Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Order & Chaos Online


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
147 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#106   skostas

skostas

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/05/2011 - 10:49

Θα πέσει πολυ γέλιο τέλος Ιουλίου που θα σας έχει τελειώσει το 3μηνο .όσοι το κατεβάσετε σπασμένο θα τραβάτε τα α..ιδια σας :lol: και delete η χαρακτήρες ενημερωτικά απο το επόμενο update που θα γίνει στο game.


Delete οι χαρακτηρες που το εχουν σπασμενο ετσι? η γενικα?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 09/05/2011 - 10:54

οσοι το εχουν σπασμενο

#108   Patatui

Patatui

    Advanced Member

  • 268 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 10/05/2011 - 20:52

Θα πέσει πολυ γέλιο τέλος Ιουλίου που θα σας έχει τελειώσει το 3μηνο .όσοι το κατεβάσετε σπασμένο θα τραβάτε τα α..ιδια σας :lol: και delete η χαρακτήρες ενημερωτικά απο το επόμενο update που θα γίνει στο game.

Απο τη στιγμη που το game ενωνετε με σερβερ οι χαρακτηρες δεν πρεπει να αποθηκευονται στο σερβερ. πχ στο WOW αν κανεις reinstall το game χανεις το χαρακτηρα σου? :mellow:

#109   DooMDiveR

DooMDiveR

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Twitter:@Doomdiver
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:DooMDiveR

Δημοσίευση 11/05/2011 - 14:43

Θα πέσει πολυ γέλιο τέλος Ιουλίου που θα σας έχει τελειώσει το 3μηνο .όσοι το κατεβάσετε σπασμένο θα τραβάτε τα α..ιδια σας :lol: και delete η χαρακτήρες ενημερωτικά απο το επόμενο update που θα γίνει στο game.

ακυρο απο εδω ως απεναντι... δεν μπορει να διασταυρωσει η gameloft το itunes account με το καθε gameloft account για να ξερει ποιος πληρωσε και ποιος οχι, δεν logareις στο παιχνιδι με το itunes account! απλα για να κανεις ανανεωση στο game se 3 μηνες θα πρεπει να το αγορασεις, soooo ΑΚΥΡΟ!

Τελευταία επεξεργασία από: DooMDiveR, 11/05/2011 - 14:46


#110   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 12/05/2011 - 08:56

λοιπόν... και έλεγα... "ας είναι ψέμα και ας μην βγει αυτό το παιχνίδι ποτέ..." δεν ξέρω αλλά ήδη έχει αρχίσει να μυρίζει το κάψιμο!!!
συγνώμη όλοι λέτε τον server αλλά δεν λέτε αν είστε order ή chaos;;; και το παιχνίδι είναι αντιγραφή wow στα γραφικά αλλά ο τίτλος order & chaos είναι αντιγραφή του Warhammer online

Τελευταία επεξεργασία από: GodfatherGR, 12/05/2011 - 08:58


#111   Erebus

Erebus

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/05/2011 - 12:06

Σε περίπτωση που δεν είμαι online με κάποιον από τους χαρακτήρες μου, Langorn ή Erevos, για invite στο guild ψάξτε κάποιον από τους Demi-Gods των Spartans: Capsula, Persea, Noshiz, jassonn, Altair77 :rolleyes:

#112   Erebus

Erebus

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/05/2011 - 14:14

http://onlinegames-f...p?topic=10629.0

το περιεχόμενο του πρώτου update :)

#113   v007

v007

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/05/2011 - 07:10

Καλημέρα σε όλους, παίζω το Order & Chaos περίπου μια εβδομάδα και έχω exp 14 και έχω επιλέξει σαν φυλή την Mage.
Ενώ στην αρχή το παιχνίδι μου άρεσε πολύ και δεν αρνήθηκα κανένα quest, βρίσκομαι σε θέση να μην μπορώ να παίξω...
Έχω ξεκινήσει και παίζω σε επόμενο χάρτη και ενώ παίρνω quests, οι εχθροί έχουν exp πάνω απο 19, με αποτέλεσμα να μην μπορώ να τα τελειώνω και να μην ανεβαίνω το ανάλογο exp, χανω χρήματα κτλ
Γύρισα πίσω στον πρώτο χάρτη, αλλά δεν βρίσκω άλλα quests για να ανέβω και δεν ξέρω τι να κάνω...

Παράδειγμα έπρεπε να σκοτώσω 8 κροκόδειλους με experience 19 και έπαιζα μία ημέρα, γιατί ότι και να έκανα δεν πέθαιναν με τίποτα...

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει / συμβουλέψει τι μπορώ να κάνω ή να γίνουμε ομάδα για να αλληλοβοηθηθούμε γιατί μέρες σαν την χθεσινή, με κάνει να σπάσω το iPad από τα νεύρα. Είπαμε να είναι δύσκολο, αλλα έχει γίνει πολύ σπαστικό.

Σας ευχαριστώ

#114   sp3cial

sp3cial

    iPH User

  • 130 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone SE
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:Irene.GR

Δημοσίευση 15/05/2011 - 18:52

Μόλις κατέβασα το game και το ξεκίνησα χαλαρά. Μπήκα και στους Spartans, ωραίο παιχνίδι, θα δείξει και στη πορεία δηλαδή!
Eιπώθηκε πάνω πάνω σε σπασμένο θα γίνουν delete οι χαρακτήρες, εννοείται τα jailbroken ή αυτά τα .ipa? Εγώ το αγόρασα κανονικά απο το AppStore, είναι όμως jailbroken το iPod μου.

Himeko -Hall of Blades-

#115   JIMYB3

JIMYB3

    iPH Enthousiast

  • 363 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:jimyb3

Δημοσίευση 17/05/2011 - 12:33

Εγώ προχθές το ξεκίνησα έφτασα lvl 10 σήμερα και έχω κάνει μόνο 12 quest μου αρέσει πιο πολύ να εξπάρω μόνος μου, όταν βαρεθώ τότε θα αρχίσω τα quest. Σε ipad είναι πολύ καλύτερο το παιχνίδι παίζεται πιο εύκολα??? Επειδή τώρα πια αυτό το παιχνίδι είναι ένας από τους λόγους που θα ήθελα να πάρω ipad...

#116   v007

v007

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/05/2011 - 14:24

Είναι πολύ πιο άνετα να παίζεις μέσω iPad παρά μέσω iPhone πολλές ώρες. Η μεγάλη οθόνη έχει διαφορά...

#117   JIMYB3

JIMYB3

    iPH Enthousiast

  • 363 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:jimyb3

Δημοσίευση 21/05/2011 - 11:48

Μετά την βοήθεια του Paris1986 τώρα έχω ίντερνετ στο κινητό μου αλλά όταν πάω να παίξω το παιχνίδι μου λέει ότι χρειάζεται wifi, αυτό σημαίνει πως το παιχνίδι παίζει μόνο με σύνδεση ίντερνετ wifi?? Το ίντερνετ του δικτύου δεν μετράει??

Τελευταία επεξεργασία από: JIMYB3, 21/05/2011 - 11:49


#118   JIMYB3

JIMYB3

    iPH Enthousiast

  • 363 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:jimyb3

Δημοσίευση 21/05/2011 - 17:38

Ας απαντήσει κάποιος που έχει παθιαστεί με το παιχνίδι όπως και εγώ...

#119   v007

v007

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/05/2011 - 14:24

Το παιχνίδι παίζει μόνο μέσω wifi...

#120   Alexandros96

Alexandros96

    iPH Addict

  • 694 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:DirtyS0cks

Δημοσίευση 22/05/2011 - 14:39

Ας απαντήσει κάποιος που έχει παθιαστεί με το παιχνίδι όπως και εγώ...

Αν εισαι jailbroken τοτε μπορεις να κατεβασεις απο το Cydia το My3G και θα παιζεις κανονικα μετα ;)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες