Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Facebook


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
211 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#181   xristos350

xristos350

    iPH Addict

  • 887 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 19/12/2011 - 23:44

εμενα μου το εκανε 2φορες!εκανα Log out και ολα καλα!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#182   Vaggi

Vaggi

    iPH Addict

  • 734 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 19/12/2011 - 23:50

Τα σπάει το timeline σε iPhone!!!

Να 'ξερες τι διακηδευεται πισω απο αυτο το timeline.. και τι εξυπηρετει η υπαρξη του μονο...

#183   xristos350

xristos350

    iPH Addict

  • 887 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 20/12/2011 - 00:11

ωχ,ρουφιανεμα-φακελομα μου μυριζεται!

#184   ChristosIP4

ChristosIP4

    iPH Enthousiast

  • 406 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:ChristosIP4

Δημοσίευση 20/12/2011 - 00:11

Να 'ξερες τι διακηδευεται πισω απο αυτο το timeline.. και τι εξυπηρετει η υπαρξη του μονο...

Πες μας! Είμαι πολύ περίεργος..!

#185   Vaggi

Vaggi

    iPH Addict

  • 734 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 20/12/2011 - 00:49

Δεν χρειάζεται να σας πω τίποτα .. Έξυπνοι άνθρωποι είστε βάλτε το μυαλό σας να δουλεύει ..
Αυτοί εκεί ελπίζουν .. Άνθρωποι σαν εμένα που προσπαθούν να σας ανοίξουν τα μάτια να χαρακτηριστούν γραφικοί και κυνηγοί μαγισσών και φαντασματων..
Δύο θα σας πω και δώστε απαντηση μονοι σας..
Δεν σας προβλημάτισε ποτέ γιατί το fb σε καθε καινουργια εφαρμογή/παιχνίδι να σας ζητάει ντε και ΚΑΛΑ να του επιτρέψετε να έχει πρόσβαση στα προσωπικά σας στοιχεία ;
Δηλαδή τι του χρειάζεται του farmville ή του castle age ξέρω γω τα προσωπικά μου δεδομένα , οι φίλοι μου , τα πόστ μου κτλ κτλ ;;;;;!
Το δεύτερο και πιο απλό ...
Έχει καθίσει κανείς σας να σκεφτεί γιατί στο Facebook έχει μόνο like και όχι ΚΑΙ Dislike ?
Δεν τους νοιάζει τι δεν σας αρέσει ..
Τους νοιάζει μόνο ΤΙ ΣΑΣ ΑΡΈΣΕΙ .. και φυσικά με την δική σας συγκατάθεση με το προηγούμενο που ανέφερα..
Το timeline παει ένα βήμα παρακάτω ...
Και ο νοών νοείτο!

#186   ifrit

ifrit

    iPH Contributor

  • 1.238 μηνύματα
  • Twitter:@ifritakos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ifrit

Δημοσίευση 20/12/2011 - 01:03

Καλά όλα αυτά αλλά ποιο είναι το όριο που διαχωρίζει την επιφυλακτικότητα με την μανία καταδιώξεως; Για μένα, πολύ λεπτό. Για μένα το ΦΒ είναι φοβερά χρήσιμο για εύκολη επαφή με φίλους. Ως εκεί. Το αν χρησιμοποιούνται τα στοιχεία μου για να εμπλουτίζονται διαφημιστικοί σέρβερ ούτε που με νοιάζει. Στο ΦΒ έχω λίγα άτομα, γνωστοί μου όλοι, το μέηλ μου το ξέρουν ελάχιστοι, το κινητό μου επίσης. Τα υπόλοιπα μου φαίνονται Λιακοπουλέικα.


Sent from Tapatalk

#187   iStar

iStar

    iPH Elite Poster

  • 3.419 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 20/12/2011 - 11:46

Να 'ξερες τι διακηδευεται πισω απο αυτο το timeline.. και τι εξυπηρετει η υπαρξη του μονο...

Λες να μην ξέρουμε τι μας γίνεται? Έγω για τον εμφανισιακό τομέα σχολίασα...Λες και χωρίς το timeline άμα θέλει κάποιος δεν μπορεί να ψάξει και να μάθει...!

 4sB  5sG  6SG  7+B  XB  12ProPB  MiniB  MiniRetinaSG  Pro9.7SG  iPad10.2  MBPRetina13  MBP132017  MacMini2.6  AW42mmSG  AW3Nike+42mmSG  AW444mmG  ATV4Gen  Airpods  Airpods Pro HomePodMiniB 


#188   Soter

Soter

    iPH Enthousiast

  • 394 μηνύματα
  • Twitter:@Soter13
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 20/12/2011 - 12:06

Να 'ξερες τι διακηδευεται πισω απο αυτο το timeline.. και τι εξυπηρετει η υπαρξη του μονο...


Δεν κηδεύεται κανένας!!!

Διακυβεύεται, έλεος...

#189   rs172

rs172

    iPH newbie

  • 84 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/12/2011 - 13:39

πως βγαίνεις offline στο chat..; σε μένα δεν υπάρχει καν αυτή επιλογή..:S

#190   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/12/2011 - 13:46

πλεον δεν μπορεις να βγεις.. :(

#191   Vaggi

Vaggi

    iPH Addict

  • 734 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 21/12/2011 - 14:04

Καλά όλα αυτά αλλά ποιο είναι το όριο που διαχωρίζει την επιφυλακτικότητα με την μανία καταδιώξεως; Για μένα, πολύ λεπτό. Για μένα το ΦΒ είναι φοβερά χρήσιμο για εύκολη επαφή με φίλους. Ως εκεί. Το αν χρησιμοποιούνται τα στοιχεία μου για να εμπλουτίζονται διαφημιστικοί σέρβερ ούτε που με νοιάζει. Στο ΦΒ έχω λίγα άτομα, γνωστοί μου όλοι, το μέηλ μου το ξέρουν ελάχιστοι, το κινητό μου επίσης. Τα υπόλοιπα μου φαίνονται Λιακοπουλέικα.


Sent from Tapatalk

Δεν θα καθησω να πεισω κανενα.. ουτε λιακοπουλιζω.. τον λιακοπουλο δεν τον ακουω καν χαχα! τον θεωρω τυχοδιωκτη!
μαλλον δεν διαβασες σωστα το post μου.. ειναι δικαιωμα σου να πιστευεις οτι θελεις.. οπως επισης και να μην σε νοιαζει να χρησιμοποιουνται τα στοιχεια σου..

Εγω απλα παραθετω οτι υπαρχουν ανθρωποι που χρησιμοποιουν το facebook και δημοσιευονται τα στοιχεια τους εν αγνοια τους.. αυτους θελω να αφυπνισω σε περιπτωση που δεν επιθυμουν κατι τετοιο..

Βεβαια ειναι ευθυνη του καθενος να καθεται να ψαχνει τους ορους χρησης του fb αλλα και καθε μεσου δικτυωσης που χρησιμοποιει ομως πολλες φορες με τα λεγομενα "θαυματουργα updates", και νεα "features" ενσωματωνονται λειτουργιες που ουτε καν ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ στα σχετικα tutorial videos παρα παρεχονται στα License agreements που ενας θεος ξερει κ αν εκει μπορει να βρει καποιος την αληθεια με τον τροπο που διατυπωνονται..
Τελος το κοστος και ο απωτερος σκοπος αυτης της καταστρατηγησης των προσωπικων δεδομενων που παιζεται πισω απο την πλατη μας δεν ειναι ακομη γνωστος.. τουλαχιστον για το ευρυ κοινο.. ομως να σαι σιγουρος δεν γινεται για καλο σκοπο..! ευχομαι να βγω ψευτης...( και σου μιλαει καποιος που σπουδαζε καποτε πληροφορικη κ οχι καποιος φιλοσοφος ελληναρας ασχετος με το αντικειμενο..).

φιλικα Vaggi..

#192   SirAlex

SirAlex

    iPH Contributor

  • 1.643 μηνύματα
  • Twitter:@AlexisKoskinas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:Sir Alex7

Δημοσίευση 21/12/2011 - 14:05

Εχει κανεις αλλος προβλημα στο Chat Οταν πατάει send να πατιέται το Backspace?


Ου κάργα, συνεχώς
Κοντες μπαλιες και γρηγορες

#193   Vaggi

Vaggi

    iPH Addict

  • 734 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 21/12/2011 - 14:06

Δεν κηδεύεται κανένας!!!

Διακυβεύεται, έλεος...

ναι φιλε μου οντως την δολοφονησα την λεξη.. ζητω συγνωμη αλλα το κειμενο γραφτηκε επι τροχαδιν.. προσπαθησα να κανω edit αλλα δεν γινεται..

Τελευταία επεξεργασία από: Vaggi, 21/12/2011 - 14:07


#194   mihalis

mihalis

    iPH Addict

  • 681 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 23/12/2011 - 13:08

Το τελευταίο update μου #^*+ τις επαφές μου.Εκεί που έκανε sync τις φωτογραφίες σε αρκετές επαφές πλέον αντι για την κανονική εικόνα υπάρχει μια μπλε και μου σπάει τα νεύρα!!!

#195   ifrit

ifrit

    iPH Contributor

  • 1.238 μηνύματα
  • Twitter:@ifritakos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ifrit

Δημοσίευση 23/12/2011 - 13:27

Το τελευταίο update μου #^*+ τις επαφές μου.Εκεί που έκανε sync τις φωτογραφίες σε αρκετές επαφές πλέον αντι για την κανονική εικόνα υπάρχει μια μπλε και μου σπάει τα νεύρα!!!

Τσέκαρε SmartSync στο App Store!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες