερωτηση.Στα αληθεια εγινε στο τελος σκονη το ipad ή κανανε καποιο ειδος μονταζ?

#22   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 16/03/2011 - 13:42

Και εγω θα κανω τωρα την ερωτηση.Στα αληθεια εγινε στο τελος σκονη το ipad ή κανανε καποιο ειδος μονταζ?

πιο αληθεια δε γινεται. δες κ το καημενο το 4αρι στην ιδια μοιρα

#23   WoodyAllen

WoodyAllen

    iPH Contributor

  • 1.116 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/03/2011 - 14:09

Άμα κρίνω από την αναγνωσιμότητα που έλαβε η παραπάνω καμπάνια με το blender έχει πετύχει απόλυτα το σκοπό της. Έχει κερδίσει πάρα πολλά.

Όταν πάει λοιπόν ο καταναλωτής πχ στο Κωτσόβολο της Αμερικής και δει εκατοντάδες μπλέντερ, έχοντας στο μυαλό του αυτή το fun video μπορεί να προτιμήσει αυτή τη μάρκα.

Σας θυμίσω ένα αντίστοιχο παράδειγμα. Όταν βγήκε η διαφήμιση της Ηλεκτρονικής με το περιβόητο 'Έλα Αλέκο...Πόσο' όλοι χλευάζανε την διαφήμιση θεωρώντας την κιτς. Σας πληροφορώ όμως πέτυχε το σκοπό της απόλυτα κάνοντας την ηλεκτρονική Αθηνών household name.

Πάντως έχετε δίκιο, η αισθητική της είναι Μεγακλής Βιντιάδης δεκαετία του 80!!! :lol:

#24   ms55555

ms55555

    iPH newbie

  • 18 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/03/2011 - 04:32

ναι φίλε μου άλλα και πάλι εγώ δεν έχω ανάγκη από φαγητό άλλα από ipad 2 (λέμε τώρα,δεν είμαι και τόσο πωρωμένος)!μπορεί για κάποιους να είναι πόθος κατάλαβες!δεν λέω να τρελαθούμε κιόλας γιατί έτσι του δίνουμε και άξια και στο τέλος θα κάνει blend σε κάνα mac pro και θα φλιπάρω!αχαχαχ :lol:

Γιά δες εδώ!
http://www.willitble...fe&video=macpro

Τελευταία επεξεργασία από: ms55555, 17/03/2011 - 04:33


#25   tgnikit

tgnikit

    iPH Contributor

  • 1.137 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/03/2011 - 08:42

Μπορεί ο τύπος απλά να μην έχει αγοράσει τις συσκευές που σπάει!

#26   nikolakis91

nikolakis91

    iPH Enthousiast

  • 549 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:nikolakis91

Δημοσίευση 17/03/2011 - 10:52

Γιά δες εδώ!
http://www.willitble...fe&video=macpro

φίλε μου δεν ξέρω τι έγινε λάθος άλλα το link σου με βγάζει σε ένα βίντεο από το youtube του RickRoll'D!!! :excl:




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες