Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 1 ψήφοι

iPhone 4S: 11 Νοεμβρίου στην Ελλάδα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
804 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#136   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 01/11/2011 - 21:29

Για να Android δεν μπορώ να πω κάτι γιατί δεν τα ξέρω δεν τα έχω δουλέψει .

Μόνο ότι πιάνω στα χέρια μου μπορώ να φέρω γνώμη .

Αλλά κάποιος που περιμένει να πάρει με αγωνία το 4s θα του έλεγα να το σκεφτεί 10 φορές εκεί που πάει να ρίξει στο κάδο τα λεφτά του .

Και απορώ με ένα και μόνο πράγμα όλοι οι προηγούμενοι κάτοχοι ντρεπόντουσαν να πουν την ωμή αλήθεια ..?

Γιατί για να μην παρεξηγηθεί η Apple..?

Ρε παιδιά είμαστε καταναλωτές και ότι δεν μας αρέσει θα πρέπει να το λέμε αλλά να το αιτιολογούμε κιόλας.

Καλά για την κάμερα δεν έχω λόγια να σας πω έπεσα από τα γέλια .

Και σε λίγο θα σας ανεβάσω και φωτογραφίες να μου ξεχωρίσετε εσείς το 4S που όλα τα reviews έλεγαν και έδειχναν τόσο φανταστικές φωτογραφίες να μου πείτε την δική σας γνώμη και άποψη γιατί εγώ μπορεί να είμαι τρελός και τα βγάζω από το μυαλό μου .


Συγνώμη αν σας στενοχωρώ παιδιά αλλά πραγματικά νοιώθω την υποχρέωση να το κάνω .

Σε λίγο οι φωτογραφίες .

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#137   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 01/11/2011 - 21:34

Βρείτε μου εσείς τις τεράστιες διαφορές στο 4άρι και στο 4S και πείτε μου ποιο είναι ποιο να δούμε πόσοι θα το βρούνε.


Αναρτημένη εικόνα


Αναρτημένη εικόνα

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#138   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/11/2011 - 21:35

Η πλειοψηφία δεν έχει αγγίξει το 4s και μιλάει κατά του για να νομίζει πως το κινητάκι τους κρατά ακόμη...

Πάρτε το 4s όσοι γουστάρετε και μπορείτε και γράψτε τους...

Είναι καλύτερο σε όλα. Ταχύτητα, το siri ΓΑΜΑΕΙ για notes, reminders, alarms, μουσική, find friends. Η camera!? απλά μέρα με τη νύχτα με του 4αριού. Ολταν σε λίγες βδονάδες φανούν παιχνίδια κ προγράμματα για dual core, και το 4άρι σέρνεται τότε να τα πούμε ξανά...

Αλλά τότε δε θα μπορείτε να πουλήσετε;;;

#139   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 01/11/2011 - 21:37

Η πλειοψηφία δεν έχει αγγίξει το 4s και μιλάει κατά του για να νομίζει πως το κινητάκι τους κρατά ακόμη...

Πάρτε το 4s όσοι γουστάρετε και μπορείτε και γράψτε τους...

Είναι καλύτερο σε όλα. Ταχύτητα, το siri ΓΑΜΑΕΙ για notes, reminders, alarms, μουσική, find friends. Η camera!? απλά μέρα με τη νύχτα με του 4αριού. Ολταν σε λίγες βδονάδες φανούν παιχνίδια κ προγράμματα για dual core, και το 4άρι σέρνεται τότε να τα πούμε ξανά...

Αλλά τότε δε θα μπορείτε να πουλήσετε;;;



Ελα ρε, για πες μου ποσοι απο δω μεσα παιζουν τα σουπερ ντουπερ παιχνιδια ολη μερα που δεν τα αντεχει το 4αρι και πρεπει οπωσδηποτε το μηλοφωνο τους ναναι dual core! Η βγαζουν ολη μερα επαγγελματικες φωτο και δε μπορουν να κανουν με την καμερα του 4αριου την "αχρηστη" οπως την βγαζεις....Φιλικα εννοειται.

p.s.: Μια χαρα κραταει το ¨κινητακι ´ μας και μας των κακομοιρηδων εννοια σου,

Τελευταία επεξεργασία από: iMarilina, 01/11/2011 - 21:40

Whatsapp doc?

#140   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 01/11/2011 - 21:38

Η πλειοψηφία δεν έχει αγγίξει το 4s και μιλάει κατά του για να νομίζει πως το κινητάκι τους κρατά ακόμη...

Πάρτε το 4s όσοι γουστάρετε και μπορείτε και γράψτε τους...

Είναι καλύτερο σε όλα. Ταχύτητα, το siri ΓΑΜΑΕΙ για notes, reminders, alarms, μουσική, find friends. Η camera!? απλά μέρα με τη νύχτα με του 4αριού. Ολταν σε λίγες βδονάδες φανούν παιχνίδια κ προγράμματα για dual core, και το 4άρι σέρνεται τότε να τα πούμε ξανά...

Αλλά τότε δε θα μπορείτε να πουλήσετε;;;


Εσύ που λες ότι Γ@Μ@ΕΙ δεν μου δείχνεις και στο δικό μου 4S τις τόσο τραγικές διαφορές γιατί εγώ πραγματικά δεν τις βλέπω και όποιος είναι Ρόδο ας έρθει να τα δει να τρέξει ότι θέλει να βγάλει φωτογραφίες και να μου πει μετά αν ένας κάτοχος 4S αξίζει να πουλήσει το δικό του και να πάρει το 4S.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#141   manwlis77

manwlis77

    iPH Elite Poster

  • 2.729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/11/2011 - 21:39

Βρείτε μου εσείς τις τεράστιες διαφορές στο 4άρι και στο 4S και πείτε μου ποιο είναι ποιο να δούμε πόσοι θα το βρούνε.



ρε κωστα απο την αναλυση βλεπουμε πια ειναι πιανου!!!
χαχαχαχαχαχα

Τελευταία επεξεργασία από: manwlis77, 01/11/2011 - 21:40


#142   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 01/11/2011 - 21:40

Βρείτε μου εσείς τις τεράστιες διαφορές στο 4άρι και στο 4S και πείτε μου ποιο είναι ποιο να δούμε πόσοι θα το βρούνε.

Η κάτω είναι λίιιγο κουνημένη; η πάνω είναι του 4S? εντάξει είμαι ξανθιά και δεν είδα την ανάλυση thnx

Τελευταία επεξεργασία από: katya, 01/11/2011 - 21:41


#143   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/11/2011 - 21:40

ρε κωστα απο την αναλυση βλεπουμε πια ειναι πιανου!!!
χαχαχαχαχαχα

η πανω πρεπει να ειναι του 4s ..Κωστα εαν δεν ερθει ο Researcher να ερθω εγω σε παρκαλω? :P

#144   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 01/11/2011 - 21:40

Το ξέρω αλλά δες τις διαφορές σου μοιάζουν εσένα να έχουν τις διαφορές που βλέπαμε στα reviews..?

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#145   Researcher

Researcher

    iPH Hero

  • 3.615 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/11/2011 - 21:41

Φυσικά, αξίζει βα το πουλήσει.

Αν περιμένεις από εδώ να δεις διαφορές κάτω από αυτές τις συνθήκες, τότε το αφήνω στην κρίση των μελών.

Ανέβασε μας κ ένα βίντεο με το siri...

#146   sakis007

sakis007

    iPH Contributor

  • 1.899 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:sakis007

Δημοσίευση 01/11/2011 - 21:42

Βρείτε μου εσείς τις τεράστιες διαφορές στο 4άρι και στο 4S και πείτε μου ποιο είναι ποιο να δούμε πόσοι θα το βρούνε.


Αναρτημένη εικόνα 4s?


Αναρτημένη εικόνα 4?




Λέω εγω τωρα... Η πρώτη είναι με 4ς και η δεύτερη με 4

#147   manwlis77

manwlis77

    iPH Elite Poster

  • 2.729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/11/2011 - 21:42

Ελα ρε, για πες μου ποσοι απο δω μεσα παιζουν τα σουπερ ντουπερ παιχνιδια ολη μερα που δεν τα αντεχει το 4αρι και πρεπει οπωσδηποτε το μηλοφωνο τους ναναι dual core! Η βγαζουν ολη μερα επαγγελματικες φωτο και δε μπορουν να κανουν με την καμερα του 4αριου την "αχρηστη" οπως την βγαζεις....Φιλικα εννοειται.

p.s.: Μια χαρα κραταει το ¨κινητακι ´ μας και μας των κακομοιρηδων εννοια σου,

θα παιζει σουπερ παιχνιδια με τρελα γραφικα!!!
αλλα ποσο 10-15 λεπτα!!!
εκτος και αν εισαι σπιτι
αλλα τοτε εχεις το pc
σιγουρα θα εχει διαφορες δεν μπορει
αλλα αξιζει να δωσουμε συν 350 ευρω για αυτα που προσφερει?

#148   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 01/11/2011 - 21:43

Το ξέρω αλλά δες τις διαφορές σου μοιάζουν εσένα να έχουν τις διαφορές που βλέπαμε στα reviews..?

Μεταξύ μας τώρα, είναι πιο φωτεινή η πάνω,όπως έγραφε κιόλας εφόσον είναι σκοτεινό. Επίσης αφού η κάτω είναι σαν κουνημένη όταν κοιτάμε το pc σου, ενώ δεν είναι άλλο ένα + και επιτέλους 3mpixel είναι, δεν βάζεις τα 5 με 14άρα απο φωτογραφική,που και πάλι δεν είναι τόσο τραγική η διαφορά για εμένα...

#149   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 01/11/2011 - 21:44

αλλα αξιζει να δωσουμε συν 350 ευρω για αυτα που προσφερει?


Με την καμία όμως ..Με τίποτα .....

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#150   manwlis77

manwlis77

    iPH Elite Poster

  • 2.729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/11/2011 - 21:44

τωρα θα γινει χαλια το ποστ
ολοι θα κανουν quote τις φωτο του κωστα και δεν θα φτανουν 1000mbs να φορτωσει η σελιδα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 8

0 μέλη, 8 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες