Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

App που κατεβαζεις you tube


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
199 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   winer

winer

    iPH Addict

  • 660 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 26/10/2011 - 21:31

Μετα απο την μεγαλη απογοητευση με το speedbit hd που αφαιρεσαν την δυνατοτητα να κατεβαζουμε βιντεο απο youtube εψαξα αρκετα download προγραματα που κατεβαζουν γενικα αρχεια αλλα κανενα δεν κατεβαζε απο you tube βιντεο παρα μονο την σελιδα. Κοντευα να απογοητευτω επειδη δεν θελω να το σπασω (τουλαχιστον ωσπου να βγει το untethered) και βρηκα τυχαια το TagDisk απο app store το οποιο κατεβαζει κανονικοτατα τα βιντεακια απο την σελιδα του you tube!!! Υπαρχει η light εκδοση και η full για περισοτερες δυνατοτητες. Εγω με την light κατεβαζω εδω και λιγα λεπτα μια χαρα!
Προλαβετε το πριν το ανακαλυψουν και το μπλοκαρουν κι αυτο!!!'


TagDisk:

http://www.google.gr...qnnrU15RSBAr6AQ

Τελευταία επεξεργασία από: winer, 26/10/2011 - 21:33


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 26/10/2011 - 21:37

Μετα απο την μεγαλη απογοητευση με το speedbit hd που αφαιρεσαν την δυνατοτητα να κατεβαζουμε βιντεο απο youtube εψαξα αρκετα download προγραματα που κατεβαζουν γενικα αρχεια αλλα κανενα δεν κατεβαζε απο you tube βιντεο παρα μονο την σελιδα. Κοντευα να απογοητευτω επειδη δεν θελω να το σπασω (τουλαχιστον ωσπου να βγει το untethered) και βρηκα τυχαια το TagDisk απο app store το οποιο κατεβαζει κανονικοτατα τα βιντεακια απο την σελιδα του you tube!!! Υπαρχει η light εκδοση και η full για περισοτερες δυνατοτητες. Εγω με την light κατεβαζω εδω και λιγα λεπτα μια χαρα!
Προλαβετε το πριν το ανακαλυψουν και το μπλοκαρουν κι αυτο!!!'


TagDisk:

http://www.google.gr...qnnrU15RSBAr6AQ



Δεν εχεις jailbreak να υποθεσω? γιατι αν εχεις, MXTUBE.
Whatsapp doc?

#3   winer

winer

    iPH Addict

  • 660 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 26/10/2011 - 21:38

Ναι φιλε μου μετα το update σε ios 5 δεν εκανα ξανα!

#4   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 26/10/2011 - 21:41

Γιατι? εγω που ειπα θα περιμενωτο untethered τελικα εκανα tethered χωρις να το φορτωσω πολυ και ειναι σουπερ
Whatsapp doc?

#5   winer

winer

    iPH Addict

  • 660 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 26/10/2011 - 21:54

Δεν ειμαι και πολυ συμφωνος με το θεμα του jailbreak οσο αφορα τις εφαρμογες απο app store εξαλου εχω αγορασει πολλες. Με τραβαει κυριως το cydia και ολα τα καλουδια που προσφερει που δεν θα δουμε ποτε στο app store αλλα ειχα αρκετα κοληματα πριν στην jailbreak 4.3.3 που πιστευω εφταιγε κυριως οι εφαρμογες απο cydia. Τωρα οσο αφορα το tethered με τρομαζει σαν ιδεα γιατι ειμαι εξω συνεχως και δεν εχω προσβαση στον υπολογιστη οταν χρειαστει.

#6   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 26/10/2011 - 21:54

Στη cydia ειναi to mxtube
Whatsapp doc?

#7   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 26/10/2011 - 21:55

Και γω ολο εξω ειμαι δεν εχει κλεισει ποτε, και δεν υπαρχει θεμα,
Whatsapp doc?

#8   sayian

sayian

    iPH Addict

  • 659 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/10/2011 - 21:55

Mxtube κορυφη αν εισαι jb

#9   winer

winer

    iPH Addict

  • 660 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 26/10/2011 - 21:56

Ναι το γνωριζω οπως και το freedi youtube downloader και το yourtube 3

#10   winer

winer

    iPH Addict

  • 660 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 26/10/2011 - 21:59

Και γω ολο εξω ειμαι δεν εχει κλεισει ποτε, και δεν υπαρχει θεμα,


Με την 4.3.3 μου κολαγε συχνα με reboot αλλα ημουν untethered. Τι κανεις να σου πω θα το σκεφτω αν αργησει πολυ το untethered..,

#11   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 26/10/2011 - 22:00

Με την 4.3.3 μου κολαγε συχνα με reboot αλλα ημουν untethered. Τι κανεις να σου πω θα το σκεφτω αν αργησει πολυ το untethered..,

Και γω ειχα 4.3.3 σπασμενη και κολλλαγε αρκετα, αυτο τωρα καθολου. Και δεν το φορτωσα για να μην εχω θεμα κι επειδη περιμενω το untethered
Whatsapp doc?

#12   marbou

marbou

    iPH newbie

  • 93 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:marabou82

Δημοσίευση 26/10/2011 - 22:02

Μετα απο την μεγαλη απογοητευση με το speedbit hd που αφαιρεσαν την δυνατοτητα να κατεβαζουμε βιντεο απο youtube εψαξα αρκετα download προγραματα που κατεβαζουν γενικα αρχεια αλλα κανενα δεν κατεβαζε απο you tube βιντεο παρα μονο την σελιδα. Κοντευα να απογοητευτω επειδη δεν θελω να το σπασω (τουλαχιστον ωσπου να βγει το untethered) και βρηκα τυχαια το TagDisk απο app store το οποιο κατεβαζει κανονικοτατα τα βιντεακια απο την σελιδα του you tube!!! Υπαρχει η light εκδοση και η full για περισοτερες δυνατοτητες. Εγω με την light κατεβαζω εδω και λιγα λεπτα μια χαρα!
Προλαβετε το πριν το ανακαλυψουν και το μπλοκαρουν κι αυτο!!!'


TagDisk:

http://www.google.gr...qnnrU15RSBAr6AQ

πολύ καλό και εγώ είχα κατεβάσει ότι χαζομάρα είχα βρει αλλά αυτό όντως δουλεύει
thanks ;)

#13   siG0k

siG0k

    iPH User

  • 137 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/10/2011 - 22:08

Μετα απο την μεγαλη απογοητευση με το speedbit hd που αφαιρεσαν την δυνατοτητα να κατεβαζουμε βιντεο απο youtube εψαξα αρκετα download προγραματα που κατεβαζουν γενικα αρχεια αλλα κανενα δεν κατεβαζε απο you tube βιντεο παρα μονο την σελιδα. Κοντευα να απογοητευτω επειδη δεν θελω να το σπασω (τουλαχιστον ωσπου να βγει το untethered) και βρηκα τυχαια το TagDisk απο app store το οποιο κατεβαζει κανονικοτατα τα βιντεακια απο την σελιδα του you tube!!! Υπαρχει η light εκδοση και η full για περισοτερες δυνατοτητες. Εγω με την light κατεβαζω εδω και λιγα λεπτα μια χαρα!
Προλαβετε το πριν το ανακαλυψουν και το μπλοκαρουν κι αυτο!!!'


TagDisk:

http://www.google.gr...qnnrU15RSBAr6AQ

Απιστευτο.. Μεχρι και Vevo κατεβαζει.. Ευχαριστω πολυ!! Ασχετα που εχω MxTube.. Δεν μ βρισκει τα Vevo..+1 απο μενα! Γιατι εγω συνδεω το κινητο στο αυτοκινητο και συνεχεια κατεβαζω νεα τραγουδια απο το MxTube αλλα πολλες φορες δεν βρισκω hd μορφη αυτα που θελω !! :)

#14   antonis29

antonis29

    iPH Member

  • 276 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 26/10/2011 - 22:22

με το MXtube εχεις τι δυνατοτητα να αποθηκευονται τα video apo youtube στα βιντεο του τηλεφωνου??

#15   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 26/10/2011 - 22:23

με το MXtube εχεις τι δυνατοτητα να αποθηκευονται τα video apo youtube στα βιντεο του τηλεφωνου??

Δε θυμαμαι, νομιζω οχι τα αποθηκευει στο δικο του. Δεν τοχω ψαξει γιατι απο κει τα παιζω
Whatsapp doc?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (1)