Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 3 ψήφοι

ZAGGmate contest


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
449 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   dead

dead

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 05/04/2011 - 15:09

Χωρις το ipad νομιζω οτι κατι μου λειπει, εχει γινει απαραιτητο στην καθημερινοτητα.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   s1lsep

s1lsep

    iPH newbie

  • 46 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:s1lsep

Δημοσίευση 05/04/2011 - 15:10

Πάρα πολύ χρήσιμο αξεσουάρ κατά τη γνώμη μου! Ελπίζω να το κερδίσω, αν όχι σίγουρα κάποια στιγμή θα προβώ σε αγορά..

#63   giorgossssss

giorgossssss

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 05/04/2011 - 15:11

το ipad δεν το εχω(ακομα γιατι καποια στιγμη θα το παρω)το εχω χρησιμοποιησει ομως και εχω παθει πλακα παρόλο που ειμαι χρηστης iphone 2.5+ χρονια ,απο την οθονη του ,την αποκριση της και το σχεδιασμο του μου αρεσε αρκετα!

#64   Plavoulis

Plavoulis

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/04/2011 - 15:11

Καλησπερα εχω το ipad 1St Generation 32Gb και ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο την συσκευη εχω καταργησει ακομα και τον υπολογιστη του σπιτιου μου...το ipad και γενικα τα tablet pc πιστευω ειναι το μελλον των υπολογιστων γιατι οπως βλεπουμε ολες πλεον η μεγαλες εταιριες εχουν στρεψει την πορεια τους στα tablet pc με πρωτοπορο φυσικα την aplle.....τωρα για τα προβληματα που εχει συγκεκριμενα το ipad θα ελεγα οτι το βασικοτερο ειναι το flash player πολλες φορες οταν σερφαρω στο web και βλεπω διαφορα sites μου λενε το video ειναι απο κατω αλλα οταν παω να το δω μου λεει flash player required.Αλλο ενα προβλημα με το ipad ειναι η ελληψη θυρας usb αλλα και τα bluetooth που λειτουργουν μονο με συσκευες της apple...γενικα δεν μπορω να καταλαβω γιατι η apple εχει τοσο <<κλειστη>> την συσκευη της προκειτε για ενα πολυ ωραιο tablet pc αλλα για οτιδηποτε πρεπει να το συνδεεις με υπολογιστη....με την κυκλοφορια βεβαια των αλλων tablet απο αλλες μεγαλες εταιριες πιστευω οτι η apple θα πρεπει να ταρακουνηθει και να κανει κανει τρομερες αλλαγες τοσο στο hardware οσο και στο software διοτι tablet οπως το samsung galaxy tab 10.1 τεινουν να αφανισουν τα ipad.....τελος κατα την γνωμη μου πιστευω πως το flash player θα ξαναεπανελθει στο ipad3 που θα εχει σαφως πολυ καλυτερο επεξεργαστη απο αυτων των προηγουμενων ipad...

#65   JP335i

JP335i

    iPH Contributor

  • 1.080 μηνύματα
  • Twitter:@JimPapan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:JP335i

Δημοσίευση 05/04/2011 - 15:12

Μαγική συσκεύη. Κάνει 5 πράγματα. Αλλά τα κάνει τέλεια.

#66   nikolakis91

nikolakis91

    iPH Enthousiast

  • 549 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:nikolakis91

Δημοσίευση 05/04/2011 - 15:12

θα είναι το καλύτερο δώρο από το αγαπημένο μου site για idevices,για το ipad 2 που έρχεται από Αμερική για να φορέσει αυτήν την θήκη!αν την κερδίσω φυσικά!καλή τύχη σε όλους μας ipad-αδες μου!θα έλεγα ο καλύτερος ας νικήσει άλλα επειδή δεν ταιριάζει θα πω ο τυχερότερος ας κερδίσει! ;)

#67   koumbouni

koumbouni

    iPH Contributor

  • 1.803 μηνύματα
  • Twitter:@koumbouni
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 05/04/2011 - 15:13

Πριν μερικές ημέρες μέσα από αυτό το φόρουμ αγόρασα μεταχειρισμένο ένα iPad πρώτης γενιάς. Το μηχάνημα εκτός του ότι μου ήρθε σε αψογή κατάσταση, (να είναι καλά το παιδί που μου το πουλησε) με έχει εντυπωσιάσει με το πόσο εύχρηστο είναι στο να χαζεψεις στο Ίντερνετ στο να δεις τα εμαιλ σου στο να παίξεις να διαβάσεις ένα περιοδικό να μπορέσεις να δεις τα ραντεβού σου από το ημερολόγιο του! Αυτή τη στιγμή είμαι ξαπλωμένος στο κρεβάτι μου και διαβάζω το αγαπημένο μου φόρουμ. Πείτε μου αν υπάρχει ευκολότερος τρόπος να χαζεψεις στο Ίντερνετ από το iPad. Το μόνο μειονέκτημα που βρήκα είναι ότι τώρα η οθόνη του iPhone μου, μου φαίνεται πια πολύ μικρή. :lol:

#68   myrtoula

myrtoula

    iPH newbie

  • 9 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 05/04/2011 - 15:13

Εγώ το έχω ως συνοδευτικό του iMac, για τις περιπτώσεις που βγαίνω έξω και θέλω να συνεχίσω τη δουλειά μου. Είναι απλώς τέλειο. Και στην περίπτωσή μου δεν μου πολυχρειάζεται το 2 (όχι ότι δεν το ζαχαρώνω, αλλά μάλλον θα περιμένω το 3 για την αλλαγή). Πολύ ενδιαφέρουσα η θήκη.

#69   alexakisd

alexakisd

    iPH Contributor

  • 1.184 μηνύματα
  • Twitter:@alexakisdim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:alexakisd@gmail.com

Δημοσίευση 05/04/2011 - 15:15

iPad ... Ο κρυφός πόθος κάθε "i" φίλου. Δυστυχώς η Ελλαδίτσα μας ακόμα είναι πολυ πίσω και σε προσφορά αλλά και σε τιμές. Ελπίζω κάποια στιγμή να το αποκτής. Κι εγώ.

#70   johnmixal

johnmixal

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/04/2011 - 15:15

Έχω ήδη παραγγείλει το Ipad2 και περιμένω να έρθει και να μου φάει ατελείωτες ώρες απο την ζωή μου. Είναι απλά φοβερό στην αίσθηση και την ταχύτητα του.. B)

#71   ser1360

ser1360

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 05/04/2011 - 15:17

Μόλις παρέλαβα το ipad 2 μου σε λευκό και ομολογουμένως η διαφορά κυρίως σε απόκριση και μέγεθος είναι εντυπωσιακή σε σχέση με το πρώτο. Πολύ ευχαριστημένος, μία συσκευή πολυτελείας.

#72   euripidis

euripidis

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/04/2011 - 15:17

Απιστευτο θελω να το αποκτησω και ειμαι στην αναμονη.μ`αυτο ουτε η κριση δεν μας αγγιζει παραλια αραχτος με ipad και freddara

#73   dimpoly

dimpoly

    iPH newbie

  • 38 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/04/2011 - 15:18

Ότι καλύτερο κυκλοφορεί. Σύντομα θα γίνω κι εγώ κάτοχος ipad2.
Απλά τέλειο!!!!!!!

#74   chrispaok97

chrispaok97

    iPH Member

  • 298 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:chrispaok97

Δημοσίευση 05/04/2011 - 15:19

Ειναι το καλυτερο πραγμα που εχω αγορασει τα τελευται 13 χρονια.. Πριν ειχα παρει αμαξι

#75   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 05/04/2011 - 15:19

Εχω το iPad απο την πρώτη μέρα που κυκλοφόρησε στην ελληνική αγορα και μπορώ να πώ με βεβαιότητα ότι έχει κατά πολυ αντικαταστήση το MBP που έχω για την καθημερίνη μου χρήση στην δουλειά.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες