Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

ΚΛΟΠΗ iphone 4


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
10 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   kpol

kpol

    iPH User

  • 188 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/07/2011 - 15:39

Καλημερα ποσταρω εδω γιατι πραγματικα θελω να το διαβασει κοσμος και να φυλαει τα νωτα του.
Πριν κανα μηνα στην περιοχη κολωνακιου απο το μαγαζι ενος φιλου μου μπηκε ενας τυπος με ενα χαρτι με κατι αλλοδαπα γραμματα και κατι του λεγε και καλα στα ξενα.Το αποτελσμα βεβαια ηταν να του παρει το κινητο.Τον τυπο αυτον πριν 5 μερες τον ειδε παλι στο κολωνακι που βεβαια τον επιασε και του δωσε μερικες ψιλες ετσι για να ξεθυμανει.
Σημερα στη δουλεια στην περιοχη του Συνταγματος απο εναν συναδελφο μου απεναντι εκαναν το ιδιο πραγμα..
Εγω πηρα τον αλλο φιλο μου τηλεφωνο απο περιεργεια επειδη ο τροπος ηταν ακριβως ιδιος..
Αποτελεσμα... ηταν και το ιδιο ΑΤΟΜΟ !!
Οποτε παιδια ο τυπος ειναι γυρω στα 26 με υψος 1.70 αδυνατος απο 60 -70 κιλα πολυ ασπρος με φακιδες και στους ομους
Ειναι το μαλλι του πλατινα καρφακια προς το κιτρινο και εχει ολοασπρα φρυδια. κυκλοφορει συνηθως με βερμουδες επισης κραταει μια διαφανεια παντα με ενα χαρτι που γραφει κατι σαν ρωσικα επανω και πλησιαζει τον αλλο η και καλα για ελεημοσυνη η οδηγιες που να παει η διαφορα τετοια.
Επειδη ειναι πολυ χαρακτηριστικος για αυτο δινω περιγραφη προκειμενου να μην την πατησει αλλος γνωστος μου η και εμεις οι ιδιοι.
Με αυτα και αυτα αυτος εχει καβατζωσει 2 iphone 4 απο δυο γνωστους μου ολοκαινουρια ενα μαυρο και ενα ασπρο 16ρι σημερα.
Καπου ειχα ακουσει για ενα προγραματακι που μπορεις να παρακολουθεις το κινητο αλλα ακομα δεν το ξερω.
Σε καμια ωρα περιπου θα εχω αναρτησει και το ΙΜΕΙ του κινητου.
Ευχαριστω!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   KYRIAKOS1

KYRIAKOS1

    iPH Addict

  • 672 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/07/2011 - 16:00

Ευχαριστουμε για τις πληροφοριες φιλε!

#3   ANASTASISHELLAS

ANASTASISHELLAS

    iPH Member

  • 268 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/07/2011 - 16:01

:S

Τελευταία επεξεργασία από: ANASTASISHELLAS, 19/07/2011 - 16:07


#4   tgnikit

tgnikit

    iPH Contributor

  • 1.137 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/07/2011 - 16:13

Απλά μην αφήνετε τα κινητά σας σε σημείο που φαίνονται!

#5   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/07/2011 - 16:15

δυστυχως το συγκεκριμενο topic θα πρεπει να μετακινηθει.. θα παει στην ενοτητα Ελλαδα και οχι στο bla bla για να το δουν περισσοτεροι ευχαριστω!

#6   giannos92

giannos92

    iPH Enthousiast

  • 378 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/07/2011 - 16:18

ευχαριστουμε για την πληροφορια. τι να κανουμε. υπαρχουν και αυτοι.

#7   EliasMavropoulos

EliasMavropoulos

    iPH Enthousiast

  • 355 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:elias_sgr

Δημοσίευση 19/07/2011 - 16:24

ευχαριστουμε για την ενημερωση απλα μια ερωτηση...

πες μας δυο λογια για το πως τα πηρε?
τα ειχαν αφησει οι φιλοι σου στο τραπεζι ή καπου αλλου? και πως τελικα κατεφερε και τα πηρε ο αλλοδαπος?

#8   koumbouni

koumbouni

    iPH Contributor

  • 1.803 μηνύματα
  • Twitter:@koumbouni
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 19/07/2011 - 16:35

Ρε φίλε να μην τον πάρουνε χαμπάρι την ώρα που το βουτάει να τον βάλουνε κάτω και να τον κάνουνε πίτα λεπτή σαν το iphone

#9   kpol

kpol

    iPH User

  • 188 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/07/2011 - 16:37

ευχαριστουμε για την ενημερωση απλα μια ερωτηση...

πες μας δυο λογια για το πως τα πηρε?
τα ειχαν αφησει οι φιλοι σου στο τραπεζι ή καπου αλλου? και πως τελικα κατεφερε και τα πηρε ο αλλοδαπος?



Αρχικα τους εδειξε αυτο το χαρτι που εχει κατι ρωσικα γραμματα επανω και η ζηταγε οδηγιες για να παει καπου η κατι αλλο επομενο ειναι να αναλωσεις μεχρι και 10 δευτερολεπτα μεχρι να δεις τι λεει αυτο. εκει πανω απο το τραπεζι το βουταει..
παιδια αυτοι θελουν το πολυψ 2-3 δευτερολεπτα.

#10   MixalisXxx

MixalisXxx

    iPH Elite Poster

  • 2.047 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/07/2011 - 16:53

Παιδια οκ είναι λυπητερό γιατί οι περισσότεροι δώσαμε ένα μισθό, άλλοι τα μαζεύουμε καιρό λίγα λίγα λέγοντας τα κάλαντα, άλλοι πουλάνε κάτι άλλο. Απο την άλλη όμως αυτό είναι που πρέπει να μας κάνει να το προσέχουμε κι όλας! Δεν είναι νόκια 3310 να το αφήνουμε στο τραπεζάκι! Το πέρνω μαζί μου ακόμα και αν πάω τουαλέτα κι ας είναι η κοπέλα μου εκεί! Συνήθως δεν το βγάζω καν στο τραπέζι εκτώς και αν το χρησιμοποιω! Όταν δεν το χρησιμοποιώ το βάζω σε ένα τσαντάκι που έχω και δεν φαίνεται καν!

Προσέχετε τα λίγο! Δεν είναι αμάξι που θέλεις γκαράζ για να πεις οτι είναι προστατευμένο απο οτιδήποτε! Είναι κινητό και όλο σε μια τσέπη χωράει, σε ένα τσαντάκι, κάπου τέλος πάντων!

Ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση έτσι κι αλλιώς!
Το πρόγραμμα εντόπισμου είναι το find my phone αλλά πρέπει να έχεις 3G και Data ανοιχτα και location services για να μπορεί να το βρει!

Τελευταία επεξεργασία από: michaelkrtikos, 19/07/2011 - 16:55


#11   xristos350

xristos350

    iPH Addict

  • 887 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 20/07/2011 - 10:15

Σ ευχαριστουμε πολυ για την ενημερωση φιλε!πρεπει να εχουμε τα ματια μας ανοιχτα&να προσεχουμε,το ιδιο κανουν τα πιτσιρικια με τα χαρτομαντηλα!πριν 2 χρονια επινα καφε με την κοπελα μου στην Πανεπιστημιου στην Στοα,ερχεται ενας νεαρος με λουλουδια&τα γεμιζει το τραπεζι,του λεω δν θελουμε&φευγει.Με το που φευγει περνανε 5δευτερολεπτα&κοιταω το τραπεζι&ελειπε το κιν.μου Samsung Omnia!με το που το παιρνω πρεφα αρχιζω να τρεχω προς το μερος του,αφου πρωτα ρωτησα προς τα που πηγε,περασα την Σταδιου τρεχοντας ενω ειχε κινηση&τον τσακωσα,του εριξα μια κλωτσια οπως περπαταγε απο πισω στο ποδι&τον ξαπλωσα κατω&αρχισα να τον βαραω,το αποτελεσμα ηταν να βρω&τον μπελλα μ στο τελος γτ ειχε κοσμο&ειδαν οτι τον χτυπαγα&καλεσαν την αστυνομια!ευτυχως που τα παιδια που ηρθαν καταλαβαν αφου τους εξηγησα τι ειχε γινει&το αφησαμε εκει το θεμα!το κιν.μου δν βρεθηκε πανω του,ο τυπος το ειχε δωσει σε αλλον αμεσως,οποτε παιδες εχετε το νου σας&να τον πιασετε βεβαιωθειτε οτι το κιν σας το εχει πανω του&μετα καντε τον τουλουμι!!!!!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες