Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

αγορα απο skroutz?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
6 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   stap9

stap9

    iPH newbie

  • 38 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/10/2011 - 11:45

θελω να ρωτησω αμα ειναι ενταξει οι αγορες απο το skroutz αξιζει να παρω ενα ipad2 απο εκει?γιατι εχει κατι καταστηματα που δεν τα εχω ξανακουσει και τα εχουν και 100 ε φτηνοτερα απο μεγαλα καταστηματα?μηπως ειναι μαιμουδες η μεταχειρησμενα?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   vlad

vlad

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/10/2011 - 11:49

κανενα προβλημα αγορασε κανονικα,δες αν υποστηριζει το καταστημα που θες αντικαταβολη να εισαι καλυμενος

#3   puzzle

puzzle

    iPH Addict

  • 701 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/10/2011 - 11:50

Στο skroutz μπορει να μπει οποιοδηποτε καταστημα αρκει να πληρωνει την εκαστοτε συνδρομη..
απο εκει κ περα σε πολλα μαγαζια εχει σχολια πελατων οποτε μπορεις να παρεις μια ιδεα..
Ομως οταν αγορασεις κατι θα δεις αν εχει ελληνικη εγγυηση κτλ..
Πολυ μπορει να εχουν φερει απο εξωτερικο, πχ αμερικη κ να μην σε καλυπτει η ευρωπαικη εγγυηση..
Ομως ναι οντως μπορει να βρεις κ σε πολλα προιοντα πολυ καλες τιμες απο λοιπα μαγαζια..
Ειτε ειναι παραεισαγωγη ειτε οχι, αυτο που σε ενδιαφερει ειναι η εγγυηση...
Αν αγορασεις κατι κ ειναι μεταχειρισμενο νομιζω θα το αντιληφθεις..
Αν εισαι απο Αθηνα προσπαθησε να βρεις ενα μαγαζι οπου μπορεις να πας απο εκει να δεις το προιον..

#4   ktzaf

ktzaf

    iPH Honored Elite member

  • 1.283 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 06/10/2011 - 11:54

θελω να ρωτησω αμα ειναι ενταξει οι αγορες απο το skroutz αξιζει να παρω ενα ipad2 απο εκει?γιατι εχει κατι καταστηματα που δεν τα εχω ξανακουσει και τα εχουν και 100 ε φτηνοτερα απο μεγαλα καταστηματα?μηπως ειναι μαιμουδες η μεταχειρησμενα?

Φίλε μου, δεν αγοράζεις από το skroutz, το skroutz στην ουσία είναι μια μηχανή αναζήτησης που σου παρέχει σύγκριση τιμών. Δες ποιο μαγαζί έχει το ipad που σε ενδιαφέρει, βρες τα στοιχεία τους, ψάξει να δεις αν έχουν στοκ και μετα, όπως είπε και ο φίλος αν δέχονται αντικαταβολή προτίμησε το. Αν στο site του μαγαζιού δεις κακομεταφρασμένα ελληνικά, web address κίνας, κλπ, άστο καλύτερα.

Τελευταία επεξεργασία από: ktzaf, 06/10/2011 - 11:56


#5   lefteris82

lefteris82

    iPH User

  • 163 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/10/2011 - 11:57

μια χαρά ειναι τα μαγαζια που το δίνουν φτηνότερα απ την "στανταρ" τιμή. Απλά το κουτί δεν ειναι ελληνικό, λόγω παραεισαγωγής αλλά έχεις εγγύηση κανονικά.

Μόνη παραφωνία το egalaxy.gr που πήρα ενα ipad2 για ενα φίλο, και είχε αγγλικό φορτιστή μέσα και δεν προνόησαν να βάλουν έναν αντάπτορα έστω.

κοίτα το birdphone.gr πολύ καλό μαγαζί :)

#6   stap9

stap9

    iPH newbie

  • 38 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/10/2011 - 12:00

θα περασω να το παρω με τα ιδια μου τα χερια για να το δω κοιλας.τωρα με τα σχολια δεν τα πιστευω παντα μπορει να τα γραφει το ιδιο το καταστημα για να κανει καλη διαφημιση,απλα βλεπω κατι καταστηματα που δεν τα τα ξερει κανεις και τα εχουν πολυ φτηνα .μην μου πουλησουν κανενα ypad με android αντι για ipad.

#7   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 06/10/2011 - 12:16

Το skroutz σε ανακατευθύνει σε μαγαζια που εχουν αυτο που ψαχνεις, οποτε η ερωτηση σου πρεπει να ειναι σχετικα με το εκαστοτε μαγαζι αν ειναι αξιοπιστο η οχι.

Και σημερα ειμαι στην ευχαριστη θεση να σας πω οτι και το The iStore.gr μπαίνει στους καταλογους του skroutz!!!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες