Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

ΠΡΟΣΦΟΡΑ IPHONE 449€ groupon


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
11 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   belial

belial

    iPH newbie

  • 72 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/07/2011 - 10:54

Προσφορά από groupon iphone 449 ευρώ. Τί άλλο να προσθέσω; Αν είναι αλήθεια και τα iphone δεν είναι ανακατασκευασμένα πρέπει να είναι το deal της χρονιάς.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   puzzle

puzzle

    iPH Addict

  • 701 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 28/07/2011 - 10:59

Απιστευτη προσφορααα...αλλα κατι δεν μου παει καλα... ποιο το κερδος της εταιρειας? κ ποιο το κερδος της groupon?
Αν ισχυει...τι να πω, αφωνος!!!

Μολις ειδα οτι τα 16gb εχουν ηδη εξαντληθει και υπαρχουν μοναχα ορισμενα 32gb διαθεσιμα...

Τελευταία επεξεργασία από: puzzle, 28/07/2011 - 11:01


#3   tgnikit

tgnikit

    iPH Contributor

  • 1.137 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/07/2011 - 11:00

Λετε να παιζει κανενα......θέμα!?

#4   stelos2003

stelos2003

    iPH Member

  • 344 μηνύματα
  • Twitter:@stelos2003
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:.ScorpiOn.

Δημοσίευση 29/07/2011 - 00:06

παιδια νομιζω πως ειναι το deal της χρονιας. 175 ατομα εχουν αγορασει και στο κατω κατω απο οσο ξερω αν δεν σου δωσουν κινητο που κατα τη γνωμη μου αποκλειεται περνεις τα λεφτα σου πισω απο το groupon

#5   Aelaos

Aelaos

    iPH Enthousiast

  • 494 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/07/2011 - 00:23

Το θέμα είναι ότι όντως είναι λίγο περίεργη η προσφορά του μαγαζιού . Και χωρίς groupon , αν πας κατευθείαν στη σελίδα του μαγαζιού πάλι τόσο τα έχει ! Αλλα δεν υπάρχει κουμπί για να τα αγοράσεις , μάλλον λόγω έλλειψης διαθεσιμότητας . Τώρα ποτέ θα έχουν για να παραδοσουν , αυτο μόνο ο θεός το ξέρει . Οπότε αν κάποιος θέλει να πάρει ένα ας το κάνει μόνο μέσω groupon για να μην χάσει και τα λεφτά του

#6   PrivateUser

PrivateUser

    iPH Enthousiast

  • 464 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:Fotis1

Δημοσίευση 29/07/2011 - 00:30

Πολλή καλό!!!!!!!!!!!!!!!! Με ενδιαφέρει!

#7   stelos2003

stelos2003

    iPH Member

  • 344 μηνύματα
  • Twitter:@stelos2003
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:.ScorpiOn.

Δημοσίευση 29/07/2011 - 00:36

Το θέμα είναι ότι όντως είναι λίγο περίεργη η προσφορά του μαγαζιού . Και χωρίς groupon , αν πας κατευθείαν στη σελίδα του μαγαζιού πάλι τόσο τα έχει ! Αλλα δεν υπάρχει κουμπί για να τα αγοράσεις , μάλλον λόγω έλλειψης διαθεσιμότητας . Τώρα ποτέ θα έχουν για να παραδοσουν , αυτο μόνο ο θεός το ξέρει . Οπότε αν κάποιος θέλει να πάρει ένα ας το κάνει μόνο μέσω groupon για να μην χάσει και τα λεφτά του


Απο τι ειδα στο trade.gr δεν εχει οντως κουμπι να το αγορασεις αλλα λεει αυτο με κοκκινα γραμματα : To προϊόν μπορεί να αγοραστεί μόνον με κουπόνι Groupon

#8   Aelaos

Aelaos

    iPH Enthousiast

  • 494 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/07/2011 - 01:01

Απο τι ειδα στο trade.gr δεν εχει οντως κουμπι να το αγορασεις αλλα λεει αυτο με κοκκινα γραμματα : To προϊόν μπορεί να αγοραστεί μόνον με κουπόνι Groupon

χθες που το κοίταξα δεν είχε τα κοκκινα γράμματα . τα έβαλαν σήμερα

#9   stelos2003

stelos2003

    iPH Member

  • 344 μηνύματα
  • Twitter:@stelos2003
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:.ScorpiOn.

Δημοσίευση 29/07/2011 - 01:04

Κοιτα απο τι ειδα ειναι καταστημα. Δηλαδη μπορεις να αγορασεις προιοντα και με αντικαταβολη η και να τα παραλαβεις απο το καταστημα τους. Τωρα να εχουν στησει πουστια (γιατι καπου ειδα στο groupon οτι το κουπονι ισχυει μεχρι 31/08/11) και να σου πει ξερεις εχει ελλειψη και να σε παει Σεπτεμβρη και μετα να σου πει εληξε δεν το νομιζω για το μονο λογω οτι τα 200 ατομα που το εχουν πληρωσει θα το καψουν το μαγαζακι :D

#10   Etelemachos

Etelemachos

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/08/2011 - 18:02

Κοιτα απο τι ειδα ειναι καταστημα. Δηλαδη μπορεις να αγορασεις προιοντα και με αντικαταβολη η και να τα παραλαβεις απο το καταστημα τους. Τωρα να εχουν στησει πουστια (γιατι καπου ειδα στο groupon οτι το κουπονι ισχυει μεχρι 31/08/11) και να σου πει ξερεις εχει ελλειψη και να σε παει Σεπτεμβρη και μετα να σου πει εληξε δεν το νομιζω για το μονο λογω οτι τα 200 ατομα που το εχουν πληρωσει θα το καψουν το μαγαζακι :D


Το κουτί συσκευασίας αυθεντικό σφραγισμένο από Cosmote. Παρέλαβα σήμερα. Είχα κι εγώ επιφυλάξεις αλλά απ'ότι φαίνεται ήταν καθαρά προωθητική ενέργεια. Με γειά μου!

#11   venetixristina

venetixristina

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 04/08/2011 - 18:09

Το δικό μου το παρέλαβα σήμερα από τη προσφορά.Ήταν λίγο μαλάκες σε ότι αφορά το θέμα της παράδοσης κ μας καθυστέρησαν χωρίς κανένα λόγο μία βδομάδα αλλά όντως τα τηλέφωνα είναι κανονικά της comote.
Τώρα πιο το κέρδος τους ένας θεός ξέρει τί λεφτά μας έχουν φάει...

#12   venetixristina

venetixristina

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 04/08/2011 - 18:10

Το κουτί συσκευασίας αυθεντικό σφραγισμένο από Cosmote. Παρέλαβα σήμερα. Είχα κι εγώ επιφυλάξεις αλλά απ'ότι φαίνεται ήταν καθαρά προωθητική ενέργεια. Με γειά μου!


Εσύ γιατί το πήρες πιο μπροστά?Πήγες από εκεί ή με courier?




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες