Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Δύο iPhones με ίδια Application γίνεται - (Cloning);


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   capellino

capellino

    iPH newbie

  • 59 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/10/2008 - 10:45

γεια σας και παλι
καταρχην θελω να σας ευχαριστισω ολους παιδια και του υπευθηνους του fomum κυριως για τι φοβερη δουλεια που κανετε

μια ερωτησουλα να κανω..
εχω ενα iPhone φυσικα με πολλες εφαρμογες απο appstore, cydia kai installer.. παραγγειλε και ο αδερφος μου τωρα ενα και ηθελα να ρωτησω αν γινεται καπως μεσω ιTunes η καποιο αλλο προγραμμα να περασω ολες τι ιδιες εφαρμογες στο iPhone του

λογικα δε μπορει..καπως θα γινετε..

πχ σε κανα χρονο και θα βγει κανα καινουργιο iPhone και αμα το παρω...για μενα  δε νομιζω να χρειαζετε να περασω ολες τις ιδιες εφαρμογες...δε νομιζω να το εχει κανει η apple αυτο και να μη μπορεις να το κανεις..γιατι πολλεσ εφαρμογες τις εχω πληρωσει..θα ηταν τραγικο να χρειαστει να τις ξαναγορασω

ευχαριστω εκ των προταιρων παιδια

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   yell0wsoldi3r

yell0wsoldi3r

    iPH Honored Advanced Member

  • 1.391 μηνύματα
  • Twitter:@zax0s
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 13/10/2008 - 11:23

Για τις εφαρμογές που εχεις απ'το AppStore,λογικά αν συνδέσεις το καινούριο iPhone στο iTunes που ειναι περασμενα τα apps θα περάσουν και στη νεα συσκευή.Ετσι υποψιάζομαι.Κατι αναλογο(και ειμαι πιο σιγουρος συμβαινει και με cydia-installer-κανεις backup και τις περνας μεσω ssh στο νεο iPhone.)Αλλα ειδικά για τον τροπο στα τελευταία 2 ας μιλήσουν οι ειδικοί!

#3   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 13/10/2008 - 14:19

Eννοειται δεν χρειαζεται να τις ξανααγορασεις. Μπορεις να τις περασεις σε οσα τηλεφωνα θες οπως και με το δικο σου, με συγχρονισμο. Για Cydia χειροκινητα θα τα κατεβασει ο αδερφος απο το δικο του κινητο...δεν ειναι τιποτα




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες