Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * - - - 1 ψήφοι

iPad 2 - Διάχυση φωτός (backlight LCD bleeding)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
625 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#541   Antong

Antong

    iPH User

  • 181 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 20/06/2011 - 16:52

Ει παίδες ακούστε να γελάσετε... Από apple care οι επιλογες που σου δίνουν ... Αντικατάσταση ή ΘΗΚΗ!! συγγνώμη για τα κεφαλαία... !!! Θήκη.. Έλεος, για γέλια!! Τι το περάσανε iPhone 4???? λύνεται το bleeding με την θήκη;;; Επίσης σου τονίζουν γύρω στις 10 φορές πως δεν εγγυώνται ότι το καινούριο δεν θα έχει bleeding... Ά ρε apple απίστευτη με τις θήκες σου... Lol!

Τελευταία επεξεργασία από: Antong, 20/06/2011 - 16:53


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#542   gkp

gkp

    iPH User

  • PipPip
  • 195 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/06/2011 - 17:03

Σε ποιο apple care?

Τελευταία επεξεργασία από: gkp, 20/06/2011 - 17:03


#543   Antong

Antong

    iPH User

  • 181 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 20/06/2011 - 17:33

Σε ποιο apple care?


Η επικοινωνία που αναφέρω έγινε μέσω του ελληνικού αριθμού της apple.. Η αντικατάσταση θα γίνει μέσω courier από το εξωτερικό . Αναμένεται το mail με τις οδηγίες..

#544   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2.590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 20/06/2011 - 17:50

Το δικο μου ειναι 23ης εβδομαδας παραγωγης ιουνιο απο οτι βρηκα, το εχω μια εβδομαδα και αν δεν ειχα διαβασει εδω μεσα δεν θα το ηξερα καν..
Εκανα κι εγω λοιπον το τεστ και εχει λιγο bleeding στο κουμπι και λιγο δεξια , αλλα μονο με τερμα φωτισμο και μαυρη φωτο. Δεν με ενοχλει καν, αν εσας σας ενοχλει πηγενετε τα πισω, ειναι κριμα τοσα χρηματα και τελικα να μην ειμαστε ευχαριστημενοι απο το πρωιον..
Μην τους χαριζετε!
iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#545   Antong

Antong

    iPH User

  • 181 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 20/06/2011 - 19:07

Το δικο μου ειναι 23ης εβδομαδας παραγωγης ιουνιο απο οτι βρηκα, το εχω μια εβδομαδα και αν δεν ειχα διαβασει εδω μεσα δεν θα το ηξερα καν..
Εκανα κι εγω λοιπον το τεστ και εχει λιγο bleeding στο κουμπι και λιγο δεξια , αλλα μονο με τερμα φωτισμο και μαυρη φωτο. Δεν με ενοχλει καν, αν εσας σας ενοχλει πηγενετε τα πισω, ειναι κριμα τοσα χρηματα
και τελικα να μην ειμαστε ευχαριστημενοι απο το προϊόν Μην τους χαριζετε!


Μήπως μπορείς να ανεβάσεις φωτό με τη φωτεινότητα στο 100%.-μαύρο φόντο ;

#546   thanostc

thanostc

    iPH User

  • 101 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/06/2011 - 19:35

Ει παίδες ακούστε να γελάσετε... Από apple care οι επιλογες που σου δίνουν ... Αντικατάσταση ή ΘΗΚΗ!! συγγνώμη για τα κεφαλαία... !!! Θήκη.. Έλεος, για γέλια!! Τι το περάσανε iPhone 4???? λύνεται το bleeding με την θήκη;;; Επίσης σου τονίζουν γύρω στις 10 φορές πως δεν εγγυώνται ότι το καινούριο δεν θα έχει bleeding... Ά ρε apple απίστευτη με τις θήκες σου... Lol!



Βρε φίλε μου δεν καταλαβαίνεις και εσύ.... σου δίνουν θήκη να το έχεις συνέχεια εκει μέσα έτσι ώστε να μην βλέπεις το bleeding... :P :P :P

#547   ANASTASISHELLAS

ANASTASISHELLAS

    iPH Member

  • 268 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/06/2011 - 19:39

παιδια εγω τι να κανω που θελω να παρω το ipad2 αλλα δεν θελω να πεσω στην περιπτωση του light bleeding?
λετε να παρω το ipad 1 ?

#548   pavlos104

pavlos104

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/06/2011 - 19:47

Ει παίδες ακούστε να γελάσετε... Από apple care οι επιλογες που σου δίνουν ... Αντικατάσταση ή ΘΗΚΗ!! συγγνώμη για τα κεφαλαία... !!! Θήκη.. Έλεος, για γέλια!! Τι το περάσανε iPhone 4???? λύνεται το bleeding με την θήκη;;; Επίσης σου τονίζουν γύρω στις 10 φορές πως δεν εγγυώνται ότι το καινούριο δεν θα έχει bleeding... Ά ρε apple απίστευτη με τις θήκες σου... Lol!


Τελικά ρε παιδιά βλέπω ότι το πρόβλημα εξακολουθεί και υπάρχει.Τι έγινε που υποτιθεται οτι θα το έλυναν με αλλαγή στον κατασκευαστή οθονων?Είναι αστείοι!!

#549   thanostc

thanostc

    iPH User

  • 101 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/06/2011 - 19:50

Τελικά ρε παιδιά βλέπω ότι το πρόβλημα εξακολουθεί και υπάρχει.Τι έγινε που υποτιθεται οτι θα το έλυναν με αλλαγή στον κατασκευαστή οθονων?Είναι αστείοι!!



Κάνεις δεν ξέρει επίσημα μόνο φήμες αφού ουτε και η apple δεν λέει κάτι στις αντιπροσωπείες... έχω σιφιλιαστεί με του μ@@@κες!!!!!!!!!!!!!!! Έχει καταντήσει αηδεία!!!!!!!!

Τελευταία επεξεργασία από: thanostc, 20/06/2011 - 19:50


#550   pavlos104

pavlos104

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/06/2011 - 19:53

Κάνεις δεν ξέρει επίσημα μόνο φήμες αφού ουτε και η apple δεν λέει κάτι στις αντιπροσωπείες... έχω σιφιλιαστεί με του μ@@@κες!!!!!!!!!!!!!!! Έχει καταντήσει αηδεία!!!!!!!!


Ένα παλικάρι μου είπε ότι μίλησε με εξωτερικό μέσω του Apple care και του είπε να περιμένει και να μην προχωρήσει στην αντικατάσταση ακόμα γιατί το πρόβλημα θα λυθεί σε 4 εβδομάδες.λολ

Τελευταία επεξεργασία από: pavlos104, 20/06/2011 - 19:53


#551   thanostc

thanostc

    iPH User

  • 101 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/06/2011 - 19:56

Ένα παλικάρι μου είπε ότι μίλησε με εξωτερικό μέσω του Apple care και του είπε να περιμένει και να μην προχωρήσει στην αντικατάσταση ακόμα γιατί το πρόβλημα θα λυθεί σε 4 εβδομάδες.λολ



Μακάρι!!! Πάντως κάτι πρέπει να γίνεται διότι πάλι έχουν κόψει πολύ την διαθεσιμότητα!!

#552   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2.590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 20/06/2011 - 20:08

Αναρτημένη εικόνα
Αναρτημένη εικόνα
Ωριστε το δικο μου , ειναι ασπρο 16αρι απο αμερικα !!
Εσεις που το εχετε ψαξει , εχει πολυ η λιγο? παντως δε με ενοχλει σε τιποτα μεχρι τωρα...

Τελευταία επεξεργασία από: malias4, 20/06/2011 - 20:10

iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#553   thanostc

thanostc

    iPH User

  • 101 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/06/2011 - 20:12

Αναρτημένη εικόνα
Αναρτημένη εικόνα
Ωριστε το δικο μου , ειναι ασπρο 16αρι απο αμερικα !!
Εσεις που το εχετε ψαξει , εχει πολυ η λιγο? παντως δε με ενοχλει σε τιποτα μεχρι τωρα...


Φίλε μου νομίζω πως είσαι super!!! Είναι καινούργιο η refurbished?

#554   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2.590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 20/06/2011 - 20:18

Kαινουριο ειναι φιλε μου, μενω ολλανδια αλλα επειδη ειναι sold out εδω βρηκα απο αγγελια ενα αμερικανικο κλειστο στο κουτι του 420 ευρα! Μου κατσε κουτι δηλαδη με το bnleeding eh?
iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#555   pavlos104

pavlos104

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/06/2011 - 20:20

Ει παίδες ακούστε να γελάσετε... Από apple care οι επιλογες που σου δίνουν ... Αντικατάσταση ή ΘΗΚΗ!! συγγνώμη για τα κεφαλαία... !!! Θήκη.. Έλεος, για γέλια!! Τι το περάσανε iPhone 4???? λύνεται το bleeding με την θήκη;;; Επίσης σου τονίζουν γύρω στις 10 φορές πως δεν εγγυώνται ότι το καινούριο δεν θα έχει bleeding... Ά ρε apple απίστευτη με τις θήκες σου... Lol!


Αφού κάνουν παζάρια ,θήκη ή αντικατάσταση ...λέω να ζητήσω μία αντικατάσταση με macbook pro το οποίο είναι το μόνο που μου λείπει ,χεχεχε!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες