Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

[Fake] iPhone 5: Διέρρευσε η 1η φωτογραφία;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
59 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   Soter

Soter

    iPH Enthousiast

  • 394 μηνύματα
  • Twitter:@Soter13
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 05/08/2011 - 08:38

Fake του κερατά!!
Σε όλη τη φωτογραφία φαίνονται τα pixels εκτός από το τηλέφωνο..
Είναι το 4άρι πιο λεπτό. Καμία άλλη διαφορά

PS. Μακάρι πάντως να είναι αληθινό, για να μη χρειαστεί να αλλάξω το 4αράκι μου !!! ;)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   PilotosAthens

PilotosAthens

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/08/2011 - 08:54

Σιγα την μαλ@κια..............

Τελευταία επεξεργασία από: iLuxus, 05/08/2011 - 09:26


#48   gprokias

gprokias

    -

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:icaruses

Δημοσίευση 05/08/2011 - 08:57

Πολυ μαλ@κια παντως.........

Τελευταία επεξεργασία από: iLuxus, 05/08/2011 - 09:26


#49   Kostas75

Kostas75

    iPH Addict

  • 735 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 05/08/2011 - 08:59

Πραγματικά ένα από τα πιο ωραία concepts είναι αυτό του "iPhone Air". Και γενικά μου αρέσει πολύ και η "γραμμή" του iPad 2. Αλλά χλωμό να γίνει τόσο όμορφο, μάλλον κάτι σε πιο λεπτό από το iPhone 4 θα γίνει, περίπου όπως αυτό που φαίνεται και μάλλον θα είναι 4S όχι 5. Μακάρι να ήταν 5, γιατί αυτό θα σήμαινε και πολύ περισσότερες καινοτομίες, αλλά χλωμό.

#50   gprokias

gprokias

    -

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:icaruses

Δημοσίευση 05/08/2011 - 09:01

Το μονο καλο παντως ειναι μεγαλη οθονη και οχι η ματσουκομενη γραμμη του απο λεπτο σε παχυ, λες και ειναι μπριζολα χειρινου...

#51   PilotosAthens

PilotosAthens

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/08/2011 - 09:16

παιδια ενα ειναι το πιο ομορφο concept!!! για εμενα παντα και μακαρι να εβγαινε.


Αναρτημένη εικόνα

Αναρτημένη εικόνα

Αναρτημένη εικόνα



Αυτο μαλιστα μ αρεσει και μενα......Πολυ καλο!!

#52   alkathess

alkathess

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 05/08/2011 - 10:32

θα έδινα ένα 60% true - 40% fake

#53   tpal12

tpal12

    iPH Contributor

  • 1.289 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:tpal12

Δημοσίευση 05/08/2011 - 11:55

παιδια ενα ειναι το πιο ομορφο concept!!! για εμενα παντα και μακαρι να εβγαινε.


Αναρτημένη εικόνα

Αναρτημένη εικόνα

Αναρτημένη εικόνα

Καλα εννοείται πως είναι το καλύτερο concept

#54   Jeronimos

Jeronimos

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 05/08/2011 - 14:20

Jesus Christ...

#55   darkside

darkside

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 05/08/2011 - 20:03

Όταν διαβάζω posts που ξεκινάνε με το "ένας φίλος μου μου είπε" ή "ο ξαδερφος μου που δουλεύει σε εταιρία κινητών..." ξέρω ότι θα είναι κάτι που δε θα έχει καμμιά βάση. Τεράστια blogs και sites παγκοσμίως που ασχολούνται αποκλειστικά με αυτο το αντικείμενο δεν έχουν τη δυνατότητα να αποφανθούν κατηγορηματικά ακόμα στο παραμικρό, αλλα εμείς εχουμε τους φίλους-κολλητούς-συγγενείς με τις inside πληροφορίες!!!


---
I am here: http://maps.google.c...05647,22.968005

μαν μίλα με ωραίο τρόπο. το μήνυμα σου είναι άκρος προσβλητικό για μένα και πάνω σε αυτό προσπαθείς να γίνεις δηκτικός γνώστης. εγώ το μόνο που έκανα έδωσα μια πληροφορία ενός φίλου μου που βρίσκετε Αμερική και από πολλά blogs που γράφονται, δεν λέει κάτι παράλογο απλά ότι θα λέγετε 4s και θα κυκλοφορήσει στην Αμερική 13 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ τώρα αν εσύ πειρακτικες , επειδή έγραψα μια πληροφορία από φίλο μου αντί να κάνω copy past από κάποιο blog να πάρεις το μιλαρακι σου και σε άλλη παραλία :lol: :lol: :lol:

Τελευταία επεξεργασία από: darkside, 05/08/2011 - 20:09


#56   darkside

darkside

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 05/08/2011 - 20:23

[quote name='kiriakosa' timestamp='1312521290' post='601416']
Όταν διαβάζω posts που ξεκινάνε με το "ένας φίλος μου μου είπε" ή "ο ξαδερφος μου που δουλεύει σε εταιρία κινητών..." ξέρω ότι θα είναι κάτι που δε θα έχει καμμιά βάση. Τεράστια blogs και sites παγκοσμίως που ασχολούνται αποκλειστικά με αυτο το αντικείμενο δεν έχουν τη δυνατότητα να αποφανθούν κατηγορηματικά ακόμα στο παραμικρό, αλλα εμείς εχουμε τους φίλους-κολλητούς-συγγενείς με τις inside πληροφορίες!!!


---
I am here: http://maps.google.c...05647,22.968005
[/quote

]μαν τελικά έχεις δίκιο, ξαναμίλησα με τον φίλο μου, να μου πει πόσο βάσιμη είναι ι πληροφορία του και έφαγε βρισίδι, χοντρό, μόλις μου είπε ότι κάποιοι λένε για 4s, κάποιοι για 5 και ότι μόνο σίγουρος είναι ότι θα είναι 8μπιχελ και dual core, αυτά που ξέρουμε ήδη συγνώμη φιλαράκι είσαι μεγάλος και έχεις απόλυτο δίκιο τελικά καλύτερα να έκανα κοπι παστ ενα blog :lol: :lol: :lol: παίρνω το μιλαρακι μου και έρχομαι στην παραλία σου να κεράσεις καμιά μπύρα ;)

#57   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.088 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 05/08/2011 - 20:24

μαν μίλα με ωραίο τρόπο. το μήνυμα σου είναι άκρος προσβλητικό για μένα και πάνω σε αυτό προσπαθείς να γίνεις δηκτικός γνώστης. εγώ το μόνο που έκανα έδωσα μια πληροφορία ενός φίλου μου που βρίσκετε Αμερική και από πολλά blogs που γράφονται, δεν λέει κάτι παράλογο απλά ότι θα λέγετε 4s και θα κυκλοφορήσει στην Αμερική 13 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ τώρα αν εσύ πειρακτικες , επειδή έγραψα μια πληροφορία από φίλο μου αντί να κάνω copy past από κάποιο blog να πάρεις το μιλαρακι σου και σε άλλη παραλία :lol: :lol: :lol:


Το forum είναι γεμάτο με "μου είπαν", "άκουσα" και τα λοιπά. Αν εσυ θεωρείς προσβλητικό που ανήκεις σε αυτήν την κατηγορία, πολυ σωστά το θεωρείς. Όταν γράφουμε κάτι, προσπαθούμε να το βασισουμε σε κάποια πηγή, αλλιώς μπορούμε να χαρακτηριστουμε ότι τα βγάζουμε όλα απο το μυαλό μας. Φιλικά πάντα.

#58   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.088 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 05/08/2011 - 20:28

Μπύρα περνάω, πάντως, αλήθεια θα είμαι Χανιώτη Χαλκιδικής το σ/κ. Στείλε μήνυμα αν ψήνεσαι. Δεν παίρνω αλλα και δε δίνω κάτι προσωπικά, όλα γίνονται στα πλαίσια μια κουβέντας στο φόρουμ.

#59   SOTKOTMAC

SOTKOTMAC

    iPH Elite Poster

  • 1.927 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:SOTKOT21

Δημοσίευση 05/08/2011 - 20:47

συμπιεσμενο 4αρι

For those of us climbing to the top of the food chain, there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted. 


#60   darkside

darkside

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 06/08/2011 - 09:07

Μπύρα περνάω, πάντως, αλήθεια θα είμαι Χανιώτη Χαλκιδικής το σ/κ. Στείλε μήνυμα αν ψήνεσαι. Δεν παίρνω αλλα και δε δίνω κάτι προσωπικά, όλα γίνονται στα πλαίσια μια κουβέντας στο φόρουμ.

man αν ανέβω θα σου στείλω φίλε μου

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες