Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Get it now Pre-order iPhone 4s


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
8 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3.477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 08/10/2011 - 16:54

Το get it now έστειλε σε όλα τα μέλη του ένα email (έχει ήδη ανεβεί και στο site του get it now) στο οποίο αναφέρει ότι έχει ξεκινηση να κάνει προ-παραγγελίες για το νέο iPhone 4s. - σε αυτο το κομμάτι του site αναφέρονται και τα τεχνικά χαρακτηριστικά του iPhone 4s και έχει τρία πεδία για να γράψετε τα στοιχεια σας..! -
Περισσότερα μπορείτε να δείτε και εδώ http://www.getitnow....eorder-iphone4s αλλα φαντάζομαι απο εβδομάδα θα ξεκινήσουν και οι άλλοι πάροχοι κινητής τηελεφωνιας να κάνουν προ-παραγγελίες..! Παντός να ξέρετε Ελλάδα καλο Δεκέμβρη..! (μου το είπανε απο κατάστημα κινητής τηλεφωνίας για όσους κάνουν προ-παραγγελεια να ξέρουν για να μην αγχοθουν ότι δεν έχει έρθει και ότι έγινε λάθος..!)

Και για όσους δεν μπορούν να περιμένουν μπορούν να το κάνουν παραγγελία απο την Γερμανία και την Αγγλία..! Και για όσους έχουν φίλους στην αμεικη τον Νοέμβριο unlock

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   iStar

iStar

    iPH Elite Poster

  • 3.419 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 08/10/2011 - 17:06

Συμπληρώνοντας τα στοιχεία μας στη φόρμα,απλά μας ενημερώνουν όταν έρθει ή εξασφαλίζουμε μια συσκευή???

 4sB  5sG  6SG  7+B  XB  12ProPB  MiniB  MiniRetinaSG  Pro9.7SG  iPad10.2  MBPRetina13  MBP132017  MacMini2.6  AW42mmSG  AW3Nike+42mmSG  AW444mmG  ATV4Gen  Airpods  Airpods Pro HomePodMiniB 


#3   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3.477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 08/10/2011 - 17:07

Συμπληρώνοντας τα στοιχεία μας στη φόρμα,απλά μας ενημερώνουν όταν έρθει ή εξασφαλίζουμε μια συσκευή???

δυστηχως δεν το εχω κανει εγω προ-παραγγελεια διοτι το εχω προ-παραγηλει απο αρχες οκτωμβριο διοτι εχω φιλους σε καταστημα κιν. τηλεφωνιας...!

#4   iStar

iStar

    iPH Elite Poster

  • 3.419 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 08/10/2011 - 17:10

δυστηχως δεν το εχω κανει εγω προ-παραγγελεια διοτι το εχω προ-παραγηλει απο αρχες οκτωμβριο διοτι εχω φιλους σε καταστημα κιν. τηλεφωνιας...!

Δεν ρώτησα αυτό... :)

 4sB  5sG  6SG  7+B  XB  12ProPB  MiniB  MiniRetinaSG  Pro9.7SG  iPad10.2  MBPRetina13  MBP132017  MacMini2.6  AW42mmSG  AW3Nike+42mmSG  AW444mmG  ATV4Gen  Airpods  Airpods Pro HomePodMiniB 


#5   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3.477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 08/10/2011 - 17:11

Δεν ρώτησα αυτό... :)

ναι εννωο οτι δεν το εχω κανει προπαραγγελεια απο εκει για να ξερω...! αλλα νομιζω σου κρατανε την συσκευη γιαυτο λεγεται και προπαραγγελεια..>!

φιλικα...! :) :)

#6   iStar

iStar

    iPH Elite Poster

  • 3.419 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 08/10/2011 - 17:14

Αν μου κάνουν κράτηση,θα μπορώ να την ακυρώσω?Επδ υπάρχει περίπτωση να μου το φέρουν από Αγγλία...Η προπαραγγελία θα είναι για αγορά με συμβόλαιο?

 4sB  5sG  6SG  7+B  XB  12ProPB  MiniB  MiniRetinaSG  Pro9.7SG  iPad10.2  MBPRetina13  MBP132017  MacMini2.6  AW42mmSG  AW3Nike+42mmSG  AW444mmG  ATV4Gen  Airpods  Airpods Pro HomePodMiniB 


#7   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3.477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 08/10/2011 - 17:17

Αν μου κάνουν κράτηση,θα μπορώ να την ακυρώσω?Επδ υπάρχει περίπτωση να μου το φέρουν από Αγγλία...Η προπαραγγελία θα είναι για αγορά με συμβόλαιο?

ναι θα μπορεις αλλα πρεπει να τους ρωτησεις εγω οταν παρηγγειλα το iPad 2 (απο το get it now) ειχε αργησει και τους ειχα ρωτηση αν μπορω να το ακυρωσω και ειπαν ναι αλλα καλητερα να πας απο το καταστημα του get it now Στην πολη σου ..!

Τελευταία επεξεργασία από: fasman, 08/10/2011 - 17:17


#8   GeorgeMob

GeorgeMob

    iPH newbie

  • 6 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/10/2011 - 21:03

Αν μου κάνουν κράτηση,θα μπορώ να την ακυρώσω?Επδ υπάρχει περίπτωση να μου το φέρουν από Αγγλία...Η προπαραγγελία θα είναι για αγορά με συμβόλαιο?


Ναι θα μπορείς, εννοείται! Είχα κάνει παλιότερα κράτηση από Getitnow και τελικά άλλαξα γνώμη, no prob. Είναι καλή φάση γιατί ενημερώνεσαι πρώτος μόλις έρθει.

Εγώ αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν πιστεύετε ότι θα υπάρχει πρόβλημα με τη διαθεσιμότητα του iphone 4s...

#9   iFasMan

iFasMan

    iPH Elite Poster

  • 3.477 μηνύματα
  • Twitter:@iFasMan7
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • GameCenter:iFasMan7

Δημοσίευση 09/10/2011 - 21:06

Ναι θα μπορείς, εννοείται! Είχα κάνει παλιότερα κράτηση από Getitnow και τελικά άλλαξα γνώμη, no prob. Είναι καλή φάση γιατί ενημερώνεσαι πρώτος μόλις έρθει.

Εγώ αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν πιστεύετε ότι θα υπάρχει πρόβλημα με τη διαθεσιμότητα του iphone 4s...

κοιτα παιζεται γιατι αλλοι λενε οτι δεν θα το παρων και μετα λενε θα το παρουν και παει ετσι αλλα δεν θα ειναι σαν το iPad 2




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες