Μετάβαση στο περιεχόμενο


Πρωτοσέλιδα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
89 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   geolamia

geolamia

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/10/2011 - 18:07

Θα ήθελα και εγώ ένα Promo αν περισσεύει

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77 Guest_Stevenote_*

Guest_Stevenote_*

Δημοσίευση 12/10/2011 - 18:51

Προς το παρόν δεν υπάρχουν άλλα διαθέσιμα promo codes, σας ευχαριστούμε όλους για το ενδιαφέρον σας και όπως πάντα θα υπάρχει ενημέρωση αν τυχόν υπάρξουν επιπλέον κωδικοί διαθέσιμοι.

καποιος τον πειρε και δεν ειπε τπτ :mad:


Γι' αυτόν ακριβώς το λόγο τα promos στέλνονται από εμένα με ΠΜ, και γι' αυτό θα παρακαλούσα όσα μέλη θέλουν να δώσουν το promo τους αν δεν είναι μεγάλος κόπος να το κάνουν με ΠΜ :)

Φιλε μου ωραια δουλεια και χρησιμη εφαρμογη, την αγορασα χθες. Απογοητευτηκα ομως που δεν ειναι στα πλανα σας η συμπρωτευουσα!!!! ΣΠΟΡ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ, ΜΕΤΡΟΣΠΟΡΤ Κ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ δεν θα δουμε????


Με τις εφημερίδες της συμπρωτεύουσας είχαμε ένα θεματάκι με τις άδειες (καθυστέριση εκ μέρους της εταιρείας ψηφιοποίησης), θα ενσωματωθούν σε update τις προσεχείς μέρες! :)

Τελευταία επεξεργασία από: Stevenote, 12/10/2011 - 18:51


#78 Guest_Stevenote_*

Guest_Stevenote_*

Δημοσίευση 15/10/2011 - 09:54

Να ενημερώσω οτι κυκλοφόρησε η νέα έκδοση της εφαρμογή και πλεον οι αθλητικές εφημερίδες της Συμπρωτεύουσας είναι διαθέσιμες. Συγκεκριμένα, προστέθηκαν οι ακόλουθες εφημερίδες:

  • Αθλητική Μακεδονίας-Θράκης
  • Αθλητικά Νέα
  • ΣΠΟΡ του Βορρά
  • MetroSport

Επίσης, με αφορμή την κυκλοφορία το iOS 5, θα δωθούν στα επόμενα 5 τυχερά μέλη του forum που θα απαντήσουν, promo codes της εφαρμογής! :)

#79   Goldstamos

Goldstamos

    iPH newbie

  • 82 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 15/10/2011 - 10:00

promo codes της εφαρμογής!

#80   geolamia

geolamia

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/10/2011 - 10:00

με γεια η νεα έκδοση :)

#81   garry

garry

    iPH User

  • 176 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/10/2011 - 10:03

Τελικα το δικο μου δεν το χρησιμοποιησα οποιος Θελει ειναι K73EH4XEX7LJ

Πως μπορω να το αποκτησω με τον παραπανω κωδικο αυτο το app?

#82   godfather77

godfather77

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/10/2011 - 10:10

promo codes της εφαρμογής! Παρακαλώ και για μένα !!!!!

Τελευταία επεξεργασία από: godfather77, 15/10/2011 - 10:11


#83   argyDis

argyDis

    iPH User

  • 194 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/10/2011 - 10:14

Καλορίζικη!!!

#84 Guest_Stevenote_*

Guest_Stevenote_*

Δημοσίευση 15/10/2011 - 10:28

Στάλθηκαν οι κωδικοί σε όσους απάντησαν! Ελπίζω να σας φανεί χρήσιμη η εφαρμογή :)


Πως μπορω να το αποκτησω με τον παραπανω κωδικο αυτο το app?


Κατα πάσα πιθανότητα κάποιος θα τον έχει χρησιμοποιήσει, αλλά για να κάνεις Redeem, στο App Store στην καρτέλα Featured στο κάτω μέρος επιλέγεις το "Redeem Code", εισάγεις τον κωδικό και στη συνέχεια κατεβάζεις την εφαρμογή δωρεάν.

#85   godfather77

godfather77

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/10/2011 - 10:44

Ευχαριστώ πολύ για το promo. Η εφαρμογή είναι πραγματικά πολύ καλή ακόμη και για αγορά (εδώ που τα λέμε τζάμπα είναι). Θεωρώ πάντως ότι σε μελλοντικό update θα πρεπει να δίνεται η δυνατότητα όταν κάποιος μπει σε μια κατηγορία π.χ. αθλητικά να μπορεί με κύλιση της εφημερίδας δεξιά ή αριστερά να τις διαβάσει και να μην είναι απαραίτητη η επιστροφή στην αρχή της κατηγορίας. Συνεχίστε την καλή δουλειά !!!!

#86 Guest_Stevenote_*

Guest_Stevenote_*

Δημοσίευση 15/10/2011 - 10:54

Ευχαριστώ πολύ για το promo. Η εφαρμογή είναι πραγματικά πολύ καλή ακόμη και για αγορά (εδώ που τα λέμε τζάμπα είναι). Θεωρώ πάντως ότι σε μελλοντικό update θα πρεπει να δίνεται η δυνατότητα όταν κάποιος μπει σε μια κατηγορία π.χ. αθλητικά να μπορεί με κύλιση της εφημερίδας δεξιά ή αριστερά να τις διαβάσει και να μην είναι απαραίτητη η επιστροφή στην αρχή της κατηγορίας. Συνεχίστε την καλή δουλειά !!!!


Ευχαριστούμε για το feedback σου...οι ιδέες των χρηστών της εφαρμογής είναι πολύτιμες για εμάς :)


Krima kapios prolave kai ton evale kai den mporo pantos na eise kala pou me voithises oso mporeses,an vreis kanena akoma file mou tha to ektimousa deontos.


Πήρες το 5ο και τελευταίο promo ;)

#87   garry

garry

    iPH User

  • 176 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/10/2011 - 10:56

Ευχαριστούμε για το feedback σου...οι ιδέες των χρηστών της εφαρμογής είναι πολύτιμες για εμάς :)




Πήρες το 5ο και τελευταίο promo ;)


Ευχαριστω πολυ και ευχομαι επιτυχιες φιλε μου

#88   godfather77

godfather77

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/10/2011 - 11:04

Pantos Godfather den eise sostos epidi egw den eixera kai den prolava prolaves kai to katevases prin apo mena me apotelesma egw na min mporo na to xrisimopioiso.Ti na po.......


Sorry φίλε αλλά πριν γράψεις κάτι πρώτα σκέψου, όχι βρήκαμε ένα πληκτρολόγιο και πατάμε ότι να ΄ναι. Το promo ήρθε με private message από τον Stevenote. Δεν έχω "προλάβει¨να χρησιμοποιήσω κάτι που δεν ήταν για μένα. Αν κάποιος σκέφτεται με νοοτροπία δεκάχρονου (sic) δεν φταίω εγώ. Εγώ τι να πω .....


Sorry για το off topic να κάποιος mod θέλει ας το διαγράψει απλώς τα "πήρα" λίγο.
Συνέχεια σε pv
Sorry και πάλι.

Τελευταία επεξεργασία από: godfather77, 15/10/2011 - 11:06


#89 Guest_Stevenote_*

Guest_Stevenote_*

Δημοσίευση 15/10/2011 - 12:42

Ηρεμία παιδιά, μια παρεξήγηση ήταν, κανένας απ' τους δυο δεν έμεινε χωρίς promo, οπότε δεν υπάρχει λογος να αρπάζεστε 8)

#90 Guest_Stevenote_*

Guest_Stevenote_*

Δημοσίευση 17/10/2011 - 10:02

Καλημέρα!
Αν κάποιος θέλει επιπλέον Promo Codes για την εφαρμογή, ας περάσει από το blog μας, υπάρχει προσφορά :)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες