Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 5 στις 21 Οκτωβρίου (;)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
48 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 04/09/2011 - 11:48

Σύμφωνα με αποκάλυψη του This is my next εσωτερικού εγγράφου του BestBuy σχετικά με την εγκατάσταση εξαρτήματος της Apple την Παρασκευή, 21 Οκτωβρίου υπάρχει σοβαρή πιθανότητα αυτή να είναι και η πιθανή ημερομηνία κυκλοφορίας του iPhone 5.

Αναρτημένη εικόνα


Επίσης, ο διευθυντής του καταστήματος πρέπει να βρίσκεται από τις 6:00 πμ στο κατάστημα από το συνηθισμένο 7:00 πμ, κάτι που έχει ξανασυμβεί στην κυκλοφορία του iPhone 4 τον περασμένο χρόνο. Ακόμα, οι διευθυντές της αλυσίδας καταστημάτων του BestBuy έχουν κανονίσει στις 10 Οκτωβρίου συνάντηση για να συζητήσουν επερχόμενες μεγάλες κυκλοφορίες!

Με βάση αυτά αναμένουμε στο καθιερωμένο event της Apple να ανακοινωθεί το iPhone 5 με κυκλοφορία στις 21 Οκτωβρίου.

Follow me on twitter


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Looter

Looter

    iPH Enthousiast

  • 431 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/09/2011 - 12:10

Αν η ημερομηνία ισχύει μιλάμε για καθυστέρηση ενός ολόκληρου τριμήνου και για κυκλοφορία σε μια όχι ιδιαίτερα εμπορική περίοδο...

Μάλλον τα προβλήματα που κατά καιρούς έχουν αναφερθεί ήταν αληθινά...

Για να δούμε τουλάχιστο τι θα μας προσφέρουν γιατί το βλέπω να συμπίπτει με το Nexus Prime...

#3   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/09/2011 - 12:12

Eγώ μου φαίνεται ότι έπεσα μέσα όταν είπα ότι το νέο iPhone5 θα κυκλοφορήσει λίγο πριν τα Χριστούγεννα στην Ελλάδα.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#4   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2.590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 04/09/2011 - 12:14

Μηπως ειχαν σκοπο να βγαλουν απλα ενα iphone 4s με ιδιο σασι με το 4αρι κ απλα αλλο επεξεργαστη? Οπως πχ 3g με 3gs?
και μετα που βγηκαν τα galaxy s2 κτλ αποφασισαν να βαλουν την 4αρα οθονη και να αλλαξει και το σχημα?
Γιαυτο και η 3μηνη καθυστερηση?
Λεω εγω τωρα :P :huh:
iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#5   ababapanos

ababapanos

    iPH Contributor

  • 1.699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/09/2011 - 12:15

αφου ρε παιδια δεν εχει ανακοινωθει ακομα το event. απο την στιγμη που θα ανακοινωθει και γινει, μετα απο κανα μηνα θα ειναι διαθεσιμο.

#6   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/09/2011 - 12:18

Μακρυά από την πραγματικότητα δεν νομίζω να είσαι φίλε μου.

Κανονικά έπρεπε να το βγάλουν Ιούλιο αλλά έτσι όπως τα βλέπω αυτό που είχαν στο μυαλό τους να βγάλουν ο ανταγωνισμός τους προσπέρασε οπότε νομίζω ανακεφαλέωσαν και θα δούμε κάτι δυνατό τώρα .

Είδωμεν.

Το μόνο που δεν θα αντέξω να δω είναι ανέβασμα θερμοκρασίας και lcd bleeding αλλά iPad2 γιατί θα το βάλω στο μπλέντερ.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#7   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/09/2011 - 12:27

περιμενω να βγει να το δω και μετα να μελετησω και το βιντεακι will it blend για να εκφερω και τι δικη μου γνωμη :P

#8   ntsili

ntsili

    iPH User

  • 180 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/09/2011 - 12:27

Και το τεσσάρι νομίζω οκτώβριο βγήκε...

#9   nik198x

nik198x

    iPH Enthousiast

  • 461 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 04/09/2011 - 12:31

Σε διάφορα τους φοβάμαι στην Apple αλλά όχι σε θέματα marketing! Κάποιος την έχει σχεδιάσει προσεκτικά τη φετινή παράταση από νωρίς (βλέπε άσπρο iPhone 4 κλπ).

#10   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/09/2011 - 12:33

Και το τεσσάρι νομίζω οκτώβριο βγήκε...

ιουνιο βγηκε στην Αμερικη και 23-25 Αυγουστου Ελλαδα(ακριβη ημερομηνια δεν θυμαμαι πρεπει να κοιταξω την αποδειξη μου και βαριεμαι)
οκτωβρη ειμασταν στο ios 4.2.1 ενω το iphone 4 φορουσε απο τη μανα του οταν βγηκε την 4.0.1

Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 04/09/2011 - 12:35


#11   ntsili

ntsili

    iPH User

  • 180 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/09/2011 - 12:36

ιουνιο βγηκε στην Αμερικη και 23-25 Αυγουστου Ελλαδα(ακριβη ημερομηνια δεν θυμαμαι πρεπει να κοιταξω την αποδειξη μου και βαριεμαι)



Είδα την απόδειξη μου... Έχεις δίκιο, Ιούνιο βγήκε, απλά εγώ το αγόρασα Οκτώβριο!! :lol:

#12   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/09/2011 - 12:38

Είδα την απόδειξη μου... Έχεις δίκιο, Ιούνιο βγήκε, απλά εγώ το αγόρασα Οκτώβριο!! :lol:

πρωτη φορα δεν βγηκε iphone μεσα στο καλοκαιρι και το γιατι πρεπει να ειναι η απαντηση που εδωσε ο malias4 3g/3gs/4 καλοκαιρι ηταν(το 2g δεν γνωριζω γιατι δεν ασχολιομουν τοτε)
κατι μου μυριζει και μενα και δεν ειναι οι καλτσες μου

#13   eytyxhs

eytyxhs

    iPH Addict

  • 688 μηνύματα
  • Twitter:@Eytyxhs
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • GameCenter:eytyxhs

Δημοσίευση 04/09/2011 - 13:31

Λογικά θα βγει την ιδια μέρα σε Ολο τον κόσμο! (?)

#14   angelo-ifone

angelo-ifone

    iPH Contributor

  • 1.836 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/09/2011 - 13:37

ιουνιο βγηκε στην Αμερικη και 23-25 Αυγουστου Ελλαδα(ακριβη ημερομηνια δεν θυμαμαι πρεπει να κοιταξω την αποδειξη μου και βαριεμαι)
οκτωβρη ειμασταν στο ios 4.2.1 ενω το iphone 4 φορουσε απο τη μανα του οταν βγηκε την 4.0.1

για την ακριβεια βγηκε ακριβως 27 Αυγουστου 2010 8 η ωρα το πρωι στην ελλαδα.αμερικη ιουνιο

#15   Applakias

Applakias

    iPH User

  • 190 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 04/09/2011 - 13:57

βαρεθηκα με την καθυστερηση της καθυστερησης. . .

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες