Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 1 ψήφοι

iPhone 4S: 11 Νοεμβρίου στην Ελλάδα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
804 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#256   KostasSTi

KostasSTi

    iPH Enthousiast

  • 449 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:KostasSTi

Δημοσίευση 02/11/2011 - 14:04

Με τα unlocked στην Αμερική έχει κανείς ιδέα τι γίνεται; Πόσο Νοεμβρίου θα είναι διαθέσιμα;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#257   sawyer

sawyer

    iPH newbie

  • 29 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/11/2011 - 14:10

καθε χρονο τα ιδια!!!

#258   dchristo81

dchristo81

    iPH Addict

  • 862 μηνύματα
  • Twitter:@ChristodApps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:dchristo81

Δημοσίευση 02/11/2011 - 14:58

Πάντως επιμένω, δεν συμφέρει η επιδότηση στις περισσότερες περιπτώσεις. Συνήθως οι περισσότεροι έχουνε προγράμματα που κυμαίνονται απο 30 εως 70 ευρω τον μηνα. Σε αυτες τις τιμες οι επιδοτησεις ειναι καμια 100αρα ευρω. Ενω αν κανεις φορητοτητα τοτε σαν νεος πελατης εκει εχεις καλυτερη επιδοτηση. Αν κ εγω εχω εδω κ κανα 6μηνο καρτοκινητο -αποψη μου συμφερει περισσοτερο πλεον- αλλα γνωριζω λογω παλαιοτερης εργασιας μου σε τετοιες εταιρειες εκ των εσω πως σκεφτονται μπορεις ιδιως αυτες τις μερες να ακολουθησεις την ακολουθη τακτικη αν δεν θες φορητοτητα σε αλλο παροχο κ να κερδισεις μεγαλυτερη επιδοτηση.

Πας στο κατ/μα, ρωτας "τί επιδότηση εχω?" κ σου λενε πχ 100 ευρω. Αμέσως κάνεις καυγά τύπου "με κοροϊδευετε τοσα χρονια πελατης?" κλπ κλπ κ τους λες οτι "ειμαι απογοητευμενος κ θα παω σε αλλο παροχο". Φευγεις, αμέσως στέλνεις email παραπονων που τους λες "στο κατ/μα σας στη περιοχη Χ μου ειπαν επιδοτηση 100 ευρω κ μπλα μπλα μπλα απαραδεκτο! η Υ εταιρεια μου δινει το iphone4s με 300ευρω επιδοτηση αν παω εκει" κλπ. ΣΤΑΝΤΑΡ!!!! θα σου τηλεφωνησουν, θα τους ξαναπεις τα ιδια κ θα τους τα ψαλλεις επιμενοντας οτι "με αναγκαζεται να φυγω" κ σιγουρα θα εχεις μεγαλυτερη επιδοτηση κ προτεραιοτητα για το νεο iphone. Ελπίζω να βοηθησα κανενα φιλο εδω μεσα να παρει καμια μεγαλυτερη επιδοτηση κ να παρει φθηνοτερα το μηλαράκι ::) Προσωπικά αυτό εκανα όσο ειχα συνδεση κινητου (απο το 1999) κ καθε χρονο αλλαζα δικτυο ή κερδιζα με τον τροπο που σας είπα μεγαλυτερες επιδοτησεις.

Τελευταία επεξεργασία από: dchristo81, 02/11/2011 - 14:58


#259   ipuserjim

ipuserjim

    iPH Member

  • 275 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/11/2011 - 15:06

Aνταλλαγή μόνο συμφέρει... Αν έχει κάποιος το 4 και παει στο 4s... Το θέμα είναι οτι υπ'αρχουν μόνο συγκεκριμένα καταστήματα και άνθρωποι... Άιντε να δούμε..

#260   ipuserjim

ipuserjim

    iPH Member

  • 275 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/11/2011 - 15:41

σιγουρα θα δώσω κανα 300αρι για το 4s..Δεν υπάρχει το 200παιδιά το ξεχνάμε να μην υπάρχουν αυταπάτες!!εγώ είμαι συνειδητοποιημένος και το ξέρω οτι τόσα θα πρέπει να διαθέσω+ το παλιό μου iphone

#261   Alexisd

Alexisd

    iPH Enthousiast

  • 595 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • GameCenter:Al3xisd1

Δημοσίευση 02/11/2011 - 16:27

γεια σας παιδια τωρα π εκανα ετσι μια ερευνα βρηκα αυτο μπορει να το εχετε πει αλλα ειπα να το βαλω να δειτε http://www.vodafone....tion?formId=881

#262   themdro

themdro

    iPH User

  • 182 μηνύματα
  • Twitter:@th3m
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 02/11/2011 - 16:54

Εγω έδωσα το 4αρι μου και παρήγγειλα τελικά με Aramex λευκό 4S 16αρι, από account φίλου και γλίτωσα πάνω κάτω 90 ευρώ. Πλήρωσα δηλαδή 180 ευρώ επιπλέον. Δεν είναι και άσχημα αφού ισχύει κανονικά η εγγύηση Ελλάδα.

#263   dchristo81

dchristo81

    iPH Addict

  • 862 μηνύματα
  • Twitter:@ChristodApps
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:dchristo81

Δημοσίευση 02/11/2011 - 16:55

Κοίτα για 180ευρώ συμφέρει σίγουρα.

#264   themdro

themdro

    iPH User

  • 182 μηνύματα
  • Twitter:@th3m
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 02/11/2011 - 16:57

Πιστεύω πως ναι. 400 έδωσα το 4άρι μου και 580 μου βγήκε το 4S. Οπότε πιστεύω μια χαρά. Το μόνο κακό είναι η αναμονή τώρα. :)

#265   Evangelia

Evangelia

    iPH Enthousiast

  • 548 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 02/11/2011 - 16:57

Σήμερα στα public στο Σύνταγμα ο υπάλληλος δεν ήξερε καν ότι στις 11-11 θα διατεθεί στην ελληνική αγορα το S!! :blink: :blink:

#266   themdro

themdro

    iPH User

  • 182 μηνύματα
  • Twitter:@th3m
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 02/11/2011 - 16:58

Ευαγγελία καθόλου περίεργο. Υπομονή μερικές μέρες...

#267   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 02/11/2011 - 16:59

Σήμερα στα public στο Σύνταγμα ο υπάλληλος δεν ήξερε καν ότι στις 11-11 θα διατεθεί στην ελληνική αγορα το S!! :blink: :blink:

απλα ειναι και ασχετοι μερικοι μην δινεις σημασια!!!

#268   xmembs

xmembs

    iPH Enthousiast

  • 438 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/11/2011 - 17:00

Σήμερα στα public στο Σύνταγμα ο υπάλληλος δεν ήξερε καν ότι στις 11-11 θα διατεθεί στην ελληνική αγορα το S!! :blink: :blink:

Δεν κρατιεσαι βλεπω ε...?

#269   Ggreg2012

Ggreg2012

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/11/2011 - 17:04

Θα είναι καλύτερα να αγοράσω σκέτη την συσκευή ή να κάνω κάποιο νέο συμβόλαιο ? Αν τα λεφτά και στις δύο περιπτώσεις είναι τα ίδια τότε μάλλον θα πάρω σκέτη την συσκευή.

#270   parhss

parhss

    iPH Contributor

  • 1.663 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:paridion

Δημοσίευση 02/11/2011 - 17:04

Πάντως επιμένω, δεν συμφέρει η επιδότηση στις περισσότερες περιπτώσεις. Συνήθως οι περισσότεροι έχουνε προγράμματα που κυμαίνονται απο 30 εως 70 ευρω τον μηνα. Σε αυτες τις τιμες οι επιδοτησεις ειναι καμια 100αρα ευρω. Ενω αν κανεις φορητοτητα τοτε σαν νεος πελατης εκει εχεις καλυτερη επιδοτηση. Αν κ εγω εχω εδω κ κανα 6μηνο καρτοκινητο -αποψη μου συμφερει περισσοτερο πλεον- αλλα γνωριζω λογω παλαιοτερης εργασιας μου σε τετοιες εταιρειες εκ των εσω πως σκεφτονται μπορεις ιδιως αυτες τις μερες να ακολουθησεις την ακολουθη τακτικη αν δεν θες φορητοτητα σε αλλο παροχο κ να κερδισεις μεγαλυτερη επιδοτηση.

Πας στο κατ/μα, ρωτας "τί επιδότηση εχω?" κ σου λενε πχ 100 ευρω. Αμέσως κάνεις καυγά τύπου "με κοροϊδευετε τοσα χρονια πελατης?" κλπ κλπ κ τους λες οτι "ειμαι απογοητευμενος κ θα παω σε αλλο παροχο". Φευγεις, αμέσως στέλνεις email παραπονων που τους λες "στο κατ/μα σας στη περιοχη Χ μου ειπαν επιδοτηση 100 ευρω κ μπλα μπλα μπλα απαραδεκτο! η Υ εταιρεια μου δινει το iphone4s με 300ευρω επιδοτηση αν παω εκει" κλπ. ΣΤΑΝΤΑΡ!!!! θα σου τηλεφωνησουν, θα τους ξαναπεις τα ιδια κ θα τους τα ψαλλεις επιμενοντας οτι "με αναγκαζεται να φυγω" κ σιγουρα θα εχεις μεγαλυτερη επιδοτηση κ προτεραιοτητα για το νεο iphone. Ελπίζω να βοηθησα κανενα φιλο εδω μεσα να παρει καμια μεγαλυτερη επιδοτηση κ να παρει φθηνοτερα το μηλαράκι ::) Προσωπικά αυτό εκανα όσο ειχα συνδεση κινητου (απο το 1999) κ καθε χρονο αλλαζα δικτυο ή κερδιζα με τον τροπο που σας είπα μεγαλυτερες επιδοτησεις.


υπαρχει κ αλλος τροπος εναλακτικος που θα κανω εγω θα παρω τηλ σε αλλπ παροχο απο αυτον που ειμαι
και θα τους πω θελω να κανω φορητοτητα σε εσας θελω το iphone 4s σε ενα προγραμμα 50-60 ευρο το μηνα σε 18μηνο συμβολαιο ποσο μ το δινετε θα μουν πουν ενα ποσο θα τους κανω παζαρι αν γινετε να μ το δωσουν λιγοτερο κτλ......
κανεις την αιτηση εφοσον δεχτεις και μετα απο λιγες μερες ενω δε θα εχεις υπογραψει σε παιρνουν ηδη απο τον παροχο που εισαι και σ κανουν τη προσφορα χωρις να εχουν πολλες εναλακτικες τους λες ποσο στο δινουν τους λες κ ενα ψεμματακι ποιο κατω.....και ετσι θα αναγκαστουν να σου κανουν προσφορα λιγοτερη απο τον αλλο παροχο .....αν δε σ κανουν πας στην αλλη εταιρεια κ τελος

υγ(καλυτερα να παρεις αντιπροσωπο τηλεφωνικα παρα μαγαζι παιρνεισ καλυτερη εκπτωση)

Τελευταία επεξεργασία από: parhss, 02/11/2011 - 17:07


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες