Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 7 ψήφοι

iPhone 3GS - Διαθεσιμότητα στην Ελληνική Αγορά


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1086 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1081   ntin

ntin

    iPH newbie

  • 11 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/12/2009 - 08:50

Καλημέρα. Δυστηχώς το πρόβλημα δεν είναι μόνο της Vodafone. Εδω και αρκετό καιρό έχω παραγγήλει από Cosmote το δικό μου (Θεσσαλονίκη - Βενιζέλου) και δυστηχώς ακόμη καμία ενημέρωση. 2 φορές έχω πάει στο συγκεκριμένο κατάστημα και το μόνο που μου λένε .... "Θα σας ειδοππιήσουμε". Καμία ενημέρωση έστω για το πότε περίπου θα παραλάβουν. Αφήστε που τις 2 φορές που πήγα με κοιτούσαν σαν να λένε .. "ωχ τι θες πάλι εδώ!". Φυσικά στην αρχή προσπάθησαν να μου πουλήσουν το 32gb που είχαν διαθέσιμο... Μ'αρέσει που σε ρωτάνε αν θέλεις το άσπρο ή το μαύρο.. Λες και έχει διαφορά αφού δεν έχουν κανένα από τα 2. !

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1082   WoodyAllen

WoodyAllen

    iPH Contributor

  • 1.116 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/12/2009 - 09:03

Γενικά η Cosmote δεν έχει τόσες μεγάλες ελλείψεις όσο η Vodafone. Σου προτείνω να κάνεις μια βόλτα σε μαγαζιά της Cosmote και μπορείς να σταθείς τυχερός. Αν μάλιστα πρόκειται για καινούργιο νούμερο η καλύτερη λύση είναι OTESHOP.
Εγώ περίμενα 1,5 μήνα για να το πάρω αλλά πλέον τα πράγματα έχουν ομαλοποιηθεί κατά πολύ.

#1083   ntin

ntin

    iPH newbie

  • 11 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/12/2009 - 22:08

Μάλλον το iphonehellas.gr και το πρώτο μου post σε αυτό ήταν γούρικο. Μία ωρίτσα μετά το post, με πήρανε τηλέφωνο και επιτέλους είμαι ένας ευτυχισμένος κάτοχος iphone 3G S 16GB!.

#1084   nikos3690000

nikos3690000

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/01/2010 - 21:50

Ξέρει κανείς άμα μπορώ να πάρω το iPhone 3GS από εδώ με 12 άτοκες δόσης με πιστωτική κάρτα;

#1085   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/01/2010 - 22:29

Δείχνει πως δέχεται παραγγελία .. Τώρα εάν σου δινει 12 άτοκες δεν γνωρίζω γιατί δεν πας σε ένα oteshop να ρωτήσεις; Φαντάζομαι πλέον διαθεσιμότητα υπάρχει!

#1086   WoodyAllen

WoodyAllen

    iPH Contributor

  • 1.116 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/02/2010 - 07:53

Παιδιά τι γίνεται με τη διαθεσιμότητα τώρα? (Φεβρουάριος 2010)

Υπάρχει αναμονή? Αν ναι πόσο περίπου?

Ρωτάω διότι πλέον δεν ασχολούμαι μιας και έχει περάσει αρκετός καιρός από τότε που πήρα το 3GS μου. Με ρωτάνε φίλοι αν είναι πλέον εύκολα διαθέσιμο και δεν ξέρω τι να τους πω?

Τα προβλήματα με την vodafone ομαλοποιήθηκαν?

#1087   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 04/02/2010 - 14:37

Παιδιά τι γίνεται με τη διαθεσιμότητα τώρα? (Φεβρουάριος 2010)

Υπάρχει αναμονή? Αν ναι πόσο περίπου?

Ρωτάω διότι πλέον δεν ασχολούμαι μιας και έχει περάσει αρκετός καιρός από τότε που πήρα το 3GS μου. Με ρωτάνε φίλοι αν είναι πλέον εύκολα διαθέσιμο και δεν ξέρω τι να τους πω?

Τα προβλήματα με την vodafone ομαλοποιήθηκαν?


Ακόμα υπάρχουν προβλήματα.. Αν δεις και στο www.vodafone.gr θα δεις ότι το 16άρι ακόμα μη διαθέσιμο το γράφει.. Επίσης και σε καταστήματα δύσκολα βρίσκεις.. Αν πάρεις τηλέωνα όμως σε κάποια κεντρικά σίγουρα κάπου θα βρεθεί..




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες