Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

NowStream: torrents στο iPhone χωρίς jailbreak [Coming Soon]


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
7 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 27/05/2011 - 10:05

To NowStream είναι μια πολύ ενδιαφέρουσα εφαρμογή που υπόσχεται να επιτρέψει το downloading και την προβολή torrents στο iPhone χωρίς να χρειαστεί να κάνετε jailbreak.

Αναρτημένη εικόνα

Το NowStream είναι web εφαρμογή, δηλαδή τρέχει μέσω του Safari, και βρίσκεται ακόμα σε beta στάδιο. Ωστόσο, αυτά που υπόσχεται είναι άκρως ενδιαφέροντα! Συγκεκριμένα, θα μπορείτε να κατεβάσετε torrents απευθείας στο iPhone σας και να τα ανοίγετε για προβολή χωρίς να έχει ολοκληρωθεί το download! Για παράδειγμα, ενώ κατεβάζετε μια -νόμιμη- ταινία/βίντεο θα μπορείτε να την βλέπετε παράλληλα με το download!

http://www.youtube.com/watch?v=b2zYG5ec5yg

Η εφαρμογή δεν είναι διαθέσιμη ακόμα αλλά μπορείτε να ειδοποιηθείτε εδώ για την κυκλοφορία της και να γραφτείτε για τη beta έκδοση.

Follow me on twitter


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   nikolis9

nikolis9

    iPH Addict

  • 653 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/05/2011 - 10:21

Η μπαταρία θα τρώγεται σαν λοκουμι

#3   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 27/05/2011 - 10:23

Το NowStream είναι web εφαρμογή, δηλαδή τρέχει μέσω του Safari, και βρίσκεται ακόμα σε beta στάδιο. Ωστόσο, αυτά που υπόσχεται είναι άκρως ενδιαφέροντα! Συγκεκριμένα, θα μπορείτε να κατεβάσετε torrents απευθείας στο iPhone σας και να τα ανοίγετε για προβολή χωρίς να έχει ολοκληρωθεί το download! Για παράδειγμα, ενώ κατεβάζετε μια -νόμιμη- ταινία/βίντεο θα μπορείτε να την βλέπετε παράλληλα με το download!

ε; :lol: :lol: :P

#4   iGiorgis

iGiorgis

    iPH Contributor

  • 965 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 27/05/2011 - 10:40

μακαρι να γινεται.και ας μου τρωει ολη την μπαταρια.το θεμα ειναι να αρχισουμε να παιταμε τα πσ.μονοι οσοι δεν εχουμε μακ δλδ :P

#5   bakis

bakis

    iPH Addict

  • 626 μηνύματα
  • Twitter:@vbakis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:bakis

Δημοσίευση 27/05/2011 - 12:00

Το καλό είναι οτι μπορείς να παρακολουθεις το βίντεο ενώ κατεβαίνει γιατί αμα περιμένεις να κατέβει.. φέξε μου, ισχύει άραγε το ίδιο και με mp3?
Πάντως εγώ δεν έχω ενθουσιαστεί γιατί εδώ που τα λέμε μονό σε wifi θα το χρησιμοποιείς οπού ως επί το πλείστον στην Ελλάδα αυτό σημαίνει στο σπίτι σου.
Αρα γιατί να μην το κάνεις στο pc ή laptop το download και να παιδεύεσαι στο iPhone

#6   angelo-ifone

angelo-ifone

    iPH Contributor

  • 1.836 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 27/05/2011 - 12:13

σιγουρα σε wifi αλλα και παλι ειναι πολυ βαρυ ενα τετοιο προγραμμα για iphone ωσ προς την μπαταρια, καλυτερη ισως φαση για ipad

#7   djibril13

djibril13

    iPH Contributor

  • 963 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/05/2011 - 15:53

ιδανικο για ipad...

#8   iGiorgis

iGiorgis

    iPH Contributor

  • 965 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 27/05/2011 - 15:56

Το καλό είναι οτι μπορείς να παρακολουθεις το βίντεο ενώ κατεβαίνει γιατί αμα περιμένεις να κατέβει.. φέξε μου, ισχύει άραγε το ίδιο και με mp3?
Πάντως εγώ δεν έχω ενθουσιαστεί γιατί εδώ που τα λέμε μονό σε wifi θα το χρησιμοποιείς οπού ως επί το πλείστον στην Ελλάδα αυτό σημαίνει στο σπίτι σου.
Αρα γιατί να μην το κάνεις στο pc ή laptop το download και να παιδεύεσαι στο iPhone

ειναι μια ενναλακτικη ομως.πας καπου και θες να δειτε μια ταινια.wifi θα βρεις πες. :P




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες