Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

[Ended] Win Task2Gather with Push Notifications!


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
40 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   relam

relam

    iPH newbie

  • 16 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/08/2009 - 14:10

Χρησιμοποιώ καθημερινά τι Internet και email κάθε στιγμή όπου και να βρίσκομαι!!!αυτό είναι το μεγαλύτερο πλεονέκτημα του iPhone. Οπότε κυρίως αυτό για επαγγελματικούς λόγους και όχι μόνο...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   couver

couver

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/08/2009 - 14:55

χαιρετε και απο εμενα το iphone απλα κανει τα παντα και παντα μου λυνει τα χερια απο τοτε που βγηκε το 3g ειμαι internet οποτε και οπου θελω.μπορω να δω τα mail μου που ειναι χρησιμα στην δουλεια που κανω!ενα ακομα εργαλειο που εχει οπως καθε κινητο εινε το calendar και το notes!ευχαριστω πολυ.

#18   jojosrbd

jojosrbd

    iPH Member

  • 201 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/08/2009 - 15:03

... Για δουλειά το Iphone.... ίσως μόνο Quick office... Μετά Mail, αλλά τίποτα άλλο ειδικό....

#19   mithra

mithra

    iPH Addict

  • 801 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 13/08/2009 - 15:42

ευκολίες εν κινήσει,
me is happy :)
είμαι μέσα!

#20   stavrosczc

stavrosczc

    iPH Member

  • 323 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/08/2009 - 17:04

Εμενα μου εχει λυσει πραγματικα τα χερια...μπορω ανα πασα ωρα και στιγμη να δω on-line τισ καμερες του καταστηματος μου απο οπου και αν βρισκομαι,εχω τα αρχεια της επιχειρησης ανα πασα ωρα και στιγμη διαθεσιμα , επισης επειδη ταξιδευω συχνα το app του ezCurrency πραγνματικα με εξυπηρετει γιατι βλεπω αμμεσα τις διακυμανσεις του συνναλαγματος και εχω γλιτωσει αρκετες απωλειες(χρηματων)λογο συναλλαγων με δολαρια με αυτο το προγραμμα,επισης εχει και τη life style του πλευρα...
ανα πασα ωρα και στιγμη μπαινω στο facebook - myspace - msn και ενημερωνομαι για τα mail μου.
Μαλιστα προσφατα ειχα αγορασει ενα htc hd και τη 2η βδομαδα το πουλησα!πραγματικα καμια σχεση ποιοτητας!!!
Απλα...δυσκολα θα αλλαξω πλεον εταιρια . . . !

#21   iSt4ri

iSt4ri

    iPH newbie

  • 61 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/08/2009 - 17:28

Για email,gaming,music,internet,chat.Η δουλειά μου βέβαια δεν χρείαζεται ένα τοσο καλό κινητό παρα μόνο για τηλέφωνα.Για αυτό και το χρησιμοποιώ για τους παραπάνω λόγους!!

#22   SkyNet

SkyNet

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/08/2009 - 18:23

Κι εγώ το χρησιμοποιώ για επαγγεματικούς σκοπούς, κυρίως για τα e-mail καθώς είναι ιδιαίτερα χρήσιμο για να βλέπεις αναχωρήσεις ή τυχόν καθυστερήσεις για τα αεροδρόμια.
Επίσης η εφαρμογή converter μου έχει λύσει τα χέρια με το ξένο συνάλλαγμα.
Είναι το μοναδικό κινητό που μπορεί να αντικαταστήσει επάξια το notebook μου όποτε έχει χρειαστεί.

#23   darkrider

darkrider

    iPH Member

  • 270 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/08/2009 - 22:47

Παιζω συχνα παιχνιδια οπως vegas pool Shark,2xl sx,backgammon,FGT,WildWest,NFS undercover και τα λοιπα απο επαγγελματικη χρηση χρησιμοποιω το cydia οπως cycorder χρησιμοποιω το downlaod maanager,file sharing,files(email...),και τελος το idownload

#24   Corinna

Corinna

    iPH User

  • 178 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone SE
  • GameCenter:Zealgr

Δημοσίευση 14/08/2009 - 06:36

Χρησιμοποιώ ένα πρόγραμμα για σημειώσεις και ένα για λίστες, γιατί δεν υπάρχει περίπτωση να θυμηθώ όσα πρέπει να γίνουν μέσα στην ημέρα! Πολύ συχνά τσεκάρω email αλλά πάντα υπάρχει χρόνος για κανένα παιχνιδάκι :)
Η συγκεκριμένη εφαρμογή φαίνεται εξαιρετική.

#25   chroneer

chroneer

    iPH newbie

  • 25 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 14/08/2009 - 11:46

Δεν θα έλεγα ότι το χρησιμοποιώ σε μεγάλο βαθμό επαγκελματικά αν και θα μπορούσα καθώς έχω δοκιμάσει remote desktop, vnc client , VPN connections,
οταν χρειαστεί να το χρησιμοποιήσω θα είναι για να δώ επείγον email από το γραφείο μέσω vpn client.

Επίσης χρησιμοποιώ πολύ το Converter όπως και το ΧΕ converter καθώς κάνω αρκετά ταξίδια λόγω εργασίας

Κατά τα άλλα , διασκέδαση (games) , camera & internet (skype, facebook etc)

#26   nickmit

nickmit

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/08/2009 - 14:55

εγώ οκ τώρα θα πάω 3 λυκείου οπότε νομίζω θα με βοηθήσει αρκετά στην οργάνωση το συγκριμένο app.

οκ πέρα απο αυτό χρησιμοποιώ το ιντερνετ παρα πολυ ειναι πολύ πιο γρηγορο απο το να ανοιγω το pc ;)

#27   parisgr

parisgr

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/08/2009 - 15:39

συντομα θα αποκτησω και εγω το 3gs και σκοπευω να το χρησιμοποιω και για οργανωση της καθημερηνοτητας μου κυριως των μαθηματων μου οποτε αυτο το app θα μου ειναι χρησιμο

#28   kitkat1

kitkat1

    iPH Contributor

  • 901 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/08/2009 - 16:00

13 χρονών είμαι...καθαρά για προσωπικούς σκοπούς...

Οι απίστευτες εφαρμογές είναι ένα πλεονέκτημα του iPhone που το κάνουν ακόμα πιo ενδιαφέρον.

(και βέβαια μπαίνω στο ίντερνετ !!!)

#29   ste

ste

    iPH User

  • 142 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 14/08/2009 - 18:38

προκαταβολικά ζητάω συγγνώμη για το off topic.... :blush:
βρε kitkat1 είσαι 13 χρονών κι έχεις iphone?!!?
όταν εγώ ήμουν 13 έπαιζα με...σφεντόνες,ποδήλατο και μια μπάλα!!!(κι είμαι 27 ::) )
πω πω...έχουν αλλάξει πολύ τα πράγματα!!

Υ.Γ. : και πάλι sorry για το άσχετο μην μου :P και να συμπληρώσω ότι δεν σε κατακρίνω απλά παρατηρώ ότι έχουν αλλάξει τα πράγματα πιο πολύ από όσο νόμιζα!!

#30   madCow

madCow

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/08/2009 - 19:29

Η χρήση που κάνω πιο πολύ μέχρι τώρα είναι για server management (ssh, apache, mysql) και email. Από παιχνίδια το μόνο που έχω είναι το Paper Toss.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες