Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iOS 5: εγκατεστημένο σε 1 στις 3 συμβατές συσκευές


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
23 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   hexblot

hexblot

    iPH newbie

  • 92 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/10/2011 - 14:52

σε 3 iPhone4, ένα iPad2, και 2 iPad (οι συσκευές της "παρέας", χωρίς καμμία να έχει γίνει ποτέ jb), φαίνεται να πηγαίνει μια χαρά. Μέχρι στιγμής όλοι είμαστε χαρούμενοι με τα νέα features κλπ, και σε εμένα συγκεκριμένα ( iPhone4 + iPad2 ) μου κάνει εντύπωση η ... αύξηση της αυτονομίας! (Στο iPhone4, πάντα με όλα ανοιχτα (location, wifi, bluetooth, push) έχει ώρες διαφορά σίγουρα, στο iPad είναι η εντύπωση που μου δημιουργεί). Κάναμε όλοι μαζί upgrade την ημέρα που βγήκε, και μέχρι στιγμής δεν υπάρχουν προβλήματα.

Συνολικά -- πάρα πολύ καλά!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   delta.xi

delta.xi

    iPH newbie

  • 16 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 19/10/2011 - 15:24

Αισθανομαι λιγο τυχερος! 3gs 4.3.3 jb και η μεταβαση εγινε με την πρωτη! Πολυ θετικη η πρωτη εντυπωση γενικοτερα και νομιζω οτι η μπαταρια εχει μεγαλυτερη διαρκεια.Να πω την αληθεια παντως αυτη την στιγμη που το εχω ¨καθαρο¨ το μονο που μου λειπει πολυ ειναι το sbsettings απο jb

#18   madaras

madaras

    iPH Member

  • 304 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:konttina

Δημοσίευση 19/10/2011 - 15:26

Σε iPhone 4 βλέπω καλύτερα την μπαταρία,δηλαδή κρατάει πιο πολύ,πιο γρήγορο safari και γενικά όλα είναι μαγικά!!! :D

#19   giorgoos

giorgoos

    iPH Contributor

  • 962 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 19/10/2011 - 18:46

Σε iphone 4 εχω την εντυπωση οτι καταναλωνει πιο γρηγορα τη μπαταρια σε απ'οτι με ios 4.Kατα τ'αλλα αρκετα καλα μεχρι τωρα αν και πιστευω οτι με μια αναβαθμιση θα λυθουν τα οποια ψιλοπροβληματα που συνανταμε..

#20   GiannisD21

GiannisD21

    iPH Enthousiast

  • 363 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:GiannisD21

Δημοσίευση 19/10/2011 - 19:32

αμα βγει και το untethered jb εκει να δεις πως θα αυξηθουν!

#21   giorgoos

giorgoos

    iPH Contributor

  • 962 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 19/10/2011 - 20:04

αμα βγει και το untethered jb εκει να δεις πως θα αυξηθουν!


Βασικα το εχω τσεκαρει και στο δικο μου πριν του κανω jailbreak αλλα και απο πολλα ατομα εδω που το ειχαν clean..Απλα καποια πραγματα δουλευουν σε μια συσκευη και σε αλλη οχι ...μπορει απλα να φταει οτι τρεξαμε ολοι να κανουμε update αμεσως και να τα επαιξαν οι ''πηγες'' :blink:

#22   eNeRGy

eNeRGy

    iPH Member

  • 336 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/10/2011 - 09:44

σε 3gs γεμιζει ευκολα η μνημη με αποτελεσμα καποια κολληματακια ακομη και στο scroll στις επιφανειες.
Με ενα free mem απο SBs ολα επανερχονται... μεχρι να ξαναγεμισει (2-3 φορες την ημερα δυστυχως)

#23   jim43211

jim43211

    iPH newbie

  • 38 μηνύματα

Δημοσίευση 20/10/2011 - 19:07

Εγω το εγκατεστησα στο ipod touch 4gen μου και παει σφαιρα.Μιλαμε το εγκατεστησα την μερα και την ωρα που εγινε διαθεσιμο!!!!! 8) :lol: :lol:

#24   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 20/10/2011 - 19:24

σε 3gs γεμιζει ευκολα η μνημη με αποτελεσμα καποια κολληματακια ακομη και στο scroll στις επιφανειες.
Με ενα free mem απο SBs ολα επανερχονται... μεχρι να ξαναγεμισει (2-3 φορες την ημερα δυστυχως)



Σε άσπαστο 3GS ios 5 είναι σουπερ παντως.
Whatsapp doc?




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες