Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Θα αγοράσετε το νέο iPhone 4S;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
159 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Θα αγοράσετε το νέο iPhone 4S; (484 μέλη έχουν ψηφίσει)

Θα αγοράσετε το νέο iPhone 4S;

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#31   gesvts

gesvts

    iPH Contributor

  • 1.046 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 05/10/2011 - 11:19

ΟΧΙ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΠΑΝΑΓΙΑ :D

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   sotzyg

sotzyg

    iPH Member

  • 266 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:iphone 12 pro max

Δημοσίευση 05/10/2011 - 11:20

Έχω το 4άρι 32GB και θα περιμένω το 5άρι, δεν είναι καιρός για δαπάνη 780 ευρώ που θα μου δώσουν μόνο καλύτερο επεξεργαστή, κάρτα γραφικών και κάμερα. Νομίζω αυτά δεν αξίζουν τόσο...
Ακόμα και υποθετικά να έβρισκα να το πουλήσω 350 ευρώ το iphone 4 δεν νομίζω ότι τα παραπάνω αξίζουν 430 ευρώ.
Είναι τόσο απλή απόφαση !

Τελευταία επεξεργασία από: sotzyg, 05/10/2011 - 11:24


#33   aggelos91

aggelos91

    iPH User

  • 138 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/10/2011 - 11:22

θα σου απαντησω..το ματι μπορει να δει μεχρι καποιες ταχυτητες στην κινηση απο εκει και περα ολα του φαινονται ιδια πως θα τις κατανοησεις τις διαφορες δηλαδη και δεν αναφερομαι σε σενα προσωπικα?


Το μάτι μπορει να δεί εκατομμυρια χρώματα και αποχρώσεις οπώς και και κινήσεις αντανακλαστικα κλπ. ο κάθε ανθρωπος δεν βλέπει το ιδιο με τον αλλον! ;)

οσο για της κινισεις στα παιχνιδια θα σου πω ενα παραδειγμα! ειχα διαφορα παιχνιδια στο 3g μου και επεζα τα εχω δει σε 3gs και σε 4αρι φιλου μου τρελες διαφορες στη κινηση!

3g με 4 εντελως διαφορετικο! στο 1 σερνετε στο αλλο πετάει!

Απο 3gs σε 4 δεν ξέρω ποσο μεγάλες ειναι αλλα νομίζω ελαχιστες! Αρα το ιδιο πιστεύω και για 4 σε 4ς :)

#34   kohran

kohran

    iPH Addict

  • 683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 05/10/2011 - 11:23

Είδαμε, ξενερώσαμε, κράξαμε, αλλά παρόλα αυτά βλέπω ότι ένας στους τέσσερις θ αλλάξει το 4αρι με το 4s. Επίσης προβλέπω ότι μετά το hands-on και την έλευσή του στην Ελλάδα, το ποσοστό αυτό θα αυξηθεί σημαντικά.

Μάλλον ήρθε η ώρα να κοιτάξω και αλλού ( βλέπε 11-10 ), οπότε "Θα παραμείνω εδώ που είμαι! 4 - 3GS - 3G - 2G" ή "Όχι θα αλλάξω εταιρεία !".

#35   aggelos91

aggelos91

    iPH User

  • 138 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/10/2011 - 11:24

Έχω το 4άρι 32GB και θα περιμένω το 5άρι, δεν είναι καιρός για δαπάνη 780 ευρώ που θα μου δώσουν μόνο καλύτερο επεξεργαστή, κάρτα γραφικών και κάμερα. Νομίζω αυτά δεν αξίζουν τόσο...


Δηλαδη εαν σε ενα κινητο δεν αξιζει ο καλυτερος Επεξεργαστης,η καρτα γραφικών και η κάμερα τι αξιζει τοτε? ??? Περα απο ολες τις λειτουργιες iOS που ειναι ιδιες!

#36   sakis007

sakis007

    iPH Contributor

  • 1.899 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:sakis007

Δημοσίευση 05/10/2011 - 11:25

La Καταστασιον
tres ΑΠΕΛΠΙΣΤΙΚ


#37   eytyxhs

eytyxhs

    iPH Addict

  • 688 μηνύματα
  • Twitter:@Eytyxhs
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • GameCenter:eytyxhs

Δημοσίευση 05/10/2011 - 11:26

Ακου τι ρωτάει. Το πήρα Ηδη. :P

#38   sotzyg

sotzyg

    iPH Member

  • 266 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:iphone 12 pro max

Δημοσίευση 05/10/2011 - 11:27

Δηλαδη εαν σε ενα κινητο δεν αξιζει ο καλυτερος Επεξεργαστης,η καρτα γραφικών και η κάμερα τι αξιζει τοτε? ??? Περα απο ολες τις λειτουργιες iOS που ειναι ιδιες!

Αυτά αξίζουν αν χρησιμοποιείς βαριές εφαρμογές - παιχνίδια και οι διαφορές του 4 με το 4s δεν θα είναι και τεράστιες στην ταχύτητα, άρα δεν νομίζω τουλάχιστον για μένα να αξίζουν τόσα χρήματα.
Αν είχε μεγαλύτερη οθόνη και νέο καλούπι τότε φυσικά θα άξιζε και το σύνολο θα ήταν καλύτερο !

#39   nellos

nellos

    iPH Addict

  • 625 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 05/10/2011 - 11:30

Το 4αρι μου εινσι αγορασμενο 1/4/2011. Οποτε δυσκολα. Ασε που ειμσι κομπλε!


Sent from my iPhone using Tapatalk

#40   aggelos91

aggelos91

    iPH User

  • 138 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/10/2011 - 11:33

Αυτά αξίζουν αν χρησιμοποιείς βαριές εφαρμογές - παιχνίδια και οι διαφορές του 4 με το 4s δεν θα είναι και τεράστιες στην ταχύτητα, άρα δεν νομίζω τουλάχιστον για μένα να αξίζουν τόσα χρήματα.
Αν είχε μεγαλύτερη οθόνη και νέο καλούπι τότε φυσικά θα άξιζε και το σύνολο θα ήταν καλύτερο !



Συμφωνω απολυτα! Σε ταχυτητες εφαρμογες-παιχνιδια ουτε εγω πιστευω τρελα πραγματα ! αλλα σε ιντερνετ υποσχετε μεχρι 14,4 mbps ! και 2x γρηγοροτερο σαφαρι!

Οσο για μεγαλυτερη οθονη πιστευω πως ειναι κομπλε! αν θες μεγαλυτερη οθονη παρα ipad! ( αστιευομαι) :lol:

Αφου εχεις το 4αρι εκει κατσε!


Για το καλουπι επισης συμφωνω! iPHONE = καμπύλες! ;)

#41   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4.524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 05/10/2011 - 11:36

Εχω σπαστεί βασικά με τον μ@λ@κ@ τον ξαδελφό μου που με πε'ιρε στο λαιμό του και εκτεθηκα στο φορουμ όλο με τις μ@λ@κίες που μου έλεγε :(

Off topic : εσυ δεν ησουν που ελεγες πως θα δειξεις καποια pm με ενα συμφορουμιτη σχετικα με τις τελευταιες εξελιξεις;
Τελικα θα το κανεις η οχι;
Αν κανω λαθος και ηταν αλλο μελος σου ζηταω προκαταβολικα συγγνωμη
Ειλικρινα φιλικα και με καλη διαθεση :rolleyes:

#42   timi

timi

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 05/10/2011 - 11:46

εγώ μάλλον θα το πάρω και θα το κόψω τιμολόγιο στα έξοδα εταιρείας... άσε που παίζει να μετακινήσω στο εξωτερικό μεγάλο αριθμό οπότε μάλλον θα φέρω και καμιά 10αριά εδώ για γνωστούς, φίλους κτλ...

#43   sakis007

sakis007

    iPH Contributor

  • 1.899 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:sakis007

Δημοσίευση 05/10/2011 - 11:48

εγώ μάλλον θα το πάρω και θα το κόψω τιμολόγιο στα έξοδα εταιρείας... άσε που παίζει να μετακινήσω στο εξωτερικό μεγάλο αριθμό οπότε μάλλον θα φέρω και καμιά 10αριά εδώ για γνωστούς, φίλους κτλ...


κολιτε μου, φιλαρακι μου, χα χα χα χα

Τελευταία επεξεργασία από: sakis007, 05/10/2011 - 11:48


#44   sotzyg

sotzyg

    iPH Member

  • 266 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:iphone 12 pro max

Δημοσίευση 05/10/2011 - 11:48

Το βασικότερο για μένα είναι ότι από την στιγμή που άργησε η Apple να βγάλει το iphone 4s και στην Ελλάδα θα έρθει τέλος 2011 - αρχές 2012, αν αποφασίσουμε να το αγοράσουμε γιατί έχουμε τρέλα να αποκτούμε την τελευταία λέξη της τεχνολογίας σε iphone, τότε με το δεδομένο για μένα ότι τον Ιούνιο 2012 η Apple (κάπου εκεί) θα παρουσιάσει το Iphone 5 και αυτό είναι λογικό γιατί πόσο θα αφήσει το συγκεκριμένο σχέδιο τηλεφώνου στην αγορά, τότε με το Iphone 4s στα χέρια μας για 6 περίπου μήνες θα δούμε να παρουσιάζεται το iphone 5.
Αυτό δεν θέλω να το ζήσω, τουλάχιστον όχι τώρα που δεν έχουμε λεφτά για πέταμα...

Τελευταία επεξεργασία από: sotzyg, 05/10/2011 - 11:51


#45   Jimmy08

Jimmy08

    iPH Community Leader

  • 10.257 μηνύματα
  • Twitter:@JimmyR8
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:j0kerr

Δημοσίευση 05/10/2011 - 11:51

Εχω σπαστεί βασικά με τον μ@λ@κ@ τον ξαδελφό μου που με πε'ιρε στο λαιμό του και εκτεθηκα στο φορουμ όλο με τις μ@λ@κίες που μου έλεγε :(

ο ξαδερφος σου δε φταιει σε τιποτα. εσυ φταις που τον πιστεψες :P

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες