Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Απαραδεκτο ως "Καταγγελια"


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
46 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   crazydub

crazydub

    iPH Member

  • 348 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/10/2011 - 18:01

Φιλε μου τωρα πια μην εμπηστευεσαι κανεναν ολοι ειναι απατεωνες μεχρι αποδειξεως του αντιθετου εδω εχουμε καταντησει!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   pantsos

pantsos

    iPH Elite Poster

  • 2.247 μηνύματα
  • Twitter:@idrserviceca
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 09/10/2011 - 18:02

Ναι μα υπήρξε θέληση και από μεριας του αλλα και από μεριας μου, αλλα στο τέλος χωρίς να έχει στηλει το δέμα με courier οπου είχαμε κανονίσει δυο μέρες πριν οπυ ο ίδιος μου ζυτησε και τα στοιχεια για να αποστηλει το πακέτο με αποτέλεσμα εγώ να περιμένω σαν τρελός και ανοπομονος το νέο αυτό iphone 4.....


Τι να πεις, έχω χάσει τα λογια μου πια με το άτομο....


Μη χαλιέσαι φίλε υπάρχουν τόσα άλλα για να πάρεις.Δεν είναι κάτι δύσκολο.



Υ.Γ. Α και για να ξανα βρεις τα λόγια σου --> ΕΔΩ :)

#18   gprokias

gprokias

    -

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:icaruses

Δημοσίευση 09/10/2011 - 18:03

Ρε παιδια τι καταγγελεια και κουραφεξαλα γραφετε? Παλι καλα που δεν σου εστειλε καμια πετρα με κουριερ.Τοτε θα ηταν απατη.Αλλα απατη για την αναμονη? Η για το οτι δεν σε ενημερωσε για να μην περιμενεις.Στην αγορα υπαρχουν αφθονα τηλεφωνα με 500 ευρω σφραγισμενα.Μην σκας φιλε μου και μην δινεις σημασια σε ατομα που δεν την αξιζουν.Σε καταλαβαινω πως ειναι να περιμενεις κατι που θελεις τοσοσ πολυ και δεν ερχεται αλλα απο την αλλη πλευρα δεν υπηρξε απατη αλλα βλακεια του πωλητη.Τωρα αν θες κατηγορισε τον για βλακεια αλλα τιποτα παραπανω.

Το περίμενα κι αυτό. Γνωστος μου την πάτησε έτσι, δηλ παράγγειλε iphone και μεσα στο δέμα ήταν μονο το κουτί χωρίς τίποτε άλλο, έτσι κοινησε καταγγελία και στο τέλος δηκαιοθηκε παίρνοντας πίσω διπλα τα χρήματα...

#19   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 09/10/2011 - 18:04

Κωστη τι είναι αυτό το reputation και που το βλέπουμε σε κάθε μέλος...?


Mόλις μπεις στο προφίλ του κάθε μέλους βλέπεις και που έχει απαντήσει τις ποιο πολλές φορές και πόσα reputation έχει.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#20   gprokias

gprokias

    -

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:icaruses

Δημοσίευση 09/10/2011 - 18:04

παιδιά άλλη φορα να προσέχεται κι εσείς όπως κι εγώ από σήμερα και πέρα. Το πάθημα έγινε μάθημα τελικά!!!! :rolleyes:

#21   pantsos

pantsos

    iPH Elite Poster

  • 2.247 μηνύματα
  • Twitter:@idrserviceca
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 09/10/2011 - 18:05

reputation= Φήμη-Καλό όνομα

#22   gprokias

gprokias

    -

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:icaruses

Δημοσίευση 09/10/2011 - 18:08

Αυτα τα reputetion ρε παίδες πως αυαξανονται, με τις πωλήσεις...? Πως θα καθιστούμε τον άλλο εμπιστω έτσι....?

#23   NinoOaoe

NinoOaoe

    iPH newbie

  • 49 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 09/10/2011 - 18:09

Μια ιδεα,χωρις φυσικα να θελω να υπονοησω κατι για το site (ειναι υπεροχο ειλικρινα) θα ηταν να μπορουν να βαλουν αγγελιες μονο οσοι εχουν συμπληρωσει καποια κρητηρια στο forum. πχ να εχουν αρκετα μεγαλο reputation η να εχουν συμβαλει γενιοκοτερα στο forum θετικα. Το ειχα δει σε ενα αλλο forum αυτο,δεν ειναι δικη μου ιδεα και παρακαλω μην το παρετε σαν επισυμανση καποιας "τρυπας" στο site,ειναι απλα μια ιδεα :D

#24   pantsos

pantsos

    iPH Elite Poster

  • 2.247 μηνύματα
  • Twitter:@idrserviceca
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 09/10/2011 - 18:09

Όταν κάποιος κάνει ένα post απο δίπλα έχει ένα + σε πράσινο κύκλο δίπλα απο αυτό που γράφει τέρμα δεξιά

#25   gprokias

gprokias

    -

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:icaruses

Δημοσίευση 09/10/2011 - 18:10

Μια ιδεα,χωρις φυσικα να θελω να υπονοησω κατι για το site (ειναι υπεροχο ειλικρινα) θα ηταν να μπορουν να βαλουν αγγελιες μονο οσοι εχουν συμπληρωσει καποια κρητηρια στο forum. πχ να εχουν αρκετα μεγαλο reputation η να εχουν συμβαλει γενιοκοτερα στο forum θετικα. Το ειχα δει σε ενα αλλο forum αυτο,δεν ειναι δικη μου ιδεα και παρακαλω μην το παρετε σαν επισυμανση καποιας "τρυπας" στο site,ειναι απλα μια ιδεα :D

Κι εγώ αν είναι να το αναφέρουμε στους διαχειριστές να το εφαρμόσουν τι λέτε εσείς...? Μεσα είμαι!!!!!! :rolleyes:

#26   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/10/2011 - 18:34

στο θεμα των αγγελιων ειμαστε σε μεταβατικο σταδιο.. οποτε καλο θα ηταν να κανετε λιγο υπομονη.. επισης διαβαστε τους κανονες των αγγελιων.. εαν δεν συμφωνειτε μην συμμετεχετε.. δεν μπορουμε εμεις να κανουμε τους αστυνομικους.. ουτε εχουμε τετοια δικαιωματα..

#27   gprokias

gprokias

    -

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:icaruses

Δημοσίευση 09/10/2011 - 18:36

στο θεμα των αγγελιων ειμαστε σε μεταβατικο σταδιο.. οποτε καλο θα ηταν να κανετε λιγο υπομονη.. επισης διαβαστε τους κανονες των αγγελιων.. εαν δεν συμφωνειτε μην συμμετεχετε.. δεν μπορουμε εμεις να κανουμε τους αστυνομικους.. ουτε εχουμε τετοια δικαιωματα..

Ναι Κωστη το καταλαβαίνω, έτσι είπα σαν ενεργό μέλος αυτής της κοινωτητας να μπει σε λειτουργια κι άλλο ένα μετρο πάντα όμως υπό την συνεργασία μαζι σας...
Δες εδώ... :rolleyes:

#28   panosss23

panosss23

    iPH Enthousiast

  • 498 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 09/10/2011 - 18:37

Θα ήταν καλύτερο να έμπενε αξιολόγηση σε κάθε πώληση,
Αφού βλέπουν η διαχηρ ότι αυτό το κομμάτι με της αγγελίες ´´πουλαεί´ κ συνεχώς δημιουργεί πρόβλημα
Με αποτέλεσμα κάποιοι να την πατανε από κάποιους κουτοπονηρους
Τόσο δύσκολο είναι αυτό, εστο κάποια ψευτοαξιολογηση όπως έχει το ινσομνια ...
Δεν λέω να είναι σαν του eBay emarket .
Από το τίποτα κάτι είναι, εδώ κ ένα μήνα ψάχνω να πάρω ένα κινητό κ όλοι μου ζητάνε κατάθεση λες κ τους ξέρω από χτες .

#29   gprokias

gprokias

    -

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:icaruses

Δημοσίευση 09/10/2011 - 18:37

Ας ψηφίσουμε λοιπόν όλοι μαζι εδώ για την ασφαλή διεκπεραίωση των αγγελιών μας!!!!!!!

Τελευταία επεξεργασία από: milofonakias, 09/10/2011 - 18:37


#30   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/10/2011 - 18:45

θα πρεπει να καταλαβετε πως οι κανονες ενος forum δεν μπαινουν με δημοκρατικες διαδικασιες.. αλλα οριζονται απο τους ιδιοκτητες .. κι οποιος θελει τους ασπαζεται.. γι αυτο το λογο η οποια ψηφοφορια δεν εχει κανενα αποτελεσμα... παρακαλω ασχοληθειτε.. με την ενημερωση, αλληλοβοηθεια.. κι αφηστε τα υπολοιπα στους αρμοδιους ευχαριστω!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες