Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 με A5 επεξεργαστή σε επιλεγμένους developers (;)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
44 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   Christos75

Christos75

    iPH Hero

  • 3.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Justsaychris

Δημοσίευση 22/04/2011 - 09:45

για αυτο δεν τους κανεις την χαρη μενεις με την ιδια συσκευη για αρκετο διαστημα να βαλουν καποια στιγμη μυαλο



Μην σου πω, μάλλον γράψω αλλάζεις κιόλας... Αν γινόταν κάτι τέτοιο θα έβλεπες πως σφίγγουν οι ζώνες!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 22/04/2011 - 09:50

Μην σου πω, μάλλον γράψω αλλάζεις κιόλας... Αν γινόταν κάτι τέτοιο θα έβλεπες πως σφίγγουν οι ζώνες!!!

ακομα καλυτερο αυτο που λες ,πες με χαζο ρε Χρηστο αλλο το θεμα ειναι οτι μετα το iphone δεν μπορω να δουλεψω ετσι ανετα αλλο κινητο με τιποτα οσο και εαν το προσπαθησα .Δυστυχως κολλησα :)

#33   Christos75

Christos75

    iPH Hero

  • 3.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Justsaychris

Δημοσίευση 22/04/2011 - 09:55

ακομα καλυτερο αυτο που λες ,πες με χαζο ρε Χρηστο αλλο το θεμα ειναι οτι μετα το iphone δεν μπορω να δουλεψω ετσι ανετα αλλο κινητο με τιποτα οσο και εαν το προσπαθησα .Δυστυχως κολλησα :)



Μία συνήθεια είναι όλα αγαπητέ... εγώ νομίζω ότι υπάρχουν και άλλα αξιόλογα κινητά!
Προς Θεού, δεν είναι το μόνο...

#34   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 22/04/2011 - 09:58

Μία συνήθεια είναι όλα αγαπητέ... εγώ νομίζω ότι υπάρχουν και άλλα αξιόλογα κινητά!
Προς Θεού, δεν είναι το μόνο...

συμφωνω οτι η συνηθεια ειναι κακο πραγμα Χρηστο αλλα εχω δουλεψει σχεδον οτι καινουργιο κυκλοφορει και πιστεψε με δεν μου καθονται καλα .Τι να πω δεν ξερω :) Ισως τελικα να φταιει η συνηθεια :)

#35   Christos75

Christos75

    iPH Hero

  • 3.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Justsaychris

Δημοσίευση 22/04/2011 - 10:02

συμφωνω οτι η συνηθεια ειναι κακο πραγμα Χρηστο αλλα εχω δουλεψει σχεδον οτι καινουργιο κυκλοφορει και πιστεψε με δεν μου καθονται καλα .Τι να πω δεν ξερω :) Ισως τελικα να φταιει η συνηθεια :)


Ok, μπορώ να σε καταλάβω αλλά δεν θέλω και από την άλλη στην πλάτη μου να παίζουν παιχνίδια
όπως κάνουν αυτοί οι γελοίοι!!!Η κοροϊδία τους δεν έχει όρια σε πολλά...! Το έχουν παρατραβήξει!!!
Αν τους ενισχύουμε, θα συνεχίσουν απλά να κάνουν τα δικά τους...
Εγώ την δική μου επανάσταση την έκανα. Δεν αγόρασα, ούτε πρόκειται να αγοράσω το iPad, iPad2 !!!

#36   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 22/04/2011 - 10:08

Ok, μπορώ να σε καταλάβω αλλά δεν θέλω και από την άλλη στην πλάτη μου να παίζουν παιχνίδια
όπως κάνουν αυτοί οι γελοίοι!!!Η κοροϊδία τους δεν έχει όρια σε πολλά...! Το έχουν παρατραβήξει!!!
Αν τους ενισχύουμε, θα συνεχίσουν απλά να κάνουν τα δικά τους...
Εγώ την δική μου επανάσταση την έκανα. Δεν αγόρασα, ούτε πρόκειται να αγοράσω το iPad, iPad2 !!!

μια απο τα ιδια και εγω Χρηστο .Μια ψιλό επανασταση την εκανα :lol:

#37   Christos75

Christos75

    iPH Hero

  • 3.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Justsaychris

Δημοσίευση 22/04/2011 - 10:12

μια απο τα ιδια και εγω Χρηστο .Μια ψιλό επανασταση την εκανα :lol:



Το επόμενο τηλέφωνο όποιο και να είναι, σκέφτομαι να μην το πάρω καν!!!
Θα μου πεις και τι πετυχαίνεις ? Ο Καθένας πρέπει να κάνει αυτό που
μπορεί να βοηθήσει και το γενικότερο καλό, όχι μόνο το δικό του!!!

#38   Ultralord

Ultralord

    iPH Contributor

  • 953 μηνύματα
  • Twitter:@levasval
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:val lev

Δημοσίευση 22/04/2011 - 10:16

3g με 3gs είχαν απίστευτη διαφορά.. ο λόγος για το 4gs δηλαδή iphone4 με A5 cpu είναι για να φτιάξουν οι μεγάλοι developers τα app τους ποιο γρήγορα από άλλους και να είναι stable.. πιστεύω δηλαδή θα βγει το 5ρι και όχι 4gs

#39   hercules

hercules

    iPH Master

  • 6.248 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 22/04/2011 - 10:17

Το επόμενο τηλέφωνο όποιο και να είναι, σκέφτομαι να μην το πάρω καν!!!
Θα μου πεις και τι πετυχαίνεις ? Ο Καθένας πρέπει να κάνει αυτό που
μπορεί να βοηθήσει και το γενικότερο καλό, όχι μόνο το δικό του!!!

συμφωνω ο καθενας απο μονος του μπορει να κανει την διαφορα, απο την οποια θα επωφεληθούν ολοι

#40   Christos75

Christos75

    iPH Hero

  • 3.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Justsaychris

Δημοσίευση 22/04/2011 - 10:22

συμφωνω ο καθενας απο μονος του μπορει να κανει την διαφορα, απο την οποια θα επωφεληθούν ολοι



Εν τέλει ναι! Πόσοι θα το καταλάβουν και θα μπουν στη διαδικασία να το υλοποιήσουν όμως ? ? ?
Αυτό θα μπορούσε και στη χώρα μας εν γένει αλλά ξεφεύγουμε τελείως από το topic...

#41   MaleBuffy

MaleBuffy

    iPH Member

  • 202 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/04/2011 - 10:26

3g με 3gs είχαν απίστευτη διαφορά.. ο λόγος για το 4gs δηλαδή iphone4 με A5 cpu είναι για να φτιάξουν οι μεγάλοι developers τα app τους ποιο γρήγορα από άλλους και να είναι stable.. πιστεύω δηλαδή θα βγει το 5ρι και όχι 4gs


Το οποίο όμως θα έχει τα χαρακτηριστικά ενός "4Gs". Αν ήταν διαφορετικά, ποιος ο λόγος να το έδιναν στους developers αν άλλαζε χαρακτηριστικά.
Αρα ειτε iphone 4Gs ειτε iphone 5, ενα iphone 4 θα ειναι με Α5 επεξεργαστή.

#42   im2

im2

    iPH newbie

  • 54 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/04/2011 - 11:57

Να προσθέσω κι εγώ κάτι...


Δεδομένου ότι το υπάρχον 4αρι είναι ήδη πάρα πολύ γρήγορο και δεν φαίνεται να χρειάζεται μεγαλύτερη ταχύτητα ακόμα και στα πιο απαιτητηικά παιχνίδια, θεωρώ ότι αυτο ΜΠΟΡΕΙ να είναι ένα δείγμα ότι το νέο λειτουργικό θα ειναι ...τελείως νέο και θα απαιτήσει resources ....και μακάρι

#43   Christos75

Christos75

    iPH Hero

  • 3.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Justsaychris

Δημοσίευση 22/04/2011 - 12:01

Να προσθέσω κι εγώ κάτι...


Δεδομένου ότι το υπάρχον 4αρι είναι ήδη πάρα πολύ γρήγορο και δεν φαίνεται να χρειάζεται μεγαλύτερη ταχύτητα ακόμα και στα πιο απαιτητηικά παιχνίδια, θεωρώ ότι αυτο ΜΠΟΡΕΙ να είναι ένα δείγμα ότι το νέο λειτουργικό θα ειναι ...τελείως νέο και θα απαιτήσει resources ....και μακάρι



Οψόμεθα αγαπητέ επί της ουσίας...

#44   marian

marian

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 26/04/2011 - 11:33

Το ότι θα έχει ίδια εμφάνιση είναι μάλλον σίγουρο. Από εκεί και πέρα δεν σημαίνει ότι επειδή θα έχει ίδια εμφάνιση θα έχει μικρές διαφορές με το 4 και θα πρέπει να ονομαστεί 4S.

Οι περισσότεροι εδώ μέσα έχετε μπλέξει τα μπούτια σας και θεωρείτε ότι αν ένα νέο μοντέλο έχει ίδια εμφάνιση με το προηγούμενο τότε είναι και μικρή αναβάθμιση... Μην ελπίζετε σε μικρές αναβαθμίσεις για να πείσετε τον εαυτό σας ότι δεν θα χρειαστεί να πάρετε το καινούριο. Επειδή πήρατε το 4 δεν σημαίνει ότι η apple θα σταματήσει να βγάζει νέα και καλύτερα μοντέλα ώστε να έχετε ότι τελευταίο κυκλοφορεί χωρίς να σκάσετε 700€...

Είμαι 100% σίγουρη ότι όσοι εδώ μέσα έχετε 4άρι και λέτε ότι ήταν τεράστια η διαφορά σε σχέση με το 3GS, αν τα δυο κινητά είχαν ίδια εξωτερική εμφάνιση θα λέγατε ότι δεν αξίζει η αγορά του 4... Ακόμα και 4πύρινο επεξεργαστή να του βάλει, με δυνατότητα για 3D ολογράμματα και να ψήνει καφέ, αν είναι σαν το 4άρι εμφανισιακά το 80% εδώ μέσα θα λέτε ότι είναι ελάχιστες οι διαφορές και δεν αξίζει να το πάρετε, απλά και μόνο επειδή από μακριά δεν θα καταλαβαίνει κανείς ότι έχετε το προηγούμενο μοντέλο... B)

#45   chrispaok97

chrispaok97

    iPH Member

  • 298 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:chrispaok97

Δημοσίευση 26/04/2011 - 20:28

Χμμμ...ένα σενάριο που αγγίζει όπως φαίνεται την πραγματικότητα...
Για να δούμε αν θα πάμε σε 4G[S] κατά το 3G[S]...

Maybe...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες