Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Πότε έρχεται η επόμενη παρτίδα iPad 2;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
359 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   lerass

lerass

    iPH newbie

  • 28 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 08/04/2011 - 15:12

εδω παντος εχει διαθεσημα αλλα το πουλανε και πιο ακριβα
http://www.expansys....?partner=frnews

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   JIMYB3

JIMYB3

    iPH Enthousiast

  • 363 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:jimyb3

Δημοσίευση 08/04/2011 - 15:15

Βρε παιδιά κάντε υπομονή και σε λίγο καιρό θα πέσουν οι τιμές και θα υπάρχουν πολλά στην αγορά. Αφήστε ότι θα έχει έρθει και το JB στο ipad 2.

#48   Balema

Balema

    iPH Enthousiast

  • 427 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 08/04/2011 - 15:31

Βρε παιδιά κάντε υπομονή και σε λίγο καιρό θα πέσουν οι τιμές και θα υπάρχουν πολλά στην αγορά. Αφήστε ότι θα έχει έρθει και το JB στο ipad 2.



οι τιμές χλωμό...

#49   melaslog

melaslog

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/04/2011 - 15:41

Το έγραψα για να μην νομίσει κάποιος Χρήστο ότι θα βγάλω κάποια προμήθεια....


Αυτά τα έχουμε ξανακούσει.
Θα σου κόψουν την προμήθεια σε πιστωτικό για να αγοράσεις ό,τι θέλεις.
Σε πιάσαμε.........

(Πλάκα κάνω, εεεεε. Μην παρεξηγηθώ.)

#50   JIMYB3

JIMYB3

    iPH Enthousiast

  • 363 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:jimyb3

Δημοσίευση 08/04/2011 - 15:52

οι τιμές χλωμό...



Οι γιατροί μου είπαν να κάνω ότι όνειρα θέλω :lol: :lol:

#51   Ananeotis

Ananeotis

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 08/04/2011 - 22:10

Με συγχωρειτε αλλα ολα αυτα με τις καθυστερησεις ειναι απλα βλακειες και στρατηγικη marketing απο την apple και τους αντιπροσωπους τους...

Εγινε σεισμος στην Ιαπωνια,τα εργοστασια πεσανε σε μελαγχολια και δε δουλευουνε,ειναι μεγαλη η ζητηση,ο καιρος χαλασε και βρεχει, ακρίβυνε το σιταρι, εχει γριπη η θεια μου και κατι αλλες δικαιολογιες για τη μη διαθεση της συσκευης στο κοινο ειναι απλα αστειες


Αν σε λιγο καιρο βγει κανενα tablet με καλη οθονη αφης που να τρεχει Windows και η τιμη του να ειναι κοντα στου Ipad θα δεις πως μια χαρα προμηθειες θα εχουνε...


Δυστυχως αυτη τη στιγμη η Apple ειναι η βασιλισσα των mobile devices και παιζει χωρις ανταγωνισμο...Αυτο φταιει...

Ελπιζω συντομα η Microsoft να συνελθει και να μπει γερα στην κουρσα γιατι απο αυτο μονο κερδισμενοι θα βγουν οι καταναλωτες...

Ακου εκει τωρα...Ειμαστε εν μεσω κρισης και τους παρακαλαμε να τους σκασουμε τα ωραια μας λεφτα κι αυτοι το παιζουνε δυσκολοι...

#52   takisx

takisx

    iPH Member

  • 235 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/04/2011 - 22:20

Με συγχωρειτε αλλα ολα αυτα με τις καθυστερησεις ειναι απλα βλακειες και στρατηγικη marketing απο την apple και τους αντιπροσωπους τους...

Εγινε σεισμος στην Ιαπωνια,τα εργοστασια πεσανε σε μελαγχολια και δε δουλευουνε,ειναι μεγαλη η ζητηση,ο καιρος χαλασε και βρεχει, ακρίβυνε το σιταρι, εχει γριπη η θεια μου και κατι αλλες δικαιολογιες για τη μη διαθεση της συσκευης στο κοινο ειναι απλα αστειες


Αν σε λιγο καιρο βγει κανενα tablet με καλη οθονη αφης που να τρεχει Windows και η τιμη του να ειναι κοντα στου Ipad θα δεις πως μια χαρα προμηθειες θα εχουνε...


Δυστυχως αυτη τη στιγμη η Apple ειναι η βασιλισσα των mobile devices και παιζει χωρις ανταγωνισμο...Αυτο φταιει...

Ελπιζω συντομα η Microsoft να συνελθει και να μπει γερα στην κουρσα γιατι απο αυτο μονο κερδισμενοι θα βγουν οι καταναλωτες...

Ακου εκει τωρα...Ειμαστε εν μεσω κρισης και τους παρακαλαμε να τους σκασουμε τα ωραια μας λεφτα κι αυτοι το παιζουνε δυσκολοι...

Συμφωνώ!!!

#53   Valmac

Valmac

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Supercamelot

Δημοσίευση 08/04/2011 - 22:43

Απο media markt τα ιδια. Ουτε λεπι... Μου ειπαν οτι για τις 10 ειναι η νεα πληροφόρηση .αλλα δεν πιστευω τπτ πλεον . Μαλλον θα φυγω για τις διακοπες μου και ελπιζω μετα το Πάσχα να το παρω...

#54   lamdami

lamdami

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/04/2011 - 22:52

Απο media markt τα ιδια. Ουτε λεπι... Μου ειπαν οτι για τις 10 ειναι η νεα πληροφόρηση .αλλα δεν πιστευω τπτ πλεον . Μαλλον θα φυγω για τις διακοπες μου και ελπιζω μετα το Πάσχα να το παρω...


10 Απριλίου ή 10 Μαίου; Αν είναι 10 Απριλίου μια χαρα θα είναι...

#55   ababapanos

ababapanos

    iPH Contributor

  • 1.699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/04/2011 - 23:10

τα media markt η τα public δέχονται κράτηση και στέλνουν με αντικαταβολή? η πρέπει να παω σε κατάστημα γιατι ειμαι απο επαρχεία και δεν υπάρχουν τα καταστήματα εδω ?

#56   CBSTEAM

CBSTEAM

    iPH newbie

  • 99 μηνύματα
  • Twitter:@THECBSTEAM
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini +4G
  • GameCenter:cbsteam

Δημοσίευση 08/04/2011 - 23:24

Καλησπέρα...

Εδω Καλά Καλά βρε Παιδιά το iPhone 4 έρχεται Ακόμη και τώρα με το σταγονόμετρο (στο κατάστημα που δουλεύω) το πολυ 15 κομμάτια το μήνα μας στέλνουν.

Εγώ Πάντως το πήρα το iPad 2 την Δευτέρα 28 μαρτιου :P

Υπομονή...

#57   Valmac

Valmac

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Supercamelot

Δημοσίευση 10/04/2011 - 00:56

10 Απριλίου ή 10 Μαίου; Αν είναι 10 Απριλίου μια χαρα θα είναι...

Για 10 Απριλίου μου ειπαν. Ιδωμεν...

#58   trifon

trifon

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/04/2011 - 01:37

Παιδιά κάντε υπομονή η πρώτη παρτίδα ipad 2 είναι προβληματική.Σας μιλώ από πείρας. Είμαι στη Μαδρίτη για διακοπές και εδώ η διαθεσιμότητα είναι απεριόριστη. Μόνο θας σας πω ότι μέσα σε τρεις μέρες μου έδωσαν τρία καινούρια ipad 2 32 gb 3g, αλλά και τα τρία είχαν bleeding. Όταν πήγα για τρίτη φορά να το αλλάξω μου είπαν ότι θα μου δώσουν ένα τελευταίο το οποίο δεν θα μπορώ να αλλάξω ξανά ή τα λεφτά μου πίσω. Ύστερα από σκέψη αποφάσισα να πάρω τα λεφτά μου πίσω, μιας και ήμουν σίγουρος ότι και το επόμενο ipad 2 που θα μου έδιναν θα είχε πρόβλημα bleeding. Με βάση τα παραπάνω αποκλείεται να πάρω το ipad 2 προτού περάσουν τρεις μήνες από την ημέρα κυκλοφορίας, μιας και θεωρώ ότι η πρώτη παρτίδα είναι σε ποσοστό 90% προβληματική.

#59   Valmac

Valmac

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Supercamelot

Δημοσίευση 10/04/2011 - 06:02

Σωστος. Κι εγω αναμένω την δευτερη φουρνιά

#60   Georgextreme

Georgextreme

    iPH newbie

  • 11 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/04/2011 - 09:42

Καλημέρα βάση τις "ανομβριας" που υπάρχει σε ipad2 στην Ελλάδα αλλά και στη υπολειπη ευρώπη
Υπάρχει αμέσω stock σε ιντερνομαγαζο από Αγγλία με τιμές λίγο παραπάνω απο το κανονικό και δωρεάν μεταφορικά
Simplyelectronics uk
θέλω το 32 wifi 3G white 779€ αν δεν κάνω λαθος
έχει κανείς αγοράσει απο αυτό το κατάστημα?
είναι σαφος πιο φθηνό απο το expansys
Που ειχα αγορασει το ipad1 τον απριλιο του 10

Ευχαριστώ

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 8

0 μέλη, 8 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες