Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Πότε έρχεται η επόμενη παρτίδα iPad 2;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
359 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#241   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2.590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 28/04/2011 - 15:39

Οντως παιδια ειναι κοροιδια να δινετε χρηματα μπροστα, αντι να μας κυνηγανε αυτοι που θα τους τα σκασουμε τα 500-600 γιουρο τους κυνηγαμε εμεις και τους δινουμε και προκαταβολες? Καλυτερα να παρω σε 2 μηνες το ipad και να μπω στο μαγαζι και να μου κανουν και τεμεναδες παρα να κανω τωρα σαν το ζακι που ψαχνει τη δοση του :lol:
ΑΠΛΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΣΤΟΚ ΟΛΟΙ !!
iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#242   PanosI

PanosI

    iPH Addict

  • 863 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 28/04/2011 - 16:26

Έχω κάνει παραγγελεία με προκαταβολή για ipad 2 32 gb wifi λευκο από το golden-i εδω και 3 βδομαδες και ακόμα περιμενω τι μου προτεινεται να κανω ?



Να πας να πάρεις τα λεφτά σου και να κανεις βόλτες στα μαγαζιά και όπου το πετύχεις.

Έτσι απλά βρέθηκα με 32αρι wifi σήμερα το πρωί από istorm αλλά και ο φίλος που έπαιρνε τηλέφωνο και του έλεγαν δεν υπάρχει, ενώ εγώ ποσταρα ότι υπάρχει, πήγε μια βόλτα στο Κολωνακι και έφυγε με το 64αρι λευκό wifi !!!!!


Επειδή όμως το βαρέθηκα λέω να το δώσω !

Θα το εβαζα στρογγυλά ένα χιλιάρικο, αλλά επειδή δεν έχει 3G θα το βάλω 900 ευρώ.
Με ενδιαφέρουν και ανταλλαγές με γκαρσονιέρα στην Πλατεία Κολωνακίου.

Περιμένω νέα σας ;-) :P : :lol: :lol:


Sent from my iPad2 using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: PanosI, 28/04/2011 - 16:30


#243   vagreek

vagreek

    iPH User

  • PipPip
  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/04/2011 - 17:42

Έχω κάνει παραγγελεία με προκαταβολή για ipad 2 32 gb wifi λευκο από το golden-i εδω και 3 βδομαδες και ακόμα περιμενω τι μου προτεινεται να κανω ?

Παιδια δηλαδη εχετε δωσει προκαταβολη κι αντι να καλυφθουν αυτες οι παραγγελιες πωλουνται τα κομματια χωρις κανενα preorder? Μονο και μονο για αυτο το λογο (αλλα και γιατι ειμαι εναντια στην προκαταβολη για ενα καταναλωτικο αγαθο) θα ακυρωνα την κρατηση.
Επισης ειπα οτι ολως τυχαιως μετα την πρωτη κυκλοφορια της συσκευης 16αρι WiFi "απλο" δε φαινεται να εχει πουληθει (τουλαχιστον σε σοβαρες ποσοτητες, κι οχι 2-5 συσκευες).
Απλα επιβεβαιωνομαι κι οι λογοι ειναι προφανεις...

Τελευταία επεξεργασία από: vagreek, 28/04/2011 - 17:42


#244   tsitsibau

tsitsibau

    iPH User

  • 101 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 28/04/2011 - 18:52

Καλησπέρα, πρώτο post αν και παρακολουθώ πολύύ καιρό διάφορα και τελευταία ότι έχει να κάνει με το ipad.
Απλά δεν καταλαβαίνω... κάποια πράγματα δεν τα χωρά το κεφάλι μου.
δηλαδή το istorm δεν έχει άλλες προπαραγγελίες... τις έδωσε όλες και τα έβαλε και στο ράφι ενώ όλοι οι άλλοι περιμένουν 3 βδομάδες ή έχουν 500 άτομα σε αναμονή;
έχει σίγουρους όσους έχουν δώσει προκαταβολή και εξυπηρετεί και κανάν άλλο;υπάρχει κάποιος που να έχει προπαραγγελία εκεί;
είχε πολύ λίγες προπαραγγελίες;
πήρε πολύ περισσότερα από τους άλλους;
έκατσαν τα μοντέλα;
και γιατί κάποιος να σου λέει πως δεν έχει τηλεφωνικά ενώ έχει;....
δεν μπορώ να δώσω καμία λογική απάντηση...
αν μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει θα το εκτιμούσα

#245   PanosI

PanosI

    iPH Addict

  • 863 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 28/04/2011 - 19:32

Καλησπέρα, πρώτο post αν και παρακολουθώ πολύύ καιρό διάφορα και τελευταία ότι έχει να κάνει με το ipad.
Απλά δεν καταλαβαίνω... κάποια πράγματα δεν τα χωρά το κεφάλι μου.
δηλαδή το istorm δεν έχει άλλες προπαραγγελίες... τις έδωσε όλες και τα έβαλε και στο ράφι ενώ όλοι οι άλλοι περιμένουν 3 βδομάδες ή έχουν 500 άτομα σε αναμονή;
έχει σίγουρους όσους έχουν δώσει προκαταβολή και εξυπηρετεί και κανάν άλλο;υπάρχει κάποιος που να έχει προπαραγγελία εκεί;
είχε πολύ λίγες προπαραγγελίες;
πήρε πολύ περισσότερα από τους άλλους;
έκατσαν τα μοντέλα;
και γιατί κάποιος να σου λέει πως δεν έχει τηλεφωνικά ενώ έχει;....
δεν μπορώ να δώσω καμία λογική απάντηση...
αν μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει θα το εκτιμούσα


Δεν έχω κάποια εξήγηση αλλά ακριβώς το ίδιο με σήμερα, που μπήκα απ´ το πουθενά στο istorm και έφυγα με ένα ipad2, είχα κάνει όταν γινόταν ο κακός χαμός με το iPhone 4 !!!

Είχα στα χέρια μου το 4 και μέλη απο εδώ που ήταν τουλάχιστον 1 μήνα σε λίστες, το πήραν σχεδόν 1 μήνα αφού το είχα πάρει.

#246   tsitsibau

tsitsibau

    iPH User

  • 101 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 28/04/2011 - 19:59

Μάλλον έχεις το "μηλαράκι" της νυχτερίδας.
Μακάρι και σε μας τα ίδια :rolleyes:

#247   watchdog

watchdog

    iPH User

  • 113 μηνύματα
  • Twitter:@watchd0g
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:watchdog.gr

Δημοσίευση 29/04/2011 - 00:00

Από σήμερα είμαι κι εγώ ένας χαρούμενος χρήστης iPad2 :) από Media Markt Πυλαίας.. Τελευταίο κομμάτι απ´οτι μου είπε ο πωλητής..


Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

#248   dereck

dereck

    iPH newbie

  • 24 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/04/2011 - 00:04

παιδια απο τριτη του πασχα το εχω και εγω απο αγγλια...και μεχρι τωρα..δεν εχει δειξει σημαδι για ....bleeding¡

#249   PanosI

PanosI

    iPH Addict

  • 863 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 29/04/2011 - 07:35

Μάλλον έχεις το "μηλαράκι" της νυχτερίδας.
Μακάρι και σε μας τα ίδια :rolleyes:



:lol: :lol: :lol:

#250   paris18m

paris18m

    iPH newbie

  • 91 μηνύματα
  • Twitter:@unitedworx
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Paris.P.

Δημοσίευση 29/04/2011 - 13:20

Εμείς οι καημένοι από Κύπρο τι να πούμε τότε?

Έχω παραγγείλει από κατάστημα ενός φίλου που βασικά τα περνούν από τον αντιπρόσωπο στην Κύπρο που τα παίρνει από τον αντιπρόσωπο στη Ελλάδα. Εφόσον ξέρω έχουν φέρει εντελώς λίγα κομμάτια για προβολή μόνο όχι για πώληση σε μεγάλα καταστήματα.

Δεν ξέρουν ούτε τους λένε ακριβώς πότε θα έχουν κομμάτια για να εξυπηρετήσουν προ-παραγγελίες που έγιναν πριν 1 μήνα!

Το κακό είναι ότι έχω πουλήσει ήδη εδώ για 1-2 εβδομάδες το παλιό μου iPad 3G 32GB κε περιμένω το καινούργιο, δεν αντέχω πλέον να κρατώ το φορητό υπολογιστή στο σπίτι, λόγο δουλείας είμαι 24/7 μπροστά από μια οθόνη και το iPad πραγματικά βοηθούσε στο σπίτι!

Παρεμπιπτόντως Κύπρο είναι λίγο πιο φθηνό λόγο διαφοράς Φ.Π.Α. ξεκινά από €479

#251   Dlaskos

Dlaskos

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/04/2011 - 17:21

Πάντως εγώ έχω απογοητευτεί πλήρως καθώς απο τις 28/3 περιμένω απο media markt και multirama ένα 3G 16Gb μαύρο και ακόμα τίποτα.

Όλο 32Gb και 64Gb διαβάζω να πέρνουν όλοι και τίποτα άλλο.

Και αυτή η isquare μια ενημέρωση της προκοπής δεν δίνει. Σε 10 μέρες, σε 5 μέρες, σε 15 μέρες αμάν ρε παιδιά μπήκε Μαίος.....

Αν πάρει τίποτα το αυτί σας πάντως για 16αρι στείλτε μου ένα pm

#252   WoodyAllen

WoodyAllen

    iPH Contributor

  • 1.116 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/04/2011 - 07:13

Χθες πήραμε με ένα φίλο τηλέφωνα σε πολλά καταστήματα.

Οι μόνοι που μας έδωσαν κάποιες ελπίδες για σήμερα είναι στο istorm. Όσοι πιστοί λοιπόν ξεκινηστε απο εκεί σήμερα. Πάρτε ένα τηλέφωνο ή πάτε στο κατάστημα με το άνοιγμα. Στη χειρότερη ένα καφέ στο dacapo θα είναι η παρηγοριά σας. :lol:

#253   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 30/04/2011 - 07:50

παρέλαβα εχθές ipad 2 3g 32gb απο document,ειχα πει ότι θα το βάλω για πούλιμα στην ιδια τιμή για να εξυπηρετήσω όποιον ήθελε για να μην περιμένει,δυστηχως τα πράγματα άλλαξαν δραματικά στην πορεία μόλις έφτασα σπίτι.Δεν κρατήθηκα και το άνοιξα,οποτέ λόγο κεραυνοβόλου :rolleyes: έρωτα θα το κρατήσω παιδια και δεν θα το πουλήσω οπως ελεγα ,και sorry για την αναστάτωση.

#254   sakis007

sakis007

    iPH Contributor

  • 1.899 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:sakis007

Δημοσίευση 30/04/2011 - 08:15

παρέλαβα εχθές ipad 2 3g 32gb απο document,ειχα πει ότι θα το βάλω για πούλιμα στην ιδια τιμή για να εξυπηρετήσω όποιον ήθελε για να μην περιμένει,δυστηχως τα πράγματα άλλαξαν δραματικά στην πορεία μόλις έφτασα σπίτι.Δεν κρατήθηκα και το άνοιξα,οποτέ λόγο κεραυνοβόλου :rolleyes: έρωτα θα το κρατήσω παιδια και δεν θα το πουλήσω οπως ελεγα ,και sorry για την αναστάτωση.



ειχε ακουστικα μεσα το ipad οου???

#255   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 30/04/2011 - 08:21

ειχε ακουστικα μεσα το ipad οου???

Επειδή έχω αγοράσει iPad 10W USB Power Adapter ,εβγαλα μόνο το ipad απο τη συσκευασια και δεν κοιταξα.θα κατεβω στην αποθηκη που εχω το κουτι και θα σου πω πιο μετα,αλλα κατα 99,99% δεν εχει ακουστικα.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες