Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Animated Weather Elements HD V3


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
120 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   mustang

mustang

    iPH User

  • 118 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/09/2009 - 01:28

Ναι πρέπει να έχεις κάνει jailbreak και να τα χρησιμοποιήσεις μέσα από την εφαρμογή winterboard .

Τελευταία επεξεργασία από: mustang, 23/09/2009 - 01:29


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   sotpap

sotpap

    iPH newbie

  • 52 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/09/2009 - 01:36

Ευχαριστώ!

#33   kalzerv

kalzerv

    iPH newbie

  • 51 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/10/2009 - 13:55

Επειδή η πόλη που μένω δεν υπάρχει στο AccuWeather, παίζει η περίπτωση να αλλάξουμε όλη τη διεύθυνση και πχ να βάλουμε Meteo.gr ή κάτι ανάλογο?

#34   rogers

rogers

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/11/2009 - 04:00

μπορεις να το ανεβασεις παλι??? δε λειτουργει...

#35   karajim80

karajim80

    iPH Enthousiast

  • 466 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 12/11/2009 - 13:47

Ευχαριστώ για την ιδέα φίλε Helectronic..
Εμπνεύστηκα απο το θέμα που ανέβασες και το τροποποίησα
λιγάκι..
Ελπίζω να μην είναι κακο αυτό που έκανα.
Ιδού το αποτέλεσμα...
http://rapidshare.co...Elements_K.J.7z
με κωδικό:karajim80

#36   Aster

Aster

    iPH Addict

  • 733 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 12/11/2009 - 14:02

Πιστεύω πως είναι το ωραιότερο theme που έχει κυκλοφορήσει για το iphone γενικά.
It ROCKS...!!


Αναρτημένη εικόνα


Πραγματι ειναι παρα πολυ ωραιο! Το εβαλα για Φλωρινα και δουλευει αψωγα! Πρεπει ομως να εισαι σηνεχεια συνδεμενος στο ιντερνετ για να σου δειχνει τον καιρο, διαφορετικα απλα δειχνει μια μαυρη οθονη στο lock screen.

#37   popcornito24

popcornito24

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/11/2009 - 17:46

παιδια εμένα μου βγάζει αυτο!!! κ μόνο όταν πατάω το slide τότε στιγμιαία βλέπω τον καιρο κ μέτα κανονικά στην αρχική οθόνη.καμια ιδέα??

Αναρτημένη εικόνα

#38   rogers

rogers

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/11/2009 - 12:42

Προφανώς κάνω κάτι λάθος και μου δείχνει άσχετες ενδείξεις θερμοκρασίας...Μπορεί κάποιος αν έχει τη διάθεση να μου ανεβάσει το αρχειάκι διαμορφωμένο για την πόλη της Πτολεμαίδας?? Ευχαριστώ!

#39   Aster

Aster

    iPH Addict

  • 733 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 13/11/2009 - 14:21

Προφανώς κάνω κάτι λάθος και μου δείχνει άσχετες ενδείξεις θερμοκρασίας...Μπορεί κάποιος αν έχει τη διάθεση να μου ανεβάσει το αρχειάκι διαμορφωμένο για την πόλη της Πτολεμαίδας?? Ευχαριστώ!


Δοκίμασε αυτό :)

http://rapidshare.co...igureMe.js.html

http://www.megaupload.com/?d=V5WRRRCP

Τελευταία επεξεργασία από: Aster, 13/11/2009 - 14:30


#40   rogers

rogers

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/11/2009 - 15:35

Δοκίμασε αυτό :)

http://rapidshare.co...igureMe.js.html

http://www.megaupload.com/?d=V5WRRRCP



Σ'ευχαριστώ! Τώρα είναι super!! Εγώ έβαζα ένα σύμβολο ακόμη στον κωδικό και μου έδειχνε την πόλη που έχει το πρόγραμμα! :P

#41   berek_a

berek_a

    iPH Junior

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 14/11/2009 - 12:23

Πολύ ωραίο lockscreen ευχαριστούμε....

#42   mkokkinas

mkokkinas

    iPH Member

  • 305 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/11/2009 - 16:23

Καλησπερα κυριοι & κυριες,

το κατεβασα το θεμα , επισης κατεβασα και την αλλαγη της γραμματοσειρας στο ρολοι αι δουλευουνε ολα μια χαρα
Απλα δεν μου κανει update τον καιρο όταν είναι κλειδωμενο (παρα που παταω μια φορα το home button & 2 φορες για να μου βγαλει τον καιρο για 6 μερες αλλα δεν κανει τιποτα. Μονο οταν ξεκλειδωνω το πληκτρολογιο που κανει update

ξερετε τι μπορει να ειναι ??

ευχαριστω !

#43   AlexK

AlexK

    iPH Contributor

  • 1.440 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:Alexkdef

Δημοσίευση 17/11/2009 - 16:25

Καλησπερα κυριοι & κυριες,

το κατεβασα το θεμα , επισης κατεβασα και την αλλαγη της γραμματοσειρας στο ρολοι αι δουλευουνε ολα μια χαρα
Απλα δεν μου κανει update τον καιρο όταν είναι κλειδωμενο (παρα που παταω μια φορα το home button & 2 φορες για να μου βγαλει τον καιρο για 6 μερες αλλα δεν κανει τιποτα. Μονο οταν ξεκλειδωνω το πληκτρολογιο που κανει update

ξερετε τι μπορει να ειναι ??

ευχαριστω !


Με ένα κλικ στην οθόνη θα εμφανιστεί ο καιρός ημέρας. Με δεύτερο κλικ θα εμφάνιση την πρόγνωση 6 ημερών.
- Αν κάνετε κλικ στην οθόνη μετά από 2-3 δευτερα το πρόγραμμα θα ανανέωση τον καιρό.

δν σου κανει αυτο το πραγμα ? προφανως απο οτι καταλαβα δν κανει Αυτοματα update αλλα πρεπει εσυ να το κανεις ! αλλα με απλο tap ! Για δοκιμασε το ετσι

#44   tsopi

tsopi

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/11/2009 - 17:43

Kαλησπερα,νεος κατοχος και εγω Iphone..Kαι εχω χαθει στο πελαγος..Πολυ πικρα..Παντως με της οδηγιες σας και το αψογο θεμα το καταφερα και το εβαλα...Εχει μεινει μονο το ξεκλειδωμα αλλα δεν με πειραζει....Παντως με το itunes και συγχρονισμο μουσικης δεν το καταφερνω..Θα το ψαξω...
Μια ερωτηση εκτος τοπικ αλλα δεν ξερω που να την κανω,αγορασα το 3GS 32GB σαν συσκευη.Το συμβολαιο μου ειναι της wind και ψαχνω να δω πως θα το κανω να εχει internet μεσω 3G μιας και εχω 300Mb...Το εχει ψαξει κανεις,αν γινονται ρυθμισεις και που ειναι αυτες;;;Ευχαριστω πολυ

#45   AlexK

AlexK

    iPH Contributor

  • 1.440 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:Alexkdef

Δημοσίευση 17/11/2009 - 18:08

Kαλησπερα,νεος κατοχος και εγω Iphone..Kαι εχω χαθει στο πελαγος..Πολυ πικρα..Παντως με της οδηγιες σας και το αψογο θεμα το καταφερα και το εβαλα...Εχει μεινει μονο το ξεκλειδωμα αλλα δεν με πειραζει....Παντως με το itunes και συγχρονισμο μουσικης δεν το καταφερνω..Θα το ψαξω...
Μια ερωτηση εκτος τοπικ αλλα δεν ξερω που να την κανω,αγορασα το 3GS 32GB σαν συσκευη.Το συμβολαιο μου ειναι της wind και ψαχνω να δω πως θα το κανω να εχει internet μεσω 3G μιας και εχω 300Mb...Το εχει ψαξει κανεις,αν γινονται ρυθμισεις και που ειναι αυτες;;;Ευχαριστω πολυ


Για το ιντερνετ ψαξε εδω σε αυτο το topic στις τελευταιες σελιδες (6-9)

My link

Για τα υπολοιπα κανε ενα search πρωτα στο forum Και μετα ρωτα στον τομεα των ερωταπαντησεων ...

Τελευταία επεξεργασία από: AlexK, 17/11/2009 - 18:08


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες