Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Mac OS X Lion Σήμερα !


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
363 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#361   Retired

Retired

    iPH Member

  • 284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 30/07/2011 - 10:56

+1 γιατι δεκαευρω που ζητησεσ δεν εχω κολλητε χαχα

Κάνει !! για 20ερω φιλαράκι και η καλή σου διάθεση.. ;) :rolleyes:

υ.γ (θα το πιστέψει κ κανείς !) χαχαχαχα

Τελευταία επεξεργασία από: Retired, 30/07/2011 - 11:01


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#362   aggelos91

aggelos91

    iPH User

  • 138 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/08/2011 - 21:04

Καλησπερα,

Σημερα ημουν στα public στο τμημα της Αpple,Kαι ρωταω εναν πωλητη εκει - Μac os x Lion Εχει ερθει λεω? η μονο απο το App store? Kαι μου λεει οτι δεν θα βγει και θα ειναι διαθεσιμο μονο απο το App store. :unsure:

Eρωτηση τα snow leopard γιατι βγηκαν? εγω δεν εχω δηλωσει στο λογαριασμο μου καποια καρτα πρεπει ντε και καλα να βαλω τη καρτα και να το κατεβασω απο κει? :huh:

Δεν μου φενεται και πολυ λογικο ...μπορει και καποιος αλλος για τον οποιοδηποτε λογο να μην θελει να το κατεβασει απο κει και απλα να παει να το αγορασει!

Μηπως ο πωλητης μου λεγε μπουρδες?

Τα φωτα σας :excl:



Ευχαριστω!

#363   lagoudakis

lagoudakis

    iPH Member

  • 236 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 01/08/2011 - 21:18

θα βγει και σε usb stick απο οτι εχουν πει,αλλα η τιμη θα ειναι γυρω στα 50 ευρω..αν δεν θελεις να βαλεις πιστωτικη μπορεις να δηλωσεις και προπληρωμενη,πχ απο κυπρου η πειραιως

#364   aggelos91

aggelos91

    iPH User

  • 138 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/08/2011 - 21:21

θα βγει και σε usb stick απο οτι εχουν πει,αλλα η τιμη θα ειναι γυρω στα 50 ευρω..αν δεν θελεις να βαλεις πιστωτικη μπορεις να δηλωσεις και προπληρωμενη,πχ απο κυπρου η πειραιως



Εχω χρεωστικη πειραιως,αλλα βαριεμαι να μπενω σε αυτη τη διαδικασια! απλα μου κανε εντυπωση οτι δεν το βγαλαν και σε cdακι . Δεν καιγομαι και τοσο ακομα να τα δοκιμασω αν και εχω δει πολλα και με τρωει ο κωλος μου ! :lol:

Αντε να δουμε τι θα βγαλουν! ( Αμα καποιος αλλος γνωριζει κατι ας μου στειλει ενα pm )

Eυχαριστω! :)




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες