Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 1 ψήφοι

iPhone 4S: 11 Νοεμβρίου στην Ελλάδα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
804 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#181   pontiaras

pontiaras

    iPH Contributor

  • 1.600 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:Pafralis30

Δημοσίευση 01/11/2011 - 22:11

αυτα τα κανεις και με το πρωτο iphone 2G που βγηκε το 2007...

γιατι πηρες το 4? λαθος αγορα εκανες. λυπαμαι

:lol: εεεεε μα! Έλεος δηλαδη βραδιατικα και επι του θέματος, θελω να δω ποτε θα ανακοινώσουν οι εταιρίες κινητής τιμες με συμβόλαια!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#182   ababapanos

ababapanos

    iPH Contributor

  • 1.699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/11/2011 - 22:11

Γιατι πρεπει ναναι πολυ μπαζο καποιος για να παρει στο τελος του 2010 κινητο 3 χρονων. Τεσπα καλη συνεχεια, παω να δω τον αγωνα!


εγω σου απαντησα με την λογικη την δικη σου που κρινεις το 4ς με βαση το facebook το chat και το mail που χρησιμοποιεις...

παντως τελος του 2011 εχουμε... :lol:

Τελευταία επεξεργασία από: ababapanos, 01/11/2011 - 22:13


#183   eftihis

eftihis

    iPH User

  • 170 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 01/11/2011 - 22:13

Μεχρι να γινει αυτο θαχει βγει το 5

ναι αλλα μεχρι τοτε θα βγαινουνε ιος με νεα features,μερικα απο τα οποια θα ειναι μονο για το 4ς.το εχουμε ξαναδει αυτο στο παρελθον.
ουτε εγω θελω να αλλαξω το 4αρακι μου τωρα,αλλα καποια στιγμη τα πραγματα σε ωθουν να κανεις κατι τετοιο.ετσι εγινε και με τα 2,3,3gs..

#184   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 01/11/2011 - 22:16

Δε μπορώ να καταλάβω με ποιά λογικοί κάποιοι νομίζουν ότι όποτε βγει το 5 θα μπορούν να το πάρουν με την παρούσα κατάσταση. Τα πράγματα στην Ελλάδα είναι ρευστά και ανα πάσα στιγμή μπορεί να αλλάξει κάτι στο εισόδημά σας ή οτιδήποτε. Πραγματικά πολύ θα γελάσω αν δε βγει τον επόμενο χρόνο ή όταν βγει δεν έρθει καν Ελλάδα, η θα έρθει σε λογική τιμή...

#185   manwlis77

manwlis77

    iPH Elite Poster

  • 2.729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/11/2011 - 22:17

ναι αλλα μεχρι τοτε θα βγαινουνε ιος με νεα features,μερικα απο τα οποια θα ειναι μονο για το 4ς.το εχουμε ξαναδει αυτο στο παρελθον.
ουτε εγω θελω να αλλαξω το 4αρακι μου τωρα,αλλα καποια στιγμη τα πραγματα σε ωθουν να κανεις κατι τετοιο.ετσι εγινε και με τα 2,3,3gs..

συμφωνω απολυτα
καποια στιγμη θα το παρουμε

#186   tgnikit

tgnikit

    iPH Contributor

  • 1.137 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/11/2011 - 22:25

Δε μπορώ να καταλάβω με ποιά λογικοί κάποιοι νομίζουν ότι όποτε βγει το 5 θα μπορούν να το πάρουν με την παρούσα κατάσταση. Τα πράγματα στην Ελλάδα είναι ρευστά και ανα πάσα στιγμή μπορεί να αλλάξει κάτι στο εισόδημά σας ή οτιδήποτε. Πραγματικά πολύ θα γελάσω αν δε βγει τον επόμενο χρόνο ή όταν βγει δεν έρθει καν Ελλάδα, η θα έρθει σε λογική τιμή...


Ανάλογα με τις προτεραιότητες του καθένα. Κάποιος μπορεί πχ να μή πάει διακοπές το καλοκαίρι ή να μη βγαίνει για cafe! και να παίρνει διάφορα γκατζετάκια!

#187   sayian

sayian

    iPH Addict

  • 659 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/11/2011 - 22:33

Δε μπορώ να καταλάβω με ποιά λογικοί κάποιοι νομίζουν ότι όποτε βγει το 5 θα μπορούν να το πάρουν με την παρούσα κατάσταση. Τα πράγματα στην Ελλάδα είναι ρευστά και ανα πάσα στιγμή μπορεί να αλλάξει κάτι στο εισόδημά σας ή οτιδήποτε. Πραγματικά πολύ θα γελάσω αν δε βγει τον επόμενο χρόνο ή όταν βγει δεν έρθει καν Ελλάδα, η θα έρθει σε λογική τιμή...


Εχω ενα φιλο που παιζει ερασιτεχνικα κιθαρα, και εχει αγορασει 20 ηλεκτρικες περιπου. Θυσιαζει αλλα πραγματα και τα καταφερνει, ο καθενας με τη τρελα του. Οσοι ειναι αρρωστακια θα το παρουν το 5αρι και τωρα το 4sαρι και θα πουν και ενα τραγουδι. Φυσικοτατο για μενα

#188   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 01/11/2011 - 22:38

Ναι αλλά αν μείνεις άνεργος να φας δε θα έχεις όχι να αγοράζεις iPhone που κοστίζουν ένα μισθό (τώρα)... Πόσο μάλλον ηλεκτρικές κιθάρες...

#189   manwlis77

manwlis77

    iPH Elite Poster

  • 2.729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/11/2011 - 22:41

Εχω ενα φιλο που παιζει ερασιτεχνικα κιθαρα, και εχει αγορασει 20 ηλεκτρικες περιπου. Θυσιαζει αλλα πραγματα και τα καταφερνει, ο καθενας με τη τρελα του. Οσοι ειναι αρρωστακια θα το παρουν το 5αρι και τωρα το 4sαρι και θα πουν και ενα τραγουδι. Φυσικοτατο για μενα

ετσι ειναι ο καθενας εχει την τρελα του
αλλος τα τρωει στα ταξιδια αλλος στα ποτα κλπ και αλλος στις π...τανες

#190   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 01/11/2011 - 22:42

ετσι ειναι ο καθενας εχει την τρελα του
αλλος τα τρωει στα ταξιδια αλλος στα ποτα κλπ και αλλος στις π...τανες


:lol: :lol:

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#191   katya

katya

    iPH Enthousiast

  • 579 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 01/11/2011 - 22:47

ετσι ειναι ο καθενας εχει την τρελα του
αλλος τα τρωει στα ταξιδια αλλος στα ποτα κλπ και αλλος στις π...τανες

μπα, και τις π...ες έχει αγγίξει η οικονομική κρίση. πλέον λέει στο 30% των ανδρών δεν κανει κούκου λόγω κρίσης... Άκου να δεις... χα χα

#192   iliaspot

iliaspot

    iPH User

  • 131 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 01/11/2011 - 23:00

Καλησπερα, εγω το ειχα προπαραγγειλει απο την πρωτη στιγμη της 7/10 απο Αγγλια μεσο του κολλητου μου,χρονος παραδοσεις 2-3 εβδομαδες ..Παραγγειλα το 32αρι για την ακριβια περιπου 609λιρες δηλαδη περιπου 711ε αλλα λογο καταθεσης στο λογαριασμο αναγκαστηκα επρεπε να γυρισει σε συναλλαγμα και τα εξοδα ηταν 35ε :S ..Μετα απο 20μερες του ηρθε στα χερια του στην εργασια του πηγε στο ταχυδρομειο να μου το στειλει αλλα ηθελα πολλα 60ε περιπου κ συν οτι σαν ασφαλεια θα με καλυπτε σε περιπτωση κλοπης μονο 300ε..Και απλα ημουνα τυχερος σε ολη αυτη την καθυστερισει γιατι η πεθερα του ειναι στην Αγγλια και θα ερθει Ελλαδα την κυριακη.

#193   ababapanos

ababapanos

    iPH Contributor

  • 1.699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/11/2011 - 23:04

Καλησπερα, εγω το ειχα προπαραγγειλει απο την πρωτη στιγμη της 7/10 απο Αγγλια μεσο του κολλητου μου,χρονος παραδοσεις 2-3 εβδομαδες ..Παραγγειλα το 32αρι για την ακριβια περιπου 609λιρες δηλαδη περιπου 711ε αλλα λογο καταθεσης στο λογαριασμο αναγκαστηκα επρεπε να γυρισει σε συναλλαγμα και τα εξοδα ηταν 35ε :S ..Μετα απο 20μερες του ηρθε στα χερια του στην εργασια του πηγε στο ταχυδρομειο να μου το στειλει αλλα ηθελα πολλα 60ε περιπου κ συν οτι σαν ασφαλεια θα με καλυπτε σε περιπτωση κλοπης μονο 300ε..Και απλα ημουνα τυχερος σε ολη αυτη την καθυστερισει γιατι η πεθερα του ειναι στην Αγγλια και θα ερθει Ελλαδα την κυριακη.


εγω φιλε πηρα το 32αρι απο Αγγλια μεσο αραμεξ και μου πηγε 710 ευρω μαζι με τα μεταφορικα... ουτε εμπλεξα με συναλαγμα , ταχυδρομια κλπ... πολυ ευκολα και οικονιμα

Τελευταία επεξεργασία από: ababapanos, 01/11/2011 - 23:05


#194   dalas

dalas

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/11/2011 - 23:05

Καλησπερα, εγω το ειχα προπαραγγειλει απο την πρωτη στιγμη της 7/10 απο Αγγλια μεσο του κολλητου μου,χρονος παραδοσεις 2-3 εβδομαδες ..Παραγγειλα το 32αρι για την ακριβια περιπου 609λιρες δηλαδη περιπου 711ε αλλα λογο καταθεσης στο λογαριασμο αναγκαστηκα επρεπε να γυρισει σε συναλλαγμα και τα εξοδα ηταν 35ε :S ..Μετα απο 20μερες του ηρθε στα χερια του στην εργασια του πηγε στο ταχυδρομειο να μου το στειλει αλλα ηθελα πολλα 60ε περιπου κ συν οτι σαν ασφαλεια θα με καλυπτε σε περιπτωση κλοπης μονο 300ε..Και απλα ημουνα τυχερος σε ολη αυτη την καθυστερισει γιατι η πεθερα του ειναι στην Αγγλια και θα ερθει Ελλαδα την κυριακη.

με courier και αγορα μεσω ιντερνετ πας το πολυ 30 ευρω,χωρις φυσικα εγγυηση αποζημιωσης.που το θεωρω περιτο.

#195   GodfatherGR

GodfatherGR

    iPH Addict

  • 844 μηνύματα
  • Twitter:@Godfather_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:gcop33

Δημοσίευση 01/11/2011 - 23:11

εγω φιλε πηρα το 32αρι απο Αγγλια μεσο αραμεξ και μου πηγε 710 ευρω μαζι με τα μεταφορικα... ουτε εμπλεξα με συναλαγμα , ταχυδρομια κλπ... πολυ ευκολα και οικονιμα

μετά από 33 χρόνια ζωής σε αυτό τον πλανήτη... μετά από αρκετά καλή γνώση αγγλικών και 4 χρόνια Ιαπωνικής γλώσσας με ένα πτυχίο, δυστυχώς έχω φάει όλα τα λεξικά να βρω τι σημαίνει η λέξη Οικόνιμα και μάλιστα και χωρίς ΤΟΝΟ αλλά δεν βρίσκω τίποτα... θες να μας βοηθήσεις δίνοντας μας ένα στοιχείο όπως πχ, σε ποιόν γαλαξία μιλάνε αυτή την γλώσσα; κλίνγκον ίσως;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 7

0 μέλη, 7 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες