Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Εορτολόγιο app για το iPhone


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
73 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Quick Poll

Βαθμολογήστε την χρησιμότητα αυτής της εφαρμογής

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#16   PoluxGreece

PoluxGreece

    iPH Elite Poster

  • 3.100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 26/07/2009 - 00:51

Μπράβο παιδία,πάντα τέτοια...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   cyb0rg

cyb0rg

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/08/2009 - 14:28

κερδισα ενα απο τα promo codes του διαγωνισμου εδω στο forum
και πρεπει να πω πως ειμαι αρκετα ευχαριστημενος με την συγκεκριμενη εφαρμογη.
μπραβο στον/στους developers και περιμενουμε updates, κυριως για να μπορουμε
να βλεπουμε τις γιορτες για ΟΛΕΣ τις μερες οχι μονο της μιας μερας!

#18   Alk1S

Alk1S

    iPH Enthousiast

  • 1.098 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Alk1S

Δημοσίευση 13/08/2009 - 00:19

Μετά από αρκετή ταλαιπωρία με το iPhone κατάφερα να ηρεμήσω και μου δόθηκε σήμερα η ευκαιρία να αγοράσω την εφαρμογή..

#19   lefteris82

lefteris82

    iPH User

  • 163 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/08/2009 - 21:38

Μόλις σήμερα αγόρασα κι εγώ την εφαρμογή. Πολύ καλή και σίγουρα αξίζει την αγορά, αλλά θα ήθελα να έχει περισσότερες δυνατότητες, όπως αναζήτηση εορτής βάση ονόματος :)

#20   Alk1S

Alk1S

    iPH Enthousiast

  • 1.098 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Alk1S

Δημοσίευση 17/08/2009 - 20:29

Συμφωνώ με τον "lefteris82". Καλό θα ήταν να μπορείς να περιηγηθείς και σε επόμενες ημέρες για να μπορείς να δεις μελλοντικές γιορτές και όχι μόνο της τρέχουσας ημέρας..

#21   Paraskevas

Paraskevas

    iPH newbie

  • 48 μηνύματα

Δημοσίευση 10/09/2009 - 22:43

Κανένα νεότερο ρε παιδιά από τους developers της εφαρμογής; Θα υπάρξει σύντομα πιστεύετε κάποιο update;

#22   Dimitris1986

Dimitris1986

    iPH Member

  • 319 μηνύματα
  • Twitter:@@mitsakos1986
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:mitsakospan

Δημοσίευση 11/09/2009 - 10:28

εχουν ενημερωσει τα παιδια οτι θα κυκλοφορησει ενα major update το οποιο θα εχει και νεα features.

#23   attheodo

attheodo

    iPH newbie

  • 26 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/09/2009 - 00:11

Καλησπέρα σε όλους!

Όπως προαναφέρθηκε θα υπήρχε ένα major update για την εφαρμογή με πολλά νέα features.

Λοιπόν το update είναι πλέον γεγονός! Κυκλοφορεί απο χθές το βράδυ η έκδοση 2.0 της εφαρμογής Εορτολόγιο που συμπεριλαμβάνει πολλά νέα features που ζητήθηκαν τους περασμένους 2 μήνες από εσάς και από πάρα πολλούς άλλους users που βρήκαν την εφαρμογή να είναι ένα απαραίτητο βοήθημα στη συσκευή τους.

Περιληπτικά αναφέρω πως πλέον υποστηρίζεται πλοήγηση σε οποιαδήποτε ημερομηνία, αναφορά ονομάτων που εορτάζουν ανεξαρτήτως από το αν υπάρχουν αντίστοιχες επαφές καταχωρημένες καθώς και υπενθύμιση γενεθλίων. Περισσότερες λεπτομέρειες θα βρείτε στο http://eortologio.atworks.gr

Περιμένουμε τα σχόλια σας στο forum καθώς και τα reviews σας στο App Store.

Με εκτίμηση,
ATWORKS

Υ.Γ: Πολύ σύντομα ένα ολοκαίνουριο και ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ χρήσιμο app από την ATWORKS θα κάνει την εμφάνιση του. Stay tuned folks! :rolleyes:

#24   kominis

kominis

    iPH Member

  • 290 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/09/2009 - 02:04

Πολλα πολλα συγχαρητηρια και απο εμενα. Μολις κατεβασα την εφαρμογη κ μπορω να πω δεν περιμενα τετοια δουλεια. Ειναι αψογη.
Και παλι συγχαρητηρια.
Υγ: το πρωτο μου post εδω μεσα απο το 3Gs μου γιατι βαριομουνα να αναψω υπολογιστη τωρα. :P

#25   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/09/2009 - 07:01

παιδιά συγχαρητήρια πολύ καλό το update και πολύ χρήσιμη η εφαρμογή σας. Μια διαπίστωση μόνο ,στην γιορτή της Αγιας Αικατερίνης δεν εμφανίζει την Αικατερίνη ...

#26   4TEO

4TEO

    iPH newbie

  • 51 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 18/09/2009 - 09:28

Μπράβο παιδία,πάντα τέτοια...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

#27   WoodyAllen

WoodyAllen

    iPH Contributor

  • 1.116 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/09/2009 - 10:07

Παιδιά της ATWORKS μια ερώτηση. Γιατί η εφαρμογή δεν υποστηρίζει Push Notifications. Δεν υπάρχει δυνατότητα?Είναι δύσκολο το impementation? υπάρχει στο To-Do-List?
Συγχαρητήρια και πάλι.

#28   fitsou

fitsou

    iPH User

  • 562 μηνύματα
  • Twitter:@Fitsou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad mini +4G
  • GameCenter:Fitsou GR

Δημοσίευση 18/09/2009 - 15:12

Καλησπέρα παιδία
Μπράβο για την προσπάθεια σας συνεχίστε έτσι

Εγώ δυστυχώς δεν είμαι ιδιαίτερα ευχαριστημένος από την εφαρμογή ίσως λόγο απειρίας η επειδή ζητώ πολλά…

Πρώτο πρόβλημα και ποιο σημαντικό που βρήκα είναι ότι δεν μπορώ να προσθέσω εγώ ονόματα που θέλω! παράδειγμα έχω δυο Μαρίες στις επαφές μου που γιορτάζουν σε ξεχωριστές ημερομηνίες. Τι κάνουμε σε αυτή την περίπτωση? Πρέπει να θυμάμαι ποια γιορτάζει πότε?

Νο2 πως κάνω εισαγωγή ημερομηνίας γενεθλίων? Πήγα στις επαφές είδα το edit αλλά δεν έχει όπως είναι φυσικό κάτι εκεί. Στην εφαρμογή πάλι δεν είδα κάποιο κουμπί για να κάνω καταχώριση των γενεθλίων.

Νο3 Εδώ και κάποιο καιρό περάσαμε στην os 3.1 και ακόμα δεν υπάρχει push notification στην εφαρμογή. Γιατί? Πλέον είναι must το push σε οποιαδήποτε νέα εφαρμογή!

Καλό θα ήταν επίσης να μπορούμε να διαλέξουμε την ώρα που θα βόλευε να μας ενημερώσει η εφαρμογή για γιορτές και γενέθλια!

Νο4 δεν μπορώ να αλλάξω έτος!!

Νο5 τελευταίο κ εξίσου σοβαρό δεν υπάρχει ευρετήριο! Το οποίο το έχουν αναφέρει οι χρήστες πριν την version 2.0

Θα υπάρξει κάποιο νέο update? Εάν ναι πότε το υπολογίζουμε?

#29   kitkat1

kitkat1

    iPH Contributor

  • 901 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/09/2009 - 12:31

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


Στο App Store και στο iTunes ( λινκ στο πρώτο ποστ ).
Μπορείς να συμμετάσχεις και στο διαγωνισμό του φόρουμ για αυτήν την εφαρμογή!

#30   Paraskevas

Paraskevas

    iPH newbie

  • 48 μηνύματα

Δημοσίευση 21/09/2009 - 20:36

Καλησπέρα παιδία
Μπράβο για την προσπάθεια σας συνεχίστε έτσι

Εγώ δυστυχώς δεν είμαι ιδιαίτερα ευχαριστημένος από την εφαρμογή ίσως λόγο απειρίας η επειδή ζητώ πολλά…

Πρώτο πρόβλημα και ποιο σημαντικό που βρήκα είναι ότι δεν μπορώ να προσθέσω εγώ ονόματα που θέλω! παράδειγμα έχω δυο Μαρίες στις επαφές μου που γιορτάζουν σε ξεχωριστές ημερομηνίες. Τι κάνουμε σε αυτή την περίπτωση? Πρέπει να θυμάμαι ποια γιορτάζει πότε?

Νο2 πως κάνω εισαγωγή ημερομηνίας γενεθλίων? Πήγα στις επαφές είδα το edit αλλά δεν έχει όπως είναι φυσικό κάτι εκεί. Στην εφαρμογή πάλι δεν είδα κάποιο κουμπί για να κάνω καταχώριση των γενεθλίων.

Νο3 Εδώ και κάποιο καιρό περάσαμε στην os 3.1 και ακόμα δεν υπάρχει push notification στην εφαρμογή. Γιατί? Πλέον είναι must το push σε οποιαδήποτε νέα εφαρμογή!

Καλό θα ήταν επίσης να μπορούμε να διαλέξουμε την ώρα που θα βόλευε να μας ενημερώσει η εφαρμογή για γιορτές και γενέθλια!

Νο4 δεν μπορώ να αλλάξω έτος!!

Νο5 τελευταίο κ εξίσου σοβαρό δεν υπάρχει ευρετήριο! Το οποίο το έχουν αναφέρει οι χρήστες πριν την version 2.0

Θα υπάρξει κάποιο νέο update? Εάν ναι πότε το υπολογίζουμε?


Συμφωνω απόλυτα και εδω θα ηθελα να προσθεσω ενα ακομη πιο classic display mode του εορτολογιου. Ισως αν μπορουσατε να το κανετε οπως το κλασσικο ημερολογιο που ολοι, λιγο η πολυ εχουμε στα σπιτια μας (αυτο που αφαιρουμε τα χαρτακια καθε μερα), κ να μας δινετε την δυνατοτητα να επιλεξουμε αναμεσα σε ενα πιο μοντερνο view και σε ενα πιο κλασσικο. Καθημερινα υπαρχουν γιορτες, οι περισσοτερες αγνωστες στους πιο πολλους απο εμας. Και ισως μεσα σε αυτο το classic view να υπαρχει η ωρα που ξημερωνει και η ωρα που βραδιαζει την συγκεκριμενη ημερα που κοιταμε.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες