Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Τι θα πρόσθετες στο iPhone?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
66 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/01/2010 - 17:35

ας ειναι οτι θελει φτανει να 'ναι μια καλη τσοντ@

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   xilaren

xilaren

    iPH Member

  • 337 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/01/2010 - 17:44

Μια δεύτερη κάμερα, 5 megapixels στην ήδη υπάρχουσα, xenon φλας απαραίτητα, δύο καλά ηχειάκια -το home button θα πήγαινε εκεί που βρίσκεται τώρα το mute (το τελευταίο θα μεταφερόταν στην άλλη πλευρά), φυσικά bluetooth, υπέρυθρες (με εφαρμογές όπως άνοιγμα γκαραζόπορτας κλπ.), συρόμενο qwerty πληκτρολόγιο, τουλάχιστον άλλα 32 GB μνήμη, ραδιόφωνο με RDS, υποδοχή για δεύτερη κάρτα SIM, USB έξοδο, πλήρη συμβατότητα με Windows (για κάθε ενδεχόμενο), δύο μπαταρίες, μικρού μεγέθους, με τουλάχιστον διπλάσια χωρητικότητα σε mA η κάθε μία -κάτω από τη πίσω όψη, με τέτοια πρόσβαση, που ακόμα κι ένα μωρό παιδί να μπορεί να την αλλάξει (απωθημένο!) και θα μπαίνουν δίπλα-δίπλα κάτω από τις κάρτες SIM, και τέλος, κουμπωτή στο πάνω μέρος της συσκευής δορυφορική, παρακαλώ, κεραία, που με το πάτημα ενός πλήκτρου, θα μπορεί να γίνεται μίνι μιξεράκι χειρός, για παρασκευή καφέ, ποτών, χυμών και άλλων ροφημάτων...

#63   MixalisXxx

MixalisXxx

    iPH Elite Poster

  • 2.047 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/01/2010 - 18:15

Κοιταξτε τα πράγματα είναι απλά! Δεν θέλω τίποτα από όσα είπατε! Υπάρχουν αλλά gadget για όλα αυτά!

Το μόνο που θέλω είναι μια συσκευή μίνι-εκτύπωτη που θα έρχεται πακετακι με μια εφαρμογουλα που θα χρησιμοποιεί την κάμερα για να φωτογραφίζει 50ευρα ενώ ο εκτυπωτης (που φυσικά θα συνδέεται με το υπάρχων καλώδιο) θα τα εκτυπωνει!!!

Η εφαρμογή θα περιλαμβάνει διόρθωση του angle της φωτογραφίας (όπως το vanishing point στο Photoshop) και επιλογή αριθμού αντιτύπων!
Ο εκτυπωτης θα έχει δικές του μπαταρίες (για να μην καταναλώνει την μπαταρία του iPhone)!

Νομίζω πως αυτό δεν θα μπορεί κανένα άλλο gadget να το κάνει και το iPhone θα σκιστει στις πωλήσεις!
Σκέφτομαι μάλιστα να κατοχυρωσω την πατέντα!

Τελευταία επεξεργασία από: michaelkrtikos, 22/01/2010 - 18:17


#64   SyLaR

SyLaR

    iPH newbie

  • 73 μηνύματα
  • Twitter:@SyLaR_Zisis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:syl7r

Δημοσίευση 22/01/2010 - 19:56

a0xa0x0ax0ax0xa απιστευτος!!
Όταν το υλοποιησεις κρατισε μου ενα! Και θα σε πληρωσω στην πρωτη εκτυπωση!! :lol: :P

#65   chris1994

chris1994

    iPH newbie

  • 45 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/01/2010 - 20:53

θα προσθετα τον finder και δυνατοτητα να κατεβαζεις αρχεια απο το σαφαρι και απο επισυναψεις, ακομη τηλεοραση, ραδιοφωνο, multitasking και αλκοτεστ

#66   JohnHasio

JohnHasio

    iPH Contributor

  • 1.268 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 25/01/2010 - 00:40

μια ξανθια γκομεναρα να απανταει στις κλησεις μου και να απαντα με αισθησιακη φωνη ενω παραλληλα θα με κοιτα στα ματια


Και όμως έτσι θα γίνει φίλε μου , σε παγκόσμια αποκλειστικότητα και ΜΟΝΟ εδώ σας παρουσιάζω την ξανθεία κυρία που θα συνοδεύει το επόμενο iPhone , αλλά θα μπορεί να σπάει και τα ... καρύδια!!!! :D :o
Δείτε το βίντεο και θα καταλάβετε!!!

http://www.youtube.com/watch?v=OZsKqp2_kmU&feature=player_embedded

#67   georgeVLS

georgeVLS

    iPH User

  • 137 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/02/2010 - 21:24

Ανοιχτο λειτουργικο για να του αλλαζουμε τα φωτα κανονικα και με το νομο




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες