Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 3 ψήφοι

ZAGGmate contest


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
449 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#316   GeorgiosR

GeorgiosR

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/04/2011 - 13:18

Είχα διαβάσει άρθρα και είχα δει videos. Όταν το είδα και από κοντά ξετρελάθηκα. Μετά το Πάσχα έρχεται η ώρα απόσυρσης του netbook μου γιατί ετοιμάζομαι για αγορά του iPad2.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#317   Taxis

Taxis

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/04/2011 - 13:26

Απλά τέλειο....Δεν έχω λόγια

#318   Aligator21

Aligator21

    iPH newbie

  • 37 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/04/2011 - 13:32

Εδώ και καιρό θέλω να αγοράσω ένα iPad και συνέχεια το αναβάλω!
Μου φαίνεται πως ήρθε η ώρα να το αποκτήσω και εγώ και σε συνδυασμό με το δώρο του διαγωνισμού (εάν το κερδίσουμε φυσικά), θα είναι το τέλειο Πασχαλιάτικο δώρο για τον εαυτό μου.

Τώρα για το τι μπορεί να προσφέρει το iPad σίγουρα όλοι το ξέρουμε... it's just a fantastic gadget!!

#319   oykas2001

oykas2001

    iPH newbie

  • 21 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/04/2011 - 13:36

Μπορώ να πω ότι έχει αντικαταστήσει κατα 80% τον σταθερο μου. Χρήσιμο και εύχρηστο. Η θήκη θα πήγαινε μουρλια!!!

#320   netman

netman

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/04/2011 - 13:39

Έχω το iPad εδώ κι ένα μήνα και καταβάλλω προσπάθεια να μην "κολήσω" εντελώς. Εκπληκτικό μηχανάκι όχι χωρίς κάποια μειονεκτήματα βέβαια. Νομίζω ότι το πιό δυνατό του σημείο είναι πάντως οι εφαρμογές! Και η απίστευτη απόκρισή του φυσικά.

#321   luffi

luffi

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/04/2011 - 13:45

Δυστυχως δεν το εχω..Θα το ηθελα αλλα τα οικονομικα δεν το επιτρεπουν.
Παντως οσο το εχω δουλεψει(δανεικο απο ξαδερφο) ειναι καταπληκτικο,και σε internet-games-e-books αλλα κ για δουλεια!!!

#322   applas

applas

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/04/2011 - 13:49

Δεν το έχω ακόμα, ελπίζω να το αποκτήσω σύντομα. Εθιστικό και όμορφο όπως και όλα τα προϊόντα της Apple.

Λίγο φτηνότερο να ήταν δε θα με χάλαγε, αλλά τι να κάνεις, μήλο είναι αυτό, το αγαπάμε και με τα ελλατώματά του.

#323   xkm24

xkm24

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 06/04/2011 - 13:59

Πάρα πολύ βολικό, φανταστικός σχεδιασμός και πολύ λειτουργικό!!!Θα ήθελα να το δοκιμάσω :)

#324   jomar

jomar

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/04/2011 - 14:15

Καλησπέρα σε όλους
Δεν έχω iphone, αλλά θέλω πολύ να το αποκτήσω ή να αγοράσω το ipad2
Εύχομαι να τα καταφέρω
Καλή επιτυχία σε όλους

#325   kadam

kadam

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/04/2011 - 14:19

Έχω το iPad εδώ και 6 μήνες και πρόκειται για εκπληκτικό δημιούργημα. Κατάφερε από μόνο του να δημιουργήσει μια αγορά και ένα προιον που δεν υπήρχε. Αυτό κάτι λέει. Έχει αντικαταστήσει πλήρως το laptop στην καθημερινότητα μου και έχει γίνει αναπόσπαστο κομμάτι της!!!!!

Τελευταία επεξεργασία από: kadam, 06/04/2011 - 14:19


#326   PILOTGR

PILOTGR

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/04/2011 - 14:38

Το iPad είναι μια συσκευή την οποία εγώ και η η γυναίκα μου δεν αφήνουμε στιγμή. Θέλεις internet, που είναι και η κυριότερη μας χρήση, θέλείς παιχνιδιά θέλεις μέσω ανάγνωσης περιοδικών και βιβλίων τα κάνει όλα! Για εμένα είναι επίσης εργαλείο για την δουλεία μου. Είμαι πιλότος και έχω περασμένα όλα τα manual της εταιρείας όπως και τους χάρτες των αεροδρομίων! Είναι απλά φανταστικό.

#327   DangerousBlade

DangerousBlade

    iPH Addict

  • 648 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/04/2011 - 14:46

οχι ισωσ σιγουρα το καλυτερο εργαλειο-tablet.pc-παιχνιδομηχανη που εχει υπαρξει ποτε.! ειναι παρα πολυ χρησιμο . σε οτιδηποτε κανω ειναι εκει! ειτε θελω να ψαξω κατι ειτε να περασω την ωρα μου ειτε να γραψω κατι! THE BEST( για ολη την οικογενεια!-γονεισ παιδια ^^):D ipad1 FTW:D και ειμαι 15 που να το χρησιμοποιουσα και για επαγγελματικη χρηση \

Τελευταία επεξεργασία από: DangerousBlade, 06/04/2011 - 14:48


#328   Constantine32

Constantine32

    iPH User

  • 102 μηνύματα
  • Twitter:@cka2684
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad mini 4 +4G

Δημοσίευση 06/04/2011 - 14:49

Οταν πρωτοείδα το iPAD πριν ένα χρόνο περίπου μου φάνηκε πολύ όμορφο για να το αποκτήσω αλλά ίσως άχρηστο για την τιμή και τις δυνατότητές του.
Με τον καιρό και βλέποντας οτι οι δυνατότητες τόσο του iPhone όσο και του iPad μεγάλωναν το έψαξα και τελικά κατέληξα οτι ναι μεν συγκρινόμενο με ένα καλό Laptop στην ίδια τιμή χάνει σε ισχύ και συμβατότητα, αλλά σαν φορητή συσκευή με δυνατότητα streaming, internet browsing, e-mail, και όλων των public εφαρμογών που κυκλοφορούν και για το iPhone, είναι αρκετά χρήσιμο και εύκολο στη μεταφορά. Δίνει εντελώς νέα έννοια στον όρο Mobility και τελικά ίσως η γενιά μας είναι πολύ τυχερή γιατί βλέπει την αρχή των μελλοντικών φορητών συσκευών. Εξακολουθώ να πιστεύω οτι δεν είναι φθηνό, δεν μπορείς να το αγοράσεις παντού, δεν έχει φθηνά εξαρτήματα, είναι ευαίσθητο σε χτυπήματα και γδαρσίματα και πονάει αυτό αλλα...... το θέλω το θέλω το θέλω.... Στην επόμενη φουρνιά ένα Λευκό 16 3G θα είναι δικό μου...

#329   mmarou

mmarou

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/04/2011 - 14:59

Είναι πολύ εύχρηστο, γιατί μπορείς να το κουβαλήσεις μαζί σου παντού.. Μικρό και θαυματουργό..

#330   Quarian

Quarian

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/04/2011 - 15:08

Το ipad δεν το έχω αλλά σίγουρα θα με βόλευε. Ίσως και να το αποκτήσω.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες