Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 4 8GB στη Vodafone


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
95 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   corfu1972

corfu1972

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/10/2011 - 20:08

Τον Ιούνιο μου έφερε ένας φίλος που ήρθε Κέρκυρα από Νέα Υόρκη ένα iPad2 με 500€, τον σταμάτησαν στην Γερμανία που τα πράγματα είναι πιο αυστηρά και στην Αθήνα, τελικά μου το έφερε στη ζελατίνα του γιατί το συνόδευε ο ίδιος. Αν το αγοράσει και το στείλει σημαίνει ότι το αφήνεις στην τύχη του για να έρθει με ή χωρίς φόρο και σε άγνωστο χρονικό διάστημα αν στο σταματήσουν!!!

Α δεν υπάρχει δηλαδή μια standard τιμή; :/ Λίγο βλακώδες μου ακούγεται...



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 27/10/2011 - 20:08

Έστω και με τους φόρους πόσο παραπάνω να πάει όμως; Τελοσπάντων όχι ότι είχα σκοπό να πάρω κάτι από Αμερική...

#33   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 27/10/2011 - 20:11

Τον Ιούνιο μου έφερε ένας φίλος που ήρθε Κέρκυρα από Νέα Υόρκη ένα iPad2 με 500€, τον σταμάτησαν στην Γερμανία που τα πράγματα είναι πιο αυστηρά και στην Αθήνα, τελικά μου το έφερε στη ζελατίνα του γιατί το συνόδευε ο ίδιος. Αν το αγοράσει και το στείλει σημαίνει ότι το αφήνεις στην τύχη του για να έρθει με ή χωρίς φόρο και σε άγνωστο χρονικό διάστημα αν στο σταματήσουν!!!

Αν το φέρει άνθρωπος εντάξει κάλλιστα μπορεί να βγάλει ζελατίνες και να πει ότι είναι δικό του. Αν και στο αεροδρόμιο της Φρανκφούρτης πέρυσι που είχα αγοράσει ένα silk epil το κοίταγε το ξανακοίταγε η Χιτλερικιά αλλά τελικά ούτε μου το άνοιξε ούτε έκανε τίποτα... (Παρόλο που το διακινδύνευσα και της είπα να μην το ανοίξει για να μη χαλάσει)

#34   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 27/10/2011 - 20:13

Αφου ηρθε το μοντελο με τα 8gb μετα απο το πολυ 10μερεςνα μη ερθει και το 4ς? Λεω εγω τωρα!

#35   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 27/10/2011 - 20:16

Αφου ηρθε το μοντελο με τα 8gb μετα απο το πολυ 10μερεςνα μη ερθει και το 4ς? Λεω εγω τωρα!

Δεν υπάρχει κάποια "πεπατημένη" στο συγκεκριμένο θέμα.

Επίσημα στοιχεία μηδέν.

Από προηγούμενα μοντέλα δεν υπάρχει ιστορικό μιας και το 4 με το 3GS 8GB κυκλοφόρησαν ταυτόχρονα.

Οπότε απλά αναμένουμε.

Συνήθως μόλις το μάθουν οι εταιρείες βγάζουν φόρμες προπαραγγελίας οπότε απλά κοιτάμε τακτικά τις σελίδες τους...

#36   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 27/10/2011 - 20:25

Αφου ηρθε το μοντελο με τα 8gb μετα απο το πολυ 10μερεςνα μη ερθει και το 4ς? Λεω εγω τωρα!

Κι εγώ γι'αυτό έβαλα το τόπικ,ξεπετάχτηκε πολύ ξαφνικά το 8gb. Χθες μιλούσα με υπάλληλο και δεν ανέφερε τίποτα...

#37   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 27/10/2011 - 20:27

Απλα το λεω γιατι στην γερμανα ωγηκε το 4αρι στα 8γκιγκα και μετα απο 10 μερες κυκλοφορησε το 4ς για αυτο το λεω.... αλλα τι λεω ο χαζος? συγκρινω Γερμανιαμε Ελλαδα!

#38   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 27/10/2011 - 20:28

Ας μην είναι 10,ας είναι και ένας μήνας, πάλι καλά είναι. Αλλά για την ακρίβεια δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα,προπαραγγελίες γίνονται... Λέτε με το που βγει το 8άρι να έρθει και η προπαραγγελία του 4S;

#39   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 27/10/2011 - 20:30

Μακαρι να γινει ετσι! Αλλα ενας μηνας ειναι πολυ!

#40   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 27/10/2011 - 20:39

Σκέψου ότι 3 εβδομάδες θα σου πάρει και τώρα να παραγγείλεις... Άσε που αν παραγγείλεις απ έξω και κάνουν καμιά απεργία πάλι οι εναέριοι ελεγκτές ή δεν ξέρω κι εγώ ποιοι άλλοι 1 μήνα θα πάρει :P

#41   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 27/10/2011 - 21:40

Όχι στην χειρότερη των χειροτερων απο Αγγλία μέσω aramex θα κανει 2 βδομάδες! Αν εχεις καποιο γνωστο σε Αγγλία η Γερμανία η Ιταλία η όπου εχει apple store σε Ευρώπη θα κανει 3-4 μέρες να το εχεις στα χέρια σου

#42   Lakis77

Lakis77

    iPH User

  • 104 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Lakis7

Δημοσίευση 27/10/2011 - 21:41

Δουλεμα χωρις σαλιο.. Παντου 100 χρονια πισω αυτη η χωρα...

#43   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 27/10/2011 - 21:45

Αφου το επιτρέπουμε, καλα μας κάνουν! Για να τα αγοράσουμε όλοι συντονισμένα απο έξω! Να δεις πως θα καουνε! Άχρηστοι

#44   boulka

boulka

    iPH Member

  • 257 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/10/2011 - 21:48

Τη λένε δεν υπάρχει περίπτωση εδώ βρίσκεις με 350Ε 4 16gb

#45   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 27/10/2011 - 21:50

Συγνώμη ρε παιδιά είμαι λίγο άσχετος σε αυτά. Κάνω λάθος η μπορώ να πάρω το 4 άρι 8gb από Αμέρικα unlocked πολύ φθηνότερο. Η το 4ς 32gb unlocked το Νοέμβριο όπως διαφημίζεται στο apple store με 550 ευρώ περίπου άντε σε λέω εγώ 600. Αν ναί τότε μακάκας είμαι να πάρω απο Ελλάδα;;;; Κάνω λάθος; Σε ποιούς απευθύνονται οι εταιρίες μας ακριβώς; Σε ζώα;


Ναι όντως είναι ποιο φτηνό απο αμερική αλλα μόνο αν στο φέρει κάποιος προσωπικά. Αλλιώς πρέπει να ξεπεράσεις το πρόβλημα οτι τα applestore δε στέλνουν ελλάδα, και αν τελικά το καταφέρεις, θα πρέπει να βρείς ένα τρόπο να γλιτώσεις το τελωνείο το οποίο είναι τις τάξεως του 30% της τιμής αυτού που αγοράζεις.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες