Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Αγανάκτηση με τα Κολλήματα και το Restore


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   ermisblue

ermisblue

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/10/2008 - 09:54

ΓΙΑ ΣΑΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΜΕ IPHONE.ΠΟΣΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΑΓΕ;ΠΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ JAILBREAK ΚΑΙ  ΠΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΕΓΚΑΘΗΣΤΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΠΟΙΑΣ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗΣ Η ΚΑΠΟΙΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΤΟΥ IPHONE.Ε ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ, ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ.ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΦΑΩ ΑΛΛΟ ΡΕΠΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΦΕΡΩ ΣΤΑ ΝΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟ IPHONE ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ BACKUP ΤΟ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ  APPBACKUP KAI APTBACKUP.ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΧΘΕΣ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΑΠΟ CYDIA ΕΚΑΝΕ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΕΠΑΝΑΚΙΝΗΣΗ ΑΛΛΑ ΚΟΛΛΗΣΕ ΣΤΟ ΜΗΛΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΟΙΞΕ ΠΟΤΕ.ΤΟ ΣΥΝΔΕΣΑ ΜΕ ITUNES MAC ΚΑΙ ΤΟ  ITUNES TO AΝΑΓΝΩΡΙΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟΤΕ ΑΡΧΙΣΕ ΜΕ ΤΟ ΜΗΛΑΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΝΑ ΔΟΝΗΤΑΙ ΚΑΘΕ 15 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ RESTORE  ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΚΟΜΑ Η ΙΔΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΧΡΕΑΖΟΜΟΥΝ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΡΧΙΚΟ RESTORE.ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΑΩ ΟΛΟ ΤΟ ΡΕΠΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΦΤΙΑΞΩ ΚΑΙ ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΟΤΑΝ ΒΓΕΙ ΤΟ 2.2 UPDATE.SORRY ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΟΓΟΔΙΑΡΡΟΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ.ΦΟΒΕΡΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ SITE ΤΟ ΕΠΙΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΟΤΙ ΝΕΟ ΠΕΡΙ IPHONE.ΞΕΡΩ ΟΤΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΧΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΚΑΝΩ TOUCH  ΣΕ ΜΙΑ ΟΘΟΝΗ ΚΙΝΗΤΟΥ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΘΙΣΜΟΣ ΣΤΑ GADGET.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   32KOFDATA

32KOFDATA

    iPH newbie

  • 77 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/10/2008 - 12:02

Καλως ηρθες και καλη τυχη με το εργαλειο αλλα με πονεσαν τα ματια μου με τα κεφαλαια ρε παιδι μου.  :-\

Oσον αναφορα τα gadgets, στο χερι σου ειναι να σε βοηθουν στην καθημερινοτητα σου και οχι να χανεις πολυτιμο χρονο σκαλιζωντας τα περαν των γνωσεων σου. Ημουν και εγω ετσι πριν καιρο, πειραματιζομουν, φορτωνα διαφορα, εκανα τροποποιησεις αλλα τωρα δεν υπαρχει χρονος, αλλες οι προτεραιοτητες μου πια και να σου πω καλυτερα ετσι - ειναι πολυ εφημερα ολα αυτα και δεν πολυ αξιζουν.
To iphone τα σπαει, ειναι γαματο end of story - θα του βαλω κατι πανω ΜΟΝΟ αν πραγματικα το εχω αναγκη και μου χρησιμευει. Αυτα......

By the way το πολυ να σου παρει 30 λεπτα να γινει το τουβλο,  iphone και παλι.

#3   7psyxos

7psyxos

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G
  • GameCenter:7psyxos

Δημοσίευση 15/10/2008 - 12:06

Σωστός ο 32KOFDATA!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες