Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Πόσοι χρήστες iphone υπάρχουν στην Ελλάδα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
43 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   panosc2vts

panosc2vts

    iPH Enthousiast

  • 471 μηνύματα
  • Twitter:@panosc2vts
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 14/04/2011 - 15:31

νομιζω οτι ειναι δυσκολο να υπολογιση κανεις.
παντως στην γαλλια που ειχα παει προσφατα, αυτο που ειδα δεν το εχω ξαναδει. δεν ειδα ΚΑΝΕΝΑΝ με αλλο κινητο εκτος απο iphone.

Μπορω να το βεβαιωσω κι εγω αυτο!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   DooMDiveR

DooMDiveR

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Twitter:@Doomdiver
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:DooMDiveR

Δημοσίευση 14/04/2011 - 18:06

χαχαχα καλά φίλε Doom δεν παίζεσαι!!! Πολύ καλό δείγμα γιατί πλέον όλοι πάνε στο καζίνο...απ'όλες τις κοινωνικές ομάδες δυστυχώς...

αλήθεια 4000 άτομα την ημέρα μπαίνουν στην Πάρνηθα ???

Σαββατοκύριακα σίγουρα, τώρα καθημερινή 2-3 χιλιάδες σίγουρα

#18   Alexkor

Alexkor

    iPH newbie

  • 26 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:AlexI4

Δημοσίευση 14/04/2011 - 18:24

Πιστευω οτι το iphone εχει κερδισει ενα τοσο μεγαλο κοινο γιατι απευθυνεται σε καθε ειδους χρηστη. Ειναι ο ορισμος της απλοτητας. Σε οποιον και να το δωσεις δεν υπαρχει περιπτωση να μην το ''λειτουργησει'' χωρις να διαβασει κανενα manual... Επισης μπορει να καλυψει και πιο απαιτητικους χρηστες που δεν θελουν ενα απλο κινητο...
Τωρα ποσοι χρηστες υπαρχον στηλ ελλαδα δεν το ξερω αλλα σιγουρα ειναι αρκετοι κ θ ανεβουν κ αλλο τα επομενα χρονια, οχι μονο στο iphone αλλα κ στα υπολοιπα προιοντα της μαμας apple...
Και το εχουν καταλαβει κ οι ιδιοι νομιζω γιατι ποιος ο λογος να στελνουν το ipad τοσο γρηγορα στην ελλαδα, εστω κ αυτες τις λιγες συσκευες....

#19   konsttantinos

konsttantinos

    iPH User

  • 105 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 17/04/2011 - 21:54

Μέχρι τον Απρίλιο του 2010 δεν μου είχε κάνει καμία αίσθηση το iPhone και η Apple γενικά. Ήμουν φανατικός των HTC, έχοντας αλλάξει μια πλειάδα εξ αυτών. Την περίοδο αυτή, δηλαδή ένα χρόνο πριν περίπου, έκανε αναβάθμιση συσκευής ο αδελφός μου, ο οποίος πήρε ένα iPhone. Όταν μου το έδωσε να το επεξεργαστώ, ενθουσιάστηκα με την απλότητά του. Αυτό ήταν. Εδώ και ένα χρόνο περίπου, πήρα ένα iPhone 3g, ύστερα δυο 3gs, ένα iPhone 4 μεταχειρισμένο, το οποίο πούλησα και το αγόρασα ξανά καινούριο. Επίσης, πήρα ένα Macbook air 13" και το iPad 2. Τα windows, wm και android, μου φαίνονται παλιομοδιτικα!

#20   argiris778

argiris778

    iPH newbie

  • 36 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/04/2011 - 21:58

Μέχρι τον Απρίλιο του 2010 δεν μου είχε κάνει καμία αίσθηση το iPhone και η Apple γενικά. Ήμουν φανατικός των HTC, έχοντας αλλάξει μια πλειάδα εξ αυτών. Την περίοδο αυτή, δηλαδή ένα χρόνο πριν περίπου, έκανε αναβάθμιση συσκευής ο αδελφός μου, ο οποίος πήρε ένα iPhone. Όταν μου το έδωσε να το επεξεργαστώ, ενθουσιάστηκα με την απλότητά του. Αυτό ήταν. Εδώ και ένα χρόνο περίπου, πήρα ένα iPhone 3g, ύστερα δυο 3gs, ένα iPhone 4 μεταχειρισμένο, το οποίο πούλησα και το αγόρασα ξανά καινούριο. Επίσης, πήρα ένα Macbook air 13" και το iPad 2. Τα windows, wm και android, μου φαίνονται παλιομοδιτικα!


συμφωνω 100% ! πολυ ελκυστικα στην ουσια εγιναν με την ελευση του 3gs, γιατι πριν, χωρις βιντεο και χωρις gps, δεν θα ακουμπαγα. :)

#21   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/04/2011 - 22:01

συμφωνω 100% ! πολυ ελκυστικα στην ουσια εγιναν με την ελευση του 3gs, γιατι πριν, χωρις βιντεο και χωρις gps, δεν θα ακουμπαγα. :)

gps ειχε το 3g και βιντεο τραβουσε οχι οπως το 3gs/4 επρεπε να εχεις εφαρμογη απο το appstore

#22   argiris778

argiris778

    iPH newbie

  • 36 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/04/2011 - 22:10

gps ειχε το 3g και βιντεο τραβουσε οχι οπως το 3gs/4 επρεπε να εχεις εφαρμογη απο το appstore


gps ενοεις με internet πακετο μονο αν ειχες. οχι αυτονομο. οποτε σαν να μην εχεις gps ειναι. οσο για το βιντεο που τραβαει, το εχεις δοκιμασει με καποια εφαρμογη ? :lol: :lol:
γιατι αν το δεις θα αλλαξεις αποψη. απλα ειναι τραγικο.! δεν θα πρεπει να ειναι αναλυση πανω απο 120χ120 για να μην μιλησω για framerate. αστο. :lol: :lol:
οχι απλα δεν τραβαει οπως το 3gs, ουτε καν αναφορα δεν πρεπει να γινετε σε συγκριση. πιστεψε με.

Τελευταία επεξεργασία από: argiris778, 17/04/2011 - 22:11


#23   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/04/2011 - 22:28

gps ενοεις με internet πακετο μονο αν ειχες. οχι αυτονομο. οποτε σαν να μην εχεις gps ειναι. οσο για το βιντεο που τραβαει, το εχεις δοκιμασει με καποια εφαρμογη ? :lol: :lol:
γιατι αν το δεις θα αλλαξεις αποψη. απλα ειναι τραγικο.! δεν θα πρεπει να ειναι αναλυση πανω απο 120χ120 για να μην μιλησω για framerate. αστο. :lol: :lol:
οχι απλα δεν τραβαει οπως το 3gs, ουτε καν αναφορα δεν πρεπει να γινετε σε συγκριση. πιστεψε με.

ειχα 3g το 3g ειχε δεκτη gps(οχι ιντερνετ με πακετο,δηλαδη ειχα navigon και sygic και με οδηγουσε στον προορισμο μου χωρις να τρωει απο την συνδεση τιποτα).το 2g δεν ειχε δεκτη gps..το βιντεο ηταν τραγικο ναι αλλα εγραφες βιντεο δεν εμενε ξεκρεμαστος.

#24   livistros

livistros

    iPH Contributor

  • 1.024 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus

Δημοσίευση 17/04/2011 - 22:36

τα iphone στην Ελλάδα είναι όσα και τα jb's!!!χαχαχα!!

#25   redcom7

redcom7

    iPH Enthousiast

  • 552 μηνύματα
  • Twitter:@redcom7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 17/04/2011 - 22:39

Μέχρι τον Απρίλιο του 2010 δεν μου είχε κάνει καμία αίσθηση το iPhone και η Apple γενικά. Ήμουν φανατικός των HTC, έχοντας αλλάξει μια πλειάδα εξ αυτών. Την περίοδο αυτή, δηλαδή ένα χρόνο πριν περίπου, έκανε αναβάθμιση συσκευής ο αδελφός μου, ο οποίος πήρε ένα iPhone. Όταν μου το έδωσε να το επεξεργαστώ, ενθουσιάστηκα με την απλότητά του. Αυτό ήταν. Εδώ και ένα χρόνο περίπου, πήρα ένα iPhone 3g, ύστερα δυο 3gs, ένα iPhone 4 μεταχειρισμένο, το οποίο πούλησα και το αγόρασα ξανά καινούριο. Επίσης, πήρα ένα Macbook air 13" και το iPad 2. Τα windows, wm και android, μου φαίνονται παλιομοδιτικα!



αστα φιλε μου ... και εγω ουτε να βλεπω ανθρωπο με iphone και τελικα πηρα ολα τα μηλα μεχρι και 2 ipod για τα παιδια μου .... ειναι τρομερο αυτο που εχει αυτη η εταιρια .. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

#26   arisgamatos

arisgamatos

    iPH Enthousiast

  • 490 μηνύματα
  • Twitter:@arisyo13
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:arisyo13

Δημοσίευση 17/04/2011 - 22:44

Ωραιο τοπικ.. εγω παιδια μπορω να σας επιβεβαιωσω πως σε Ισπανια-Πορτογαλια-Ιταλια σχεδον ολους οσους εβλεπα κρατουσαν ενα iPhone στο χερι. τωρα εμεις εδω στην Πρεβεζα θα πας για καφε σε γνωστη καφετερια της πολης και ζητημα να δεις καποιο.. στο δικο μου σχολειο ειμαστε 3 ατομα με iPhone (καθηγητης, μαθητης και εγω) και δυστυσως πολλοι απο αυτους γνωριζουν το ονομα apple μονο επειδη καπου το εχουν ακουσει αλλα δεν ξερουν τι ειναι...
Οσο για το iPhone εχω ακουσει και την εξης ερώτηση: ''τι ειναι αυτο τηλεωραση;'' --> κουλό :unsure:
Βασικα στην Ελλαδα πιστευω iPhone εχουν ολοι αυτοι οσοι εχουν μια καλη δουλεια και ολοι αυτοι που εχουν αναγκη ενα καλο κινιτο που να ειναι διαφορετικο απο τα αλλα και να προσφερει ΠΟΛΛΑ.. Παντως αν δεν πεσουν οι τιμες λιγοι θα χαιρονται τα iPhone στην Ελλαδα και φυσικα εγω προτιμησα το τιμημενο για μενα Ebay και πληρωσα τα μισα..

#27   livistros

livistros

    iPH Contributor

  • 1.024 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus

Δημοσίευση 17/04/2011 - 23:28

Ωραιο τοπικ.. εγω παιδια μπορω να σας επιβεβαιωσω πως σε Ισπανια-Πορτογαλια-Ιταλια σχεδον ολους οσους εβλεπα κρατουσαν ενα iPhone στο χερι. τωρα εμεις εδω στην Πρεβεζα θα πας για καφε σε γνωστη καφετερια της πολης και ζητημα να δεις καποιο.. στο δικο μου σχολειο ειμαστε 3 ατομα με iPhone (καθηγητης, μαθητης και εγω) και δυστυσως πολλοι απο αυτους γνωριζουν το ονομα apple μονο επειδη καπου το εχουν ακουσει αλλα δεν ξερουν τι ειναι...
Οσο για το iPhone εχω ακουσει και την εξης ερώτηση: ''τι ειναι αυτο τηλεωραση;'' --> κουλό :unsure:
Βασικα στην Ελλαδα πιστευω iPhone εχουν ολοι αυτοι οσοι εχουν μια καλη δουλεια και ολοι αυτοι που εχουν αναγκη ενα καλο κινιτο που να ειναι διαφορετικο απο τα αλλα και να προσφερει ΠΟΛΛΑ.. Παντως αν δεν πεσουν οι τιμες λιγοι θα χαιρονται τα iPhone στην Ελλαδα και φυσικα εγω προτιμησα το τιμημενο για μενα Ebay και πληρωσα τα μισα..

eBay...ρίσκο αλλα καλη επιλογή.Δεν είναι υποχρωτικο να έχουν όλοι iPhone μιας και το βιοτικό επίπεδο της χώρας είναι άνισο με το υπόλοιπο ευρωπαϊκό.Μπορει να κάνουμε και τη διάφορα έτσι!

#28   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 17/04/2011 - 23:32

Ωραιο τοπικ.. εγω παιδια μπορω να σας επιβεβαιωσω πως σε Ισπανια-Πορτογαλια-Ιταλια σχεδον ολους οσους εβλεπα κρατουσαν ενα iPhone στο χερι. τωρα εμεις εδω στην Πρεβεζα θα πας για καφε σε γνωστη καφετερια της πολης και ζητημα να δεις καποιο.. στο δικο μου σχολειο ειμαστε 3 ατομα με iPhone (καθηγητης, μαθητης και εγω) και δυστυσως πολλοι απο αυτους γνωριζουν το ονομα apple μονο επειδη καπου το εχουν ακουσει αλλα δεν ξερουν τι ειναι...
Οσο για το iPhone εχω ακουσει και την εξης ερώτηση: ''τι ειναι αυτο τηλεωραση;'' --> κουλό :unsure:
Βασικα στην Ελλαδα πιστευω iPhone εχουν ολοι αυτοι οσοι εχουν μια καλη δουλεια και ολοι αυτοι που εχουν αναγκη ενα καλο κινιτο που να ειναι διαφορετικο απο τα αλλα και να προσφερει ΠΟΛΛΑ.. Παντως αν δεν πεσουν οι τιμες λιγοι θα χαιρονται τα iPhone στην Ελλαδα και φυσικα εγω προτιμησα το τιμημενο για μενα Ebay και πληρωσα τα μισα..

επιβεβαιωνω και εγω πως πραγματι ισπανια το 99,9% για να μην πω 100 εχει iphone .Δεν το πιστευα

#29   konsttantinos

konsttantinos

    iPH User

  • 105 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 18/04/2011 - 13:11

αστα φιλε μου ... και εγω ουτε να βλεπω ανθρωπο με iphone και τελικα πηρα ολα τα μηλα μεχρι και 2 ipod για τα παιδια μου .... ειναι τρομερο αυτο που εχει αυτη η εταιρια .. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


Φίλε redcom7 συμπάσχουμε, γιατί μόλις το είδε το iphone η γυναικα μου, της άρεσε και αναγκάστικα να πάρω και σε εκείνη! Ευτυχώς η κόρη μου είναι ακόμα 3 μηνών....... :rolleyes:

#30   Akragantas

Akragantas

    iPH User

  • 125 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4 +4G
  • GameCenter:Akragantas

Δημοσίευση 18/04/2011 - 18:22

Φίλε redcom7 συμπάσχουμε, γιατί μόλις το είδε το iphone η γυναικα μου, της άρεσε και αναγκάστικα να πάρω και σε εκείνη! Ευτυχώς η κόρη μου είναι ακόμα 3 μηνών....... :rolleyes:


χαχαχαχαχαχαχα αρχίζουν και μένα τα νιαουρίσματα από τη γυναίκα....είναι κολλητικό τελικά!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 9

0 μέλη, 9 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες