Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Rebel Micro Sim Card


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
168 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   giannislas

giannislas

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/04/2011 - 15:29

μολις ελαβα απαντηση! επιτελους!

hi
sorry for the delay
all is fine
was a delays but getting resolved over weekend with shipping

we aim to ship this by end of week latest

also we upgraded yours to air service so dont experience delays

Solutions Point Limited
Evans Business Centre


μίλησα κι εγω με την online υποστιριξη μεσω του site τους και μου ειπαν το ίδιο..το πολύ μεχρι τέλος της βδομάδας ξεκιναει η αποστολή του πακέτου απο Αγγλία και σε 5-7 μέρες θα τήν εχω στα χέρια μου...ΕΛΠΙΖΩ

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   DooMDiveR

DooMDiveR

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Twitter:@Doomdiver
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:DooMDiveR

Δημοσίευση 22/04/2011 - 08:13

Note UK is Public Holiday & From 22 to 25 April All Shipping is Delayed.... Από το site τους.
Αρχίζω να μετανιωνω που δεν έκανα το IMEI unlock με τα 160 ευρώ, το έχουν κουράσει το θέμα...

Τελευταία επεξεργασία από: DooMDiveR, 22/04/2011 - 08:15


#33   dro

dro

    iPH newbie

  • 44 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/04/2011 - 01:14

Note UK is Public Holiday & From 22 to 25 April All Shipping is Delayed.... Από το site τους.
Αρχίζω να μετανιωνω που δεν έκανα το IMEI unlock με τα 160 ευρώ, το έχουν κουράσει το θέμα...

Και το καλυτερο ξερετε ποιο θα ειναι για εμας;Να ερθει ο καιρος να το ξεκλειδωσουμε και να κυκλοφορει την ιδια ωρα το 5αρι εαν βγει τελικα απο την Apple.Ε ρε πικρες.Εγω παιδια το εχω απο τον Οκτωβριο.Και τα παιδια μου ακομα εχουν αρχισει να με πειραζουν.Αντε να δω και γω ποτε θα ερθει η Rebel την παρηγγειλα στις 17 του μηνα αλλα αφου εσεις ακομα περιμενετε ας μη ρωταω καλυτερα!

#34   spyrospal

spyrospal

    iPH Member

  • 312 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/04/2011 - 01:22

να ενημερώσω ότι κ η rebel Απο Κίνα είναι.
είδα ακριβώς την ίδια σε ένα εργοστασιο που παράγει κ της gevey.
κ μάλιστα σε 1000 pc"s έχουμε κ ότι όνομα θελουμε!
πχ spyrospal αντι για rebel.
oποτέ θα περιμένουν αυτοί να της πάρουν Απο τους κινέζους κ μετά να της μεταπουλησουν σε εμάς.
το site είναι το alibaba κ δεν αρκεί να γράψεις την λέξη iphone unlock ώστε να δεις Απο όλους τους κατασκευαστές τα Καλούδια τους.. no name φυσικά!

#35   giannislas

giannislas

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/04/2011 - 17:38

Παιδια εχετε κανενα νεο?εγω τιποτα και εχω κανει παραγγελία απο τις 13 του μηνός.2 βδομαδες τωρα.ανυσηχώ.να ζητησω τα λεφτα μου πισω λετε?

#36   spyrospal

spyrospal

    iPH Member

  • 312 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/04/2011 - 12:43

Παιδια εχετε κανενα νεο?εγω τιποτα και εχω κανει παραγγελία απο τις 13 του μηνός.2 βδομαδες τωρα.ανυσηχώ.να ζητησω τα λεφτα μου πισω λετε?

δεν βλεπω να στελνουν παιδια...

#37   leondas71

leondas71

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/04/2011 - 00:37

πως μπορούμε να ζητήσουμε τ αλεφτά μας πίσω απο το paypal υπάρχει τρόπος ή απλώς τα χάσαμε?

#38   SYC

SYC

    iPH User

  • 158 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:syc21

Δημοσίευση 30/04/2011 - 14:20

Αν πλήρωσες μέσω paypal έχεις 45 ημέρες από την ημέρα της πληρωμής να αναφέρεις το θέμα στην εταιρία και άλλες 20 μέρες μετά να συνεννοηθείς με τον προμηθευτή αν μπορεί να στο στείλει.
Μετά το πέρας αυτών των προθεσμιών κι αν δεν έχεις λάβει ακόμα ούτε το tracking number από το δέμα παίρνεις τα λεφτά σου πίσω.
Το θέμα όμως είναι να ξεκλειδώσουμε τα iPhone μας και όχι να πάρουμε τα λεφτά μας πίσω, τουλάχιστον μέχρι να απελπιστούμε.......

#39   leondas71

leondas71

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/04/2011 - 14:28

Αν πλήρωσες μέσω paypal έχεις 45 ημέρες από την ημέρα της πληρωμής να αναφέρεις το θέμα στην εταιρία και άλλες 20 μέρες μετά να συνεννοηθείς με τον προμηθευτή αν μπορεί να στο στείλει.
Μετά το πέρας αυτών των προθεσμιών κι αν δεν έχεις λάβει ακόμα ούτε το tracking number από το δέμα παίρνεις τα λεφτά σου πίσω.
Το θέμα όμως είναι να ξεκλειδώσουμε τα iPhone μας και όχι να πάρουμε τα λεφτά μας πίσω, τουλάχιστον μέχρι να απελπιστούμε.......


Εγώ δεν έχω πρόβλημα να περιμένω αλλά επειδή την έχω ξαναπατησει με αγορά απο Κίνα φοβάμαι. Θέλω πάσει θυσία να ξεκλειδωσω το κινητό μου και περιμένω νέα απο όποιον έχει πρώτος.

#40   DooMDiveR

DooMDiveR

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Twitter:@Doomdiver
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:DooMDiveR

Δημοσίευση 30/04/2011 - 14:30

εγω λεω να περιμενω αλλη μια εβδομαδα και μετα να κανω αυτο μεσω paypal, το status της παραγκελειας μου αλλαξε απο succesful received payment και ειναι σε DHL-FEDEX Order Priority Shipping, μου εστειλαν και mail οτι συντομα θα μου στειλουν το tracking number, αν μεχρι παρασκευη δεν εχω νεοτερα με την βοηθεια σας γιατι δεν ξερω την διαδικασια να κανεις report μεσω paypal θα ζητησω τα λεφτα μου πισω και θα παω για IMEI unlock με 160 ευρω

#41   SYC

SYC

    iPH User

  • 158 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:syc21

Δημοσίευση 30/04/2011 - 16:02

φιλε αν σου άλλαξαν και την κατάσταση της παραγγελίας σου μάλλον πάμε καλά
Εμενα δεν έχουν κάνει κάποια αλλαγή ακόμα η παραγγελία μου έχει αριθμό 17278
Πάντως σίγουρα είναι κινέζοι γιατί και τα αγγλικά τους δεν είναι τόσο καλά και η εξυπηρέτησή τους δεν μοιάζει με πολύ επαγγελματική....κινέζικη κι αύτη δλδ.

#42   dro

dro

    iPH newbie

  • 44 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/04/2011 - 22:43

εγω λεω να περιμενω αλλη μια εβδομαδα και μετα να κανω αυτο μεσω paypal, το status της παραγκελειας μου αλλαξε απο succesful received payment και ειναι σε DHL-FEDEX Order Priority Shipping, μου εστειλαν και mail οτι συντομα θα μου στειλουν το tracking number, αν μεχρι παρασκευη δεν εχω νεοτερα με την βοηθεια σας γιατι δεν ξερω την διαδικασια να κανεις report μεσω paypal θα ζητησω τα λεφτα μου πισω και θα παω για IMEI unlock με 160 ευρω

Τωρα εφοσον υπηρξε αλλαγη στο Status προτεινω να περιμενεις πλεον φιλε λιγο ακομη διοτι κατι η αγορα της συσκευης κατι αλλα εξοδα(τελωνεια αν ειναι απο Αμερικη)κατι το ενα κατι το αλλο θα μας φθασει κανενα 1000αρικο για τηλεφωνο.Μην το παρεις σε παρακαλω οτι σου προσταζω τι θα κανεις απλα τη γνωμη μου λεω.Μπορεις να μου θυμισεις ποτε ακριβως την παρηγγειλες και με τι επιλογη στα μεταφορικα 2-4 εργασιμες 4-7 κλπ.Το ρωταω επειδη εγω την παρηγγειλα με τα φθηνοτερα μεταφορικα στις 17/4.Ευχαριστω.

#43   dro

dro

    iPH newbie

  • 44 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/04/2011 - 22:53

φιλε αν σου άλλαξαν και την κατάσταση της παραγγελίας σου μάλλον πάμε καλά
Εμενα δεν έχουν κάνει κάποια αλλαγή ακόμα η παραγγελία μου έχει αριθμό 17278
Πάντως σίγουρα είναι κινέζοι γιατί και τα αγγλικά τους δεν είναι τόσο καλά και η εξυπηρέτησή τους δεν μοιάζει με πολύ επαγγελματική....κινέζικη κι αύτη δλδ.

Ας ειναι και Ινδοι φθανει να ξεκλειδωθει το ευλογημενο.προτεινω να βαλετε το Viber αν δε το εχετε κανει ηδη (απλη διαδικασια μεσω iTunes) να μιλαμε εντελως δωρεαν μεσω δικτυου οπως κανω εγω μ ενα φιλο που εχει το IPod touch και οχι iPhone να θυμομαστε που και που οτι εχουμε και τηλεφωνο και οχι μονο iPod η ενα mini iPad.Τα λεμε παλι!

#44   dro

dro

    iPH newbie

  • 44 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/04/2011 - 23:12

Ας ειναι και Ινδοι φθανει να ξεκλειδωθει το ευλογημενο.προτεινω να βαλετε το Viber αν δε το εχετε κανει ηδη (απλη διαδικασια μεσω iTunes) να μιλαμε εντελως δωρεαν μεσω δικτυου οπως κανω εγω μ ενα φιλο που εχει το IPod touch και οχι iPhone να θυμομαστε που και που οτι εχουμε και τηλεφωνο και οχι μονο iPod η ενα mini iPad.Τα λεμε παλι!

Και να μη ξεχασω να σας ενημερωσω ασε που θα ξερετε : Οτι εχω φερει απο Κινα με τα φθηνοτερα μεταφορικα και ειναι αρκετα αυτα δεν ηρθε ποτε γρηγοροτερα απο 20-25 ημερες.Φανταστειτε ποσο μαλλον τωρα που η ζητηση που παρουσιαζει η rebel sim ειναι μεγαλη ετσι τουλαχιστον μας λενε στο site τους.Μη βιαστειτε για ακυρωσεις κλπ.Αν ειναι χασουμε τα λεφτα μας θα ειμαστε αρκετοι αυτοι.

#45   DooMDiveR

DooMDiveR

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Twitter:@Doomdiver
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:DooMDiveR

Δημοσίευση 01/05/2011 - 03:37

Τωρα εφοσον υπηρξε αλλαγη στο Status προτεινω να περιμενεις πλεον φιλε λιγο ακομη διοτι κατι η αγορα της συσκευης κατι αλλα εξοδα(τελωνεια αν ειναι απο Αμερικη)κατι το ενα κατι το αλλο θα μας φθασει κανενα 1000αρικο για τηλεφωνο.Μην το παρεις σε παρακαλω οτι σου προσταζω τι θα κανεις απλα τη γνωμη μου λεω.Μπορεις να μου θυμισεις ποτε ακριβως την παρηγγειλες και με τι επιλογη στα μεταφορικα 2-4 εργασιμες 4-7 κλπ.Το ρωταω επειδη εγω την παρηγγειλα με τα φθηνοτερα μεταφορικα στις 17/4.Ευχαριστω.

το ειχα βαλει με τα φθηνοτερα μεταφορικα αλλα μου το εκαναν μονοι τους upgrade σε Air shipping οταν επικοινώνησα μαζι τους για την καθηστερηση κτλ κτλ, μονο την στανταρ παραγγελεια εκανα χωρις παρελκομενα στις 14/4

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες