Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Πότε έρχεται η επόμενη παρτίδα iPad 2;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
359 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#151   dereck

dereck

    iPH newbie

  • 24 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/04/2011 - 12:21

Διστυχώς όχι. Και εγώ το ήλπιζα να παίζω δίπλα στη σούβλα με τον οβελία την Κυριακή του Πάσχα αλλά απόγοητεύτηκα

εγω παιδια το εχω παραγγειλει απο ηνωμενο βασιλειο..αλλα λογω πασχα...δεν εχει ερθει ακομα.... ασχετα που ειναι εδω στο αεριοδρομιο το ελληνικο εννοω.....!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#152   Valmac

Valmac

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Supercamelot

Δημοσίευση 21/04/2011 - 12:23

Μολις με πήραν απο πλαισιο για να μου στείλουν το iPad αλλα δεν το πηρα γιατι το βρηκα πολυ νωριτερα στα istorm


Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

#153   zacharisharris

zacharisharris

    iPH Member

  • 213 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/04/2011 - 12:44

Παιδιά επειδή απο Simply Electronics φοβάμαι λίγο να αγοράσω πιο μαγαζί μου προτείνετε να πάω να δώσω προκαταβολή?
(εκτός από Multi(d)rama που έχω δώσει απο 26/3 και ακόμα περιμένω..)

Τελευταία επεξεργασία από: zacharisharris, 21/04/2011 - 12:46


#154   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 21/04/2011 - 12:50

Μολις με πήραν απο πλαισιο για να μου στείλουν το iPad αλλα δεν το πηρα γιατι το βρηκα πολυ νωριτερα στα istorm


Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

αρα ο τυχερός είναι ο επόμενος πελάτης απο έσενα που έιχε κάνει και αυτός κράτησει :D

Παιδιά επειδή απο Simply Electronics φοβάμαι λίγο να αγοράσω πιο μαγαζί μου προτείνετε να πάω να δώσω προκαταβολή?
(εκτός από Multi(d)rama που έχω δώσει απο 26/3 και ακόμα περιμένω..)

και γιατί δεν περιμένεις μέχρι την άλλη πέμπτη που θα παραλάβη η infoquest και θα τροφοδοτήσει istorm, iglolden και document ?

Τελευταία επεξεργασία από: dream21, 21/04/2011 - 12:52


#155   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 21/04/2011 - 12:52

double post :(

Τελευταία επεξεργασία από: dream21, 21/04/2011 - 12:54


#156   Valmac

Valmac

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Supercamelot

Δημοσίευση 21/04/2011 - 12:57

Παιδια λίγη υπομονη , μην Αγοραζετε απο uk διοτι θα πληρώσετε ΠΕΡΙΣΣΌΤΕΡΑ και η αγορα ομαλοποιειται σιγα σιγα. Τθ θα γινει αν βρείτε καμμενο πιξελ οπως βρηκα εγω; Η bleeding στην οθονη ; Θα γυρίσετε πισω ; Κι αλλα έξοδα; Περιμένετε λιγο και δηλωστε ΠΑΝΤΟΎ . σε λίγες μερες θα το εχετε


Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

#157   dereck

dereck

    iPH newbie

  • 24 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/04/2011 - 12:58

Παιδια λίγη υπομονη , μην Αγοραζετε απο uk διοτι θα πληρώσετε ΠΕΡΙΣΣΌΤΕΡΑ και η αγορα ομαλοποιειται σιγα σιγα. Τθ θα γινει αν βρείτε καμμενο πιξελ οπως βρηκα εγω; Η bleeding στην οθονη ; Θα γυρίσετε πισω ; Κι αλλα έξοδα; Περιμένετε λιγο και δηλωστε ΠΑΝΤΟΎ . σε λίγες μερες θα το εχετε


Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

δεν υπαρχει προβλημα..το γυρνας εδω στη isquare και στο αντικαθιστουν..το ιδιο συμβαινει για ολα τα προιοντα της Apple δνε υπαρχει κανενα προβλημα

#158   katsulas

katsulas

    Newbie

  • 975 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgeKatsulas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:iKatsulas

Δημοσίευση 21/04/2011 - 12:58

Για του λόγου το αληθές όσων έλεγα ήδη έχουν αλλάξει στο site Της istorm τη διαθεσιμότητα http://store.istorm....81B801C6DBE5AA4

#159   Valmac

Valmac

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Supercamelot

Δημοσίευση 21/04/2011 - 13:06

δεν υπαρχει προβλημα..το γυρνας εδω στη isquare και στο αντικαθιστουν..το ιδιο συμβαινει για ολα τα προιοντα της Apple δνε υπαρχει κανενα προβλημα

Μακαρι φιλε μου αλλα στο Ελλαδισταν δεν νομιζω οτι σκέφτονται έτσι. Άκου την ιστορία μου. Πηρα απο media markt 26 Μαρτιου το 64 3G iPad 2 , είχε καμενο πιξελ . Το επέστρεψα πισω και πήραν στο service της apple οι οποίοι του απάντησαν πως ΔΕΝ το αλλάζουν Μονο με 1 καμμενο pixel. Ευτυχώς η πολιτική του media markt ειναι να μπορεις να επιστρέψεις αυτο πο αγορασες μεσα σε 14 ημερες και έτσι το επέστρεψα και πηρα τα λεφτα μου πισω. Η isquare δεν το δέχτηκε ... Γιατι εδω ειναι ΕΛΛΑΝΤΑ


Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

#160   katsulas

katsulas

    Newbie

  • 975 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgeKatsulas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:iKatsulas

Δημοσίευση 21/04/2011 - 13:08

Διστυχώς έχεις δίκιο φίλε μου!!!

#161   dereck

dereck

    iPH newbie

  • 24 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/04/2011 - 13:11

Μακαρι φιλε μου αλλα στο Ελλαδισταν δεν νομιζω οτι σκέφτονται έτσι. Άκου την ιστορία μου. Πηρα απο media markt 26 Μαρτιου το 64 3G iPad 2 , είχε καμενο πιξελ . Το επέστρεψα πισω και πήραν στο service της apple οι οποίοι του απάντησαν πως ΔΕΝ το αλλάζουν Μονο με 1 καμμενο pixel. Ευτυχώς η πολιτική του media markt ειναι να μπορεις να επιστρέψεις αυτο πο αγορασες μεσα σε 14 ημερες και έτσι το επέστρεψα και πηρα τα λεφτα μου πισω. Η isquare δεν το δέχτηκε ... Γιατι εδω ειναι ΕΛΛΑΝΤΑ


Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

δυστηχως για το 1 καμενο πιξελ εχεις δικιο..γιατι νομιζω πως ισχυει αντικατασταση για παραπανω
κυριως μιλουσα για το θεμα αντικαταστασης προιοντων που ειναι αγορασμενα απο αλλες χωρες
πχ..αν το τηλεφωνο κατασκευαστικα εχει καπιο προβλημα γινεται αντικατασταση
για το πιξελ εχεις δικιο ομως

#162   kinakos

kinakos

    iPH newbie

  • 90 μηνύματα

Δημοσίευση 21/04/2011 - 13:12

Παιδια λίγη υπομονη , μην Αγοραζετε απο uk διοτι θα πληρώσετε ΠΕΡΙΣΣΌΤΕΡΑ και η αγορα ομαλοποιειται σιγα σιγα. Τθ θα γινει αν βρείτε καμμενο πιξελ οπως βρηκα εγω; Η bleeding στην οθονη ; Θα γυρίσετε πισω ; Κι αλλα έξοδα; Περιμένετε λιγο και δηλωστε ΠΑΝΤΟΎ . σε λίγες μερες θα το εχετε


Sent from my iPhone 4 using Tapatalk


Τι έκανες με το καμένο pixel. Παρέλαβε και εγώ ένα από istorm και τώρα που το έψαξα έχει ένα pixel κολλημένο. Τηλ και μου είπαν ότι για ένα μόνο pixel πολύ δυσκολα θα δεχτεί η apple αλλαγή και η διαδικασία μπορεί να καθυστερήσει.

Τελευταία επεξεργασία από: kinakos, 21/04/2011 - 13:14


#163   dereck

dereck

    iPH newbie

  • 24 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/04/2011 - 13:17

παιδια οπως αναφερα και παραπανω...το θεμα με τα πιξελ ειναι πονεμενη ιστορια θα πρεπει να ειναι παραπανω απο 3

κανω quote το policy
:Apple's 9.7-inch iPad display must have three or more dead pixels for the unit to qualify for a replacement. Things get a bit more complicated with larger screens -- including laptops, iMacs and the company's Cinema Display -- as a distinction is made between "bright" and "dark" faulty pixels.:

#164   Valmac

Valmac

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Supercamelot

Δημοσίευση 21/04/2011 - 13:20

Τι έκανες με το καμένο pixel. Παρέλαβε και εγώ ένα από istorm και τώρα που το έψαξα έχει ένα pixel κολλημένο. Τηλ και μου είπαν ότι για ένα μόνο pixel πολύ δυσκολα θα δεχτεί η apple αλλαγή και η διαδικασία μπορεί να καθυστερήσει.

Το επέστρεψα στα media markt με το δικαίωμα της υπαναχωρησης αγοράς διοτι η isquare δεν δεχεται αντικατασταση για 1 pixel.

Αληθεια, ποιο χρωμα πήρες ;;;;



Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: Valmac, 21/04/2011 - 13:22


#165   kinakos

kinakos

    iPH newbie

  • 90 μηνύματα

Δημοσίευση 21/04/2011 - 13:24

Το επέστρεψα στα media markt με το δικαίωμα της υπαναχωρησης αγοράς διοτι η isquare δεν δεχεται αντικατασταση για 1 pixel.

Αληθεια, ποιο χρωμα πήρες ;;;;



Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

32 wifi μαύρο

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες