Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Διέρρευσαν οι πρώτες θήκες του iPhone 5 (;)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
104 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   phoenixgrg

phoenixgrg

    iPH Enthousiast

  • 487 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:phoenixgrg

Δημοσίευση 02/08/2011 - 11:24

Ε όχι και παντοφλα άντε μακάρι να είναι έτσι και το 5 το βλέπω να είναι sold out για κανα χρόνο θα παρακαλαμε για μια συσκευή εγω αν είναι έτσι θα περιμένω έξω απο την Cosmote σαν τα αμερικανακια μες σε καποια σκηνή

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   gprokias

gprokias

    -

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:icaruses

Δημοσίευση 02/08/2011 - 11:31

Ε όχι και παντοφλα άντε μακάρι να είναι έτσι και το 5 το βλέπω να είναι sold out για κανα χρόνο θα παρακαλαμε για μια συσκευή εγω αν είναι έτσι θα περιμένω έξω απο την Cosmote σαν τα αμερικανακια μες σε καποια σκηνή

Το λεω παντοφλα διοτι ειναι ποιο φαρδυ (πλατυ) απο το τεσσαρι, εδω το τεσσερα δεν χωραει καλα καλα στην τσεπη φαντασου το πεντε θα θελουμε και extra πορτοφολι ή τσαντα να το βαζουμε.

#93   FollowUp

FollowUp

    iPH newbie

  • 25 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/08/2011 - 12:14

Προτιμώ το κυρτό μέρος πίσω.Ο μόνος λόγος που έδωσα το 4άρι και έμεινα με το 3GS μου το παλιό ήταν αυτός :) . Πολλοί θα διαφωνήσουν,αλλά περί ορέξεως κολοκυθόπιττα..Θέλω λίγα πιασιματάκια τι να κάνουμε :) Βούρ για το 5 λοιπόν !!

#94   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 23/08/2011 - 09:56

Νέες θήκες που προορίζονται για το iPhone 5 έκαναν την εμφάνισή τους στο διαδίκτυο προσθέτοντας περισσότερες λεπτομέρειες στις φήμες των τελευταίων ημερών.

Αναρτημένη εικόνα


Αναρτημένη εικόνα


Η σχεδίαση των νέων σκληρών θηκών συμβαδίζει με αυτή των προηγούμενων iPhone 5 leaked cases, με το ringer switch να έχει μετακινηθεί στην αντίθετη πλευρά από ότι είναι τώρα και τις στρογγυλεμένες γωνίες του πίσω μέρους να εμφανίζονται και πάλι.
Behind the Scenes...

#95   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 23/08/2011 - 10:00

νμζ πως αυτο ειναι...

For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


#96   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 23/08/2011 - 10:05

Το ερώτημα είναι: "Πλάτη αλουμινίου με κυρτές γωνίες, στα πρότυπα του iPad 2, ή κυρτό γυαλί;"
Behind the Scenes...

#97   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/08/2011 - 10:09

Εγω πιστευω αλουμινιο απο πισω να μοιαζει με ipad αλλα τοσο μεγαλη οθονη,εμενα με χαλαει.

#98   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 23/08/2011 - 10:13

Ολους μας χαλαει... αλλα οι περισσοτεροι θα το αγορασουν...

For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


#99   Gfb3

Gfb3

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 23/08/2011 - 10:14

Όχι και όλους! Εμένα μου φαίνονται λίγες πλεόν οι 3,5. Χρειάζεται λίγο παραπάνω

#100   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/08/2011 - 10:16

Καλα σε μενα δεν παιζουν κ χρηματα οποτε μενω οπως ειμαι. Απλα δεν μπορω να καταλαβω τη λογικη διογκωσης της οθονης. Θα κανουμε και τα ipad σε λιγο τηλεφωνο και θα τα βαζουμε στο αυτι μας.(δεν αποκλειω στο μελλον να αγορασω απλα τωρα οχι)

#101   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 23/08/2011 - 10:18

ολα ειναι μοκαπς... μονο το οριτζιναλ αξιζει να κρινουμε..

For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


#102   nik198x

nik198x

    iPH Enthousiast

  • 461 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 23/08/2011 - 10:19

Οι διαστάσεις της συσκευής δε φαίνονται να αυξάνονται (με βάση τη hard case, όχι τις λαστιχένιες), οπότε γιατί θα ήταν πρόβλημα μια μεγαλύτερη οθόνη; :unsure:

Τελευταία επεξεργασία από: nik198x, 23/08/2011 - 10:23


#103   eliac7

eliac7

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:eliac7

Δημοσίευση 23/08/2011 - 10:20

απο τις εικονες φαινεται μια διαφορα απο το iphone 4 οτι το ηχειο και το μικροφωνο οπως ειναι ετσι τετραγωνισμενα, γινονται σαν του ipod touch 4! δεν θα με χαλαγε! αα και κυρτη πλατη!

#104   marian

marian

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 23/08/2011 - 10:23

Ούτε εγώ μπορώ τα κινητά/παντόφλα τύπου htc hd2, αλλά αν το μέγεθος της συσκευής παραμείνει ίδιο και απλά αυξηθούν οι διαστάσεις τις οθόνης δεν με χαλάει. Δεν είναι καλό να αυξάνονται τα μεγέθη των κινητών. Πρώτον, όποιος θέλει πια τόσο μεγάλη οθόνη ας πάει σε ένα ταμπλετ, το κινητό διακρίνεται για την φορητότητα του άρα και το μικρό του μέγεθος και δεύτερον εμείς οι κοπέλες έχουμε μικρά τσαντάκια, κυρίως τα βραδυνά, και αν τα κινητά μεγαλώσουν κι άλλο δεν θα χωράνε... Τώρα το iPhone χωράει οριακά...

#105   Jeronimos

Jeronimos

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 23/08/2011 - 10:31

Ούτε εγώ μπορώ τα κινητά/παντόφλα τύπου htc hd2, αλλά αν το μέγεθος της συσκευής παραμείνει ίδιο και απλά αυξηθούν οι διαστάσεις τις οθόνης δεν με χαλάει. Δεν είναι καλό να αυξάνονται τα μεγέθη των κινητών. Πρώτον, όποιος θέλει πια τόσο μεγάλη οθόνη ας πάει σε ένα ταμπλετ, το κινητό διακρίνεται για την φορητότητα του άρα και το μικρό του μέγεθος και δεύτερον εμείς οι κοπέλες έχουμε μικρά τσαντάκια, κυρίως τα βραδυνά, και αν τα κινητά μεγαλώσουν κι άλλο δεν θα χωράνε... Τώρα το iPhone χωράει οριακά...

Εννοείται πως η apple πρέπει να πάρει στα σοβαρά και αυτό το πρόβλημα με τα τσαντακια των γυναικών.
Πάντως αυτό που είπαν και άλλοι ίδιο μέγεθος κινητού με μεγαλύτερη οθόνη δεν θα χαλούσε κανένα. Η κυρτή πλάτη είναι βεβααια ένα πισωγύρισμα σε παλιότερες συσκευές της και ίσως το αποτέλεσμά να μην είναι και τόσο καλό. Θα δούμε σε κανα μηνά. Άντε γιατί μας τα έκαναν τσουρέκια.

Τελευταία επεξεργασία από: Jeronimos, 23/08/2011 - 10:33


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες