Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

[Ended] Win Task2Gather with Push Notifications!


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
40 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   Yannis

Yannis

    Rebuilding

  • 2.681 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:GC

Δημοσίευση 13/08/2009 - 11:44

Σήμερα ξεκινάει ο νέος διαγωνισμός μας. Δίνουμε 3 άδειες χρήσης της εφαρμογής Task2Gather η οποία ΜΟΛΙΣ αναβαθμίστηκε στην έκδοση 3.0 και υποστηρίζει μεταξύ άλλων και Push Notifications.

Με την εφαρμογή Task2Gather for iPhone μπορείτε να ελέγχετε την δωρεάν online υπηρεσία Task2Gather η οποία σας προσφέρει υπηρεσίες για task και project management με τις οποίες μπορείτε να οργανώσετε την προσωπική, οικογενειακή και επαγγελματική σας ζωή κρατώντας τα πάντα σε τάξη.

Συνημμένο αρχείο  task2gather_1.png   128,42KB   16 λήψειςΣυνημμένο αρχείο  task2gather_2.png   149,65KB   19 λήψειςΣυνημμένο αρχείο  task2gather_3.png   54,86KB   17 λήψεις


Η υπηρεσία σας ενημερώνει αυτόματα με Push Notifications, αν κάτι αλλάζει τη λίστα με τα πράγματα που έχετε να κάνετε (tasks). Μπορείτε να διαβάσετε το μήνυμα άμεσα, να το αγνοήσετε, να το διαγράψετε κτλ. Μην ξεχνάτε ότι πρόκειται για μια εφαρμογή Project Management, όπου πιθανώς να έχουν πρόσβαση και άλλα άτομα. Έτσι ο χρήστης Α μπορεί να σας ενημερώσει για κάποιο συγκεκριμένο θέμα ενός project άμεσα, απλά κάνοντας αλλαγές είτε από το κινητό του (iPhone ή Windows Mobile) είτε από την Stand Alone εφαρμογή, είτε από το Internet. Μόλις υπάρξει κάποια αλλαγή, εσείς θα λάβετε το μήνυμά σας στο iPhone.

Πρόκειται για μια πολύ καλή εφαρμογή η οποία στην ουσία υποστηρίζει μια, σχετικά απλή, υπηρεσία Project Management.

Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στη σελίδα Task2Gather.com

Η εφαρμογή που δίνουμε εδώ είναι το Task2Gather iPhone Client η οποία είναι διαθέσιμη στο App Store για 2,39 ευρώ.

Ο διαγωνισμός θα λήξει αύριο Παρασκευή 14 Αυγούστου στις 24.00.

Για να λάβετε μέρος, και να υπάρξει και η σχετική συζήτηση, θα θέλαμε να μας πείτε αν χρησιμοποιείτε το iPhone τακτικά για επαγγελματικούς σκοπούς ή όχι, και αν ναι ποιές εφαρμογές/υπηρεσίες χρησιμοποιείτε που σας κάνουν τη ζωή/δουλειά πιο εύκολη;

Καλή τύχη σε όλους!

Good things come to those who wait...


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   ApoelAndreas

ApoelAndreas

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/08/2009 - 11:58

Μπααα, 13 χρονων ανθρωπος τι επαγγελματικους σκοπους μπορει να εχω? Gaming, Music κτλ... Διασκεδαση δηλαδη :excl: :lol:

#3   Zvhs GR

Zvhs GR

    iPH newbie

  • 87 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/08/2009 - 12:31

Περισσοτερο προσπαθω να φτιαξω την ζωη μου γυρω απο το Iphone και οχι το iphone γυρω απο την ζωη μοθ :D .Ουτε εγω χρησιμοποιω εφαρμογες για επαγγελματικους σκοπους.Αντε κανενα calendar για καμια υπενθημιση

#4   panos74

panos74

    iPH newbie

  • 9 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/08/2009 - 12:32

Εγώ εχω ένα iPod Touch και το χρησιμοποιώ κυρίως για μουσική και ως organizer, κυρίως μέσω των build in εφαρμογών Mail, Calendar, Notes θα ήθελα σίγουρα ένα καλό task manager ή GTD tool.

Χαιρετισμούς από μια άδεια αθήνα!

#5   spyridon4s

spyridon4s

    iPH User

  • 123 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/08/2009 - 12:33

μονο για παιχνιδια και λοιπα το εχω οχι για επαγγελματικη χρηση.γιαυτο εχουμε το pc. :P

#6   DSOdysseas

DSOdysseas

    iPH Enthousiast

  • 470 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/08/2009 - 12:35

Ως επαγγελματικό εργαλείο, προϋποθέτει να το έχει και ο άλλος για να λαμβάνεις ειδοποιήσεις για αλλαγές σε κάποιο πρόγραμμα ή φτάνει να το έχεις μόνο εσύ και ο άλλος, κατά κάποιον τρόπο θα έχει πρόσβαση?
Με ενδιαφέρει, γιατί ως γραφίστας έχουμε αρκετές φορές συναντήσεις για να μελετήσουμε κάποια διαφημιστική καμπάνια και ίσως ήταν χρήσιμο.

Καλή τύχη σε όσους ενδιαφέρονται!

#7   ste

ste

    iPH User

  • 142 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/08/2009 - 12:36

Προς το παρόν όχι ακόμα μιας και δεν έχω μπει στα βαθιά του εργατικού βίου!(μόλις τελείωσα στρατό και σχολή)
Αλλά σιγά σιγά..... :)

#8   Peris

Peris

    iPH Enthousiast

  • 580 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:peris72

Δημοσίευση 13/08/2009 - 12:49

Για email, gaming και ίντερνετ+chat με im+ και tweeter. Ανάλογα βέβαια την διάθεση, το σκαλίζεις σε όλες του τις πλευρές που και που.

#9   sevarton

sevarton

    iPH Enthousiast

  • 574 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 13/08/2009 - 12:52

Κυρίως για διασκέδαση το χρησιμοποιώ κ γω

#10   Apollonios

Apollonios

    iPH newbie

  • 83 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/08/2009 - 13:01

Το iphone είναι ένα πολυεργαλείο για μένα και πλέον χρήσιμο για τη δουλεία μου όπου δεν μπορώ να μετακινώ συνέχεια το λαπτοπ. Τελευταία ξεκίνησα να χρησιμοποιώ και άλλου είδους εφαρμογές εκτος από την ανάγνωση κειμένου όπως το openoffice και το ifitness. Ελπίζω κάποια στιγμή να μπορέσω να επωφεληθώ στο μέγιστο από τις δυνατότητες της συσκευής.

Τέλος, αν και δεν κατάλαβα τί ακριβώς κάνει το πρόγραμμα του διαγωνισμού, φαίνεται πολύ ελκυστικό και θα με ενδιέφερε να το αποκτήσω.

Τελευταία επεξεργασία από: Apollonios, 13/08/2009 - 13:02


#11   DimitrisD24

DimitrisD24

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/08/2009 - 13:14

Οντως μια ωραια και χρησιμη εφαρμογη (μιλαω παντα για τον εαυτο μου λογω δουλειας).
Ως ερευνητης και ταυτοχρονα εργαζομενος σε μια εταιρια ειναι πολυ χρησιμο να μπορεις να κατηγοριοποιεις τους συνεργατες σου αναλογα με τα project στα οποια δουλευεις.
επισης με το push notification η επικοινωνια θα ειναι αμεση για τυχον αλλαγες ,προσθηκες (σε συγκριση με email και παντα στην περιπτωση που δεν εχεις blackberry) και φυσικα θα αναγνωριζεις αμεσα τον συνεργατη σου {δλδ που δουλευει, σε ποιο project συνεργαζεστε και οποια αλλη πληροφορια που με το mail δεν το εχεις-ασε που εαν εχεις προβληματα με την μνημη σου σαν εμενα μπερδευεσαι ολο και πιο πολυ και αναρωτιεσαι ποιοσ ειναι παλι αυτος που μου στελνει??χεχε :P - }

τελος θα ηθελα σε επομενο update να γινεται integration και με blackberry εφαρμογες (δυστυχως ή ευτυχως στις εταιριες τετοια κινητα χρησιμοποιουνται). Αρα θα μιλαμε για μια απο τις πιο ολοκληρωμενες business applications .

#12   em1111

em1111

    iPH Member

  • 267 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/08/2009 - 13:21

Διασκεδαση-Πειραματισμο-Σερφαρισμα-Αντιακατασταει το λαπτοπ λογο μεγεθους-Προγραμματισμο-Για επαγγελματικο σκοπο ετσι ετσι αλλα θα μου χρειαστει πολυ στο μελλον αχετα που ειμαι 15 χρονων....

Καλή τύχη σε ολους σας!!!! :lol:

IPH εχεις ΠΜ :D

#13   peterboutsis

peterboutsis

    iPH Contributor

  • 1.031 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:peterboutsis

Δημοσίευση 13/08/2009 - 13:34

Για επαγκελματική χρήση όχι...
και πάλι μεσα στον διαγωνισμό

#14   prototype

prototype

    iPH Member

  • 225 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/08/2009 - 13:39

Μερικές φορές μου έχει λύσει τα χέρια στη δουλειά αλλά δεν είναι απαραίτητο εργαλείο για μένα.

#15   gerimos

gerimos

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/08/2009 - 13:41

το iphone έχει πολλές χρήσεις:
είμαι κτηματομεσίτης οπότε χρησιμοποιώ πολύ την camera του iphone για να φωτογραφίζω σπίτια, το mail για τα επαγγελματικά μου email, και το sygic maps για να βρίσκω σπίτια σε οδούς που δεν ξέρω.
Μου αρέσει επίσης να παίζω παιχνίδια όπως το hero of sparta και το brothers in arms.
Γενικά λατρεύω το iphone μου και είναι το καλύτερο κινητό που έχω αγοράσει εδώ και χρόνια

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες