Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Θα αγοράσετε το νέο iPhone 4S;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
159 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Θα αγοράσετε το νέο iPhone 4S; (484 μέλη έχουν ψηφίσει)

Θα αγοράσετε το νέο iPhone 4S;

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#16   maserrr

maserrr

    iPH Elite Poster

  • 2.989 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:maserrr

Δημοσίευση 05/10/2011 - 10:43

Ελα φίλε thanks το πρώτο διορθώθηκε, το δεύτερο βάλε --> Θα παραμείνω εδώ που είμαι! 4 - 3GS - 3G - 2G...

δε πειραζει το ξανασκεφτηκα κ στην ουσια ειναι το ιδιο με το 4ο που εβαλες οποτε οκ.....;)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   hackertom

hackertom

    iPH Contributor

  • 1.095 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 05/10/2011 - 10:44

ΟΧΙ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΠΑΝΑΓΙΑ :)


Αρε dream21 θυμάμαι τα post σου για το 5άρι και τα λησμονώ... Το ήθελες πολύ ρε μπαγάσα αλλά ήρθε η ξενέρα...

#18   gaara17

gaara17

    iPH Member

  • 241 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 05/10/2011 - 10:46

Εγω σε μερικές μερες ευελπιστώ να αγορασω λευκο 4ρι με 400 ευρο :rolleyes:

#19   timos26

timos26

    iPH Enthousiast

  • 462 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/10/2011 - 10:46

Στο 5αρι αλλαγη τωρα!

#20   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 05/10/2011 - 10:48

Αρε dream21 θυμάμαι τα post σου για το 5άρι και τα λησμονώ... Το ήθελες πολύ ρε μπαγάσα αλλά ήρθε η ξενέρα...


Εχω σπαστεί βασικά με τον μ@λ@κ@ τον ξαδελφό μου που με πε'ιρε στο λαιμό του και εκτεθηκα στο φορουμ όλο με τις μ@λ@κίες που μου έλεγε :(

#21   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 05/10/2011 - 10:48

Κραταμε το 4αρι, και αν εμφανιστει μια ευκαιρια, μπορει να το τσιμησουμε το 4s, αλλιως θα παμε κατευθιαν για 5αρι

#22   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/10/2011 - 10:48

επιλεγω να μεινω με το 4 μου( που δεν το χρησιμοποιω πλεον γιατι με καλυπτει ενα μικρο ανδροειδες).
Αλλα σαν απλος καταναλωτης σκεφτομαι : μα καλα ας αλλαζαν ενα καπακι για τα ματια του κοσμου.
Τι παραπανω θα κανω με το νεο iphone 4s το siri μπουρδα και καθε φορα θα συνδεεται στο ιντερνετ να καταλαβει τι του λες(βγαζω εκτος οτι δεν εχει ελληνικα)
Γραφικα οσο και να τα κανουν πιο γρηγορα παλι και στο ενα και στο αλλο δεν θα παιζω infinity blade?(θα καταλαβει το ματι μου διαφορες απο το ενα στο αλλο με την ιδια ακριβως οθονη?)
Α5 αυτοι κοιμουνται τον υπνο του δικαιου(οπως λεει και η Κοκκινου γιατι εγω ζω στον κοσμο το δικο μου) δεν υπαρχει ουτε ο tegra 2 ουτε ο tegra 3. Αυτοι στην apple πανε να αποδειξουν οτι ο Α5 ειναι καλυτερος απο τον Α4 ε αυτο το γνωριζουμε απο τους αλλους του ανταγωνισμου ειναι καλυτερος ομως?

Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 05/10/2011 - 10:49


#23   Aris94

Aris94

    iPH User

  • 197 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/10/2011 - 10:49

Επειδη Ειδα Πως Οι ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ Αλλαγες Που Εγιναν Δεν Με Πολυνιαζουν Κιολας Θα Περιμενω Το 5αρι Να Δουμε Τοτε Για Αλλαγη... Παντως Καμια Αξιοσημειωτη Αλλαγη Εκτος Καμερας...

#24   lunatic

lunatic

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/10/2011 - 10:49

εγω παλι ειμαι τυχερος γιατι τελειωνει το συμβολαιο μου τον Δεκεμβριο και ετσι λεω να κανω αλλαγη <_<

#25   tfd1978

tfd1978

    iPH Addict

  • 637 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 05/10/2011 - 10:50

Λογικα, καποια στιγμη, σιγουρα μετα τα Χριστουγεννα, (αφου ετσι κι αλλιως απο οτι λενε οι εταιρειες μεσα με τελη Νοεμβρη θα το εχουνε), να παιξει κανενα μεταχειρισμενο και βλεπουμε. Αλλωστε επιδοτησεις, για γελια πια. Πανε οι περσινες καλες εποχες με τα 500€ επιδοτηση...γενικα, οσο αναφορα το 4s, χαλλλαρα και βλεπουμε, οταν και αν, ισως..... :P


Sent from my white iPad 2, using Tapatalk.

#26   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/10/2011 - 10:53

Εχω σπαστεί βασικά με τον μ@λ@κ@ τον ξαδελφό μου που με πε'ιρε στο λαιμό του και εκτεθηκα στο φορουμ όλο με τις μ@λ@κίες που μου έλεγε :(

μην μασας ρεεεεεε ....σε παμε για αυτο που εισαι ξεκολλα
σιγα μην ντραπεις κιολας χχαχαχαχαχαχαχα

#27   aggelos91

aggelos91

    iPH User

  • 138 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/10/2011 - 11:09

Oντώς το 4ς δεν ηταν και τοσο μεγαλη αναβαθμιση πια...αν βγαλεις το siri και γραφικα κλπ. Δεν παυει τεχνικα ομως να ναι καλυτερο απο το 4!
Πιστευω οτι το 4ς ειναι μια καλη αναβαθμιση σε χρηστες που χρησιμοποιουν ακομα 2G,3G,3GS κυριως!

Επισης δεν μπορω να καταλαβω αυτο που λενε μερικοι σιγα και επειδη εχει καλυτερα γραφικα το 4s απο το 4 πως θα το καταλαβω αφου εχουν την ιδια οθονη!

Δηλαδη αν εχουμε δυο 19' οθονες ιδιες. και στη μια παιζουμε games me 128mb καρτα γραφικων και στην αλλη με 2gb δεν θα δουμε διαφορα ? ελεος! ::)

Δεν λεω οτι το 4 με το 4s εχουν τετοια διαφορα προς θεού! :lol:

#28   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/10/2011 - 11:12

Oντώς το 4ς δεν ηταν και τοσο μεγαλη αναβαθμιση πια...αν βγαλεις το siri και γραφικα κλπ. Δεν παυει τεχνικα ομως να ναι καλυτερο απο το 4!
Πιστευω οτι το 4ς ειναι μια καλη αναβαθμιση σε χρηστες που χρησιμοποιουν ακομα 2G,3G,3GS κυριως!

Επισης δεν μπορω να καταλαβω αυτο που λενε μερικοι σιγα και επειδη εχει καλυτερα γραφικα το 4s απο το 4 πως θα το καταλαβω αφου εχουν την ιδια οθονη!

Δηλαδη αν εχουμε δυο 19' οθονες ιδιες. και στη μια παιζουμε games me 128mb καρτα γραφικων και στην αλλη με 2gb δεν θα δουμε διαφορα ? ελεος! ::)

Δεν λεω οτι το 4 με το 4s εχουν τετοια διαφορα προς θεού! :lol:

θα σου απαντησω..το ματι μπορει να δει μεχρι καποιες ταχυτητες στην κινηση απο εκει και περα ολα του φαινονται ιδια πως θα τις κατανοησεις τις διαφορες δηλαδη και δεν αναφερομαι σε σενα προσωπικα δεδομενου οτι ολα ειναι περιορισμενα σε μικρη οθονιτσα εναντι του η/υ

Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 05/10/2011 - 11:14


#29   hackertom

hackertom

    iPH Contributor

  • 1.095 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 05/10/2011 - 11:15

επιλεγω να μεινω με το 4 μου( που δεν το χρησιμοποιω πλεον γιατι με καλυπτει ενα μικρο ανδροειδες).
Αλλα σαν απλος καταναλωτης σκεφτομαι : μα καλα ας αλλαζαν ενα καπακι για τα ματια του κοσμου.
Τι παραπανω θα κανω με το νεο iphone 4s το siri μπουρδα και καθε φορα θα συνδεεται στο ιντερνετ να καταλαβει τι του λες(βγαζω εκτος οτι δεν εχει ελληνικα)
Γραφικα οσο και να τα κανουν πιο γρηγορα παλι και στο ενα και στο αλλο δεν θα παιζω infinity blade?(θα καταλαβει το ματι μου διαφορες απο το ενα στο αλλο με την ιδια ακριβως οθονη?)
Α5 αυτοι κοιμουνται τον υπνο του δικαιου(οπως λεει και η Κοκκινου γιατι εγω ζω στον κοσμο το δικο μου) δεν υπαρχει ουτε ο tegra 2 ουτε ο tegra 3. Αυτοι στην apple πανε να αποδειξουν οτι ο Α5 ειναι καλυτερος απο τον Α4 ε αυτο το γνωριζουμε απο τους αλλους του ανταγωνισμου ειναι καλυτερος ομως?



Φιλαράκι συμφωνώ απόλυτα... πλέον κάτι άλλο θα μας καλύπτει και εμάς μέχρι του χρόνου + τις καθυστερήσεις που δεν κατάλαβα ακόμα γιατί τις είχαμε φέτος...

#30   themdro

themdro

    iPH User

  • 182 μηνύματα
  • Twitter:@th3m
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 05/10/2011 - 11:15

Αν υπάρξει μια σεβαστή επιδότηση και δώσω το 4αρι μου προς τα Χριστούγεννα μάλλον ναί.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες