Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

ΚΛΟΠΗ iPhone 4 ΣΥΝΕΧΕΙΑ


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
92 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   antreas

antreas

    iPH User

  • 101 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/07/2011 - 21:25

Παιδια,δεν ξερω αν θυμαστε το θεμα που ανοιξα την προηγουμενη τεταρτη...Μπηκε καποιος στο μαγαζι μου και μου εφαγε το τηλεφωνο μου...Υποθηκαν διαφορα,και πανω που εχω συμβιβαστει με την ιδεα,ο τυπος μπηκε σημερα και τον εντοπισε το find my phone...ΤΙ ΚΑΝΩ???Απλα η βλακεια ειναι οτι εγινε πριν καποιες ωρες...

Συνημμένα αρχεία



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   antreas

antreas

    iPH User

  • 101 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/07/2011 - 21:26

Οποιοσδηποτε γνωριζει κατι για την ακτη Κουμουνδουρου που εντοπιστηκε σημερα το κινητο μου,ας το γραψει εδω...Το κινητο εκλαπει απο Ραφηνα...Λετε να εχω πεσει σε κανα στοκο και να τον βρω ρε παιδια?

Το κακο ειναι οτι ο τυπος εχει ακομα τα δεδομενα μου,κωδικους κτλ,αλλα το καλο ειναι οτι το κλειδωσα με remote lock...

Τελευταία επεξεργασία από: antreas, 19/07/2011 - 21:28


#3   panaras23

panaras23

    iPH Member

  • 310 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:panaras23

Δημοσίευση 19/07/2011 - 21:35

έπρεπε να το κλειδώσεις να του βάλεις σημείωμα ότι τον βρήκες και ότι θα τον πιάσουν k τέτοια να τον εκφοβίσεις, να το κλειδώσεις να μην μπορεί να το κλείσει και να καλούσες την αστυνομία να έλεγες το και το και να πήγαινες και εσύ εκεί να τον βρείς εκτος k αν φοβόσουν k απλά περίμενες από την αστυνομία

#4   tamis

tamis

    iPH newbie

  • 92 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/07/2011 - 21:36

ειναι στοκος και ασχετος ευτυχως για σενα!!! τσεκαρε το συνεχεια με το που σου βγαλει σημα πανε στην ασφαλεια η σε καποιο κοντινο τμημα... μην το αφηνεις ετσι... αν ειναι κοντα στην περιοχη σου πανε και βρες τον μαζι με κανα διο ντερεκια φιλους σου... ακινητοποιησε τον και παρε την αστυνομια...

#5   antreas

antreas

    iPH User

  • 101 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/07/2011 - 21:37

μα λεω οτι το κλειδωσα...τι να φοβαμαι ρε,μακαρι να ειχα μπει να το δω νωριτερα,γαμω την γκαντεμια μου...

tamis ειμαι μακρια ρε φιλε...Δεν ειμαι κοντα...

Ειναι κανας φιλος κοντα εκει στην περιοχη?Να ανταλαξουμε κινητα και με το που ξαναεντοπιστει να μιλησουμε?Με το αζημιωτο φυσικα!!!

Τελευταία επεξεργασία από: antreas, 19/07/2011 - 21:38


#6   panaras23

panaras23

    iPH Member

  • 310 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:panaras23

Δημοσίευση 19/07/2011 - 21:38

εσύ πηγες εκεί να τσεκάρεις? στην αστυνομία όταν στο κλέψαν το δήλωσες? αν ναι πηγες τώρα να το πεις αυτό?

#7   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 19/07/2011 - 21:39

Eγώ δεν θα το κλείδωνα θα τον άφηνα ανηποψίαστο και την κατάλληλη στιγμή θα τον έπιανα...

Τώρα τον πονήρεψες..

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#8   agripnos

agripnos

    iPH Member

  • 218 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/07/2011 - 21:41

Στειλτου και κανενα μυνημα για να ερθει σε επαφη μαζι σου το οποιο να γραφειτο τηλ σου και οτι εαν στο παραδωσει δεν θα τον κυνηγησεις νομικα και εαν το παρει αποφαση και ψαρωσει του τραβας και μια μυνηση.

#9   IronSafe

IronSafe

    iPH newbie

  • 49 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/07/2011 - 21:41

Συγνώμη, αφού το κλειδωσες πως εμφανίστηκε στο Find My iPhone?
Αν είχες data και location ανοιχτά θα έπρεπε να στο εμφανίζει συνέχεια.
Απο την άλλη, και να μην είχες data, αν ειναι κλειδωμενο, πως μπήκε σε WiFi η Data.
Επίσης, η μπαταρία ακόμα να τελειώσει?

#10   panaras23

panaras23

    iPH Member

  • 310 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:panaras23

Δημοσίευση 19/07/2011 - 21:42

η για παράδειγμα πες του ότι τάχα μου δίνεις αμοιβή γιατί ήταν εργαλείο τις δουλειάς σου και τα λοιπά να βρεθείτε κάπου και ότι δεν θα το πεις πουθενά.
άμα είναι ψάρι θα τσιμπήσει ποτε δεν ξέρεις

#11   antreas

antreas

    iPH User

  • 101 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/07/2011 - 21:43

ρε συ Κωστα,εχω δεδομενα μεσα πολλα...Απο κωδικους,απο φωτο,απο επαφες...Αστα εχω τρελαθει δεν ξερω...

Ρε παναρα συνελθε,διαβασε τι γραφω,που να παω να τσεκαρω??Να φυγω απο Ραφηνα στις 10 το βραδυ και να παω εκει κατω να τσεκαρω μηπως ειναι ακομα εκει απο το μεσημερι??Γραφω,οτι το κιν εδωσε στιγμα στις 15.19 το μεσημερι,αλλα το ειδα τωρα πριν λιγο!!!


Πως μπηκε κτλ δεν ξερω ρε παιδια...Data κλειστα ηταν,location services ανοιχτα...Tου εχω στειλει οτι θα του δωσω 1000 αν το φερει πισω...

Τελευταία επεξεργασία από: antreas, 19/07/2011 - 21:44


#12   antreas

antreas

    iPH User

  • 101 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/07/2011 - 21:45

Ξαναρωταω,υπαρχει κανεις που μενει κοντα στην περιοχη που βλεπετε?

#13   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 19/07/2011 - 21:45

Το μόνο που δεν θα θελα είναι να είμαι στην θέση σου ρε φίλε ...

Να σου κλέψουν το τηλέφωνο και μετά από μια εβδομάδα να ξανά αναπτερώνεις τις ελπίδες σου αλλά να μην ξέρεις πάλι τίποτα ..

Εκεί που είναι η περιοχη ρε συ δεν ξέρεις αν συχνάζει αυτός που υποψιαζόσουν ...?

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#14   panaras23

panaras23

    iPH Member

  • 310 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:panaras23

Δημοσίευση 19/07/2011 - 21:45

καλά ηρέμησε και εσύ διάβασα βιαστικά να βοηθήσω προσπάθησα

#15   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 19/07/2011 - 21:47

Το καλό είναι ότι έχεις πέσει σε βλάκα φίλε μου και έχεις ελπίδες να το βρεις .....

Το θέμα είναι αν μπορείς να ψαρέψεις με τέτοιο τρόπο χωρίς να σε καταλάβει αυτός που υποψιάζεσαι αν ήταν σήμερα εκεί τέτοια ώρα...

Αν σου πει πρέπει να το παίξεις detective και να τον παρακολουθήσεις..

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες