Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 1 ψήφοι

iPhone 4S: 11 Νοεμβρίου στην Ελλάδα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
804 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#391   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/11/2011 - 22:46

To κακό είναι ότι στην αρχή οι εταιρείες δεν θα πουλάνε σκέτη συσκευή όπως και όταν είχε κυκλοφορήσει το 4άρι αλλά θα το πουλάνε μόνο με συμβόλαιο τον πρώτο καιρό και ποιο μετά λίγο σκέτη συσκευή .

Μακάρι βέβαια να έρθει μεγάλη διαθεσιμότητα και να βρουν όλοι.


οπως εχω ξαναπει δεν ισχυει κατι τετοιο τουλαχιστον στην επαρχια.! καραεπιβεβαιωμενο 100% 4 ατομα θα το παρουμε την παρασκευη χωρις συμβολαια και ιστοριες. απλα το κλεισαμε πριν μια εβδομαδα. δεν μπορω να καταλαβω πως εχεται αφησει να ενοηθει κατι τετοιο.!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#392   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 08/11/2011 - 22:48

Λόγω επαρχίας και εγώ όταν είχε βγει το 4άρι δεν το έδιναν .Μακάρι τώρα στο 4S να αλλάξουν τακτικοί τα καταστήματα και να εξυπηρετηθούν όλοι.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#393   geokour9

geokour9

    iPH newbie

  • 80 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/11/2011 - 22:52

μα το ανεφερα γιατι αυτος μου λεει οτι θα εχει το ''δειγμα'' την παρασκευη 11/11 και οι προς πωληση συσκευες σε κανενα μηνα -μολις το ακουσα τα παιξα :o

#394   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/11/2011 - 22:52

Λόγω επαρχίας και εγώ όταν είχε βγει το 4άρι δεν το έδιναν .Μακάρι τώρα στο 4S να αλλάξουν τακτικοί τα καταστήματα και να εξυπηρετηθούν όλοι.


μαλλονθα εξυπηρετηθουν, και αυτο ισως λογω κρισης. αλλα χρηματα διεθετε καποιος το 2010 και αλλα τωρα. νομιζω ειναι βασικος λογος. και φυσικα και οι πιο πολλοι που εχουν το τεσσαρι δυσκολα θα αναβαθμισουν.(δεν ειναι ολοι το ιδιο μ@λ...ες οπως εμεις, που τρεχουμε να το παρουμε). οποτε νομιζω δεν θα γινει ο ιδιος χαμος με τις ελλειψεις.

#395   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/11/2011 - 22:53

οπως εχω ξαναπει δεν ισχυει κατι τετοιο τουλαχιστον στην επαρχια.! καραεπιβεβαιωμενο 100% 4 ατομα θα το παρουμε την παρασκευη χωρις συμβολαια και ιστοριες. απλα το κλεισαμε πριν μια εβδομαδα. δεν μπορω να καταλαβω πως εχεται αφησει να ενοηθει κατι τετοιο.!

στο 4 δεν γινόταν αυτό διότι η κάθε εταιρία από κάθε μηλόφωνο κέρδιζε 1 ευρώ εαν θυμάμαι..έτσι κατέφευγε στα συμβολαια...350+(55*18)=1340 ευρώ έβγαζε και εμείς γλυτώναμε 300 κατι ευρώ
βέβαια εν όψη οικονομικής κρίσης μπορεί και να γίνεται αυτό που λες..πρώτα πάνε πάντα τα νέα συμβόλαια

#396   chrispe

chrispe

    iPH Member

  • 340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:chrispel

Δημοσίευση 08/11/2011 - 23:00

Εγω παντος το 4αρι το είχα πάρει σκέτο την πρώτη μέρα κυκλοφορίας του απο oteshop χωρίς κανένα πρόβλημα, και πάω στοίχημα αν ξαναπηγαινα την Παρασκευή πάλι θα το περνά χωρίς να υπογράψω συμβόλαιο

Edit: και χωρίς προκρατηση

Τελευταία επεξεργασία από: chrispe, 08/11/2011 - 23:01


#397   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 08/11/2011 - 23:03

μαλλονθα εξυπηρετηθουν, και αυτο ισως λογω κρισης. αλλα χρηματα διεθετε καποιος το 2010 και αλλα τωρα. νομιζω ειναι βασικος λογος. και φυσικα και οι πιο πολλοι που εχουν το τεσσαρι δυσκολα θα αναβαθμισουν.(δεν ειναι ολοι το ιδιο μ@λ...ες οπως εμεις, που τρεχουμε να το παρουμε). οποτε νομιζω δεν θα γινει ο ιδιος χαμος με τις ελλειψεις.


Τώρα είναι που θα γίνει ποιο χαμός από ποτέ και θα το δείτε και ας λένε κάποιοι ότι δεν θα το πάρουν το νέο είναι γλυκό και το γλυκό σε όλους μας αρέσει.;-)

Είδατε Αμερική 4.000.000 πωλήσεις σε χρόνο ρεκόρ.
Hong Kong ξεπούλημα κανονικό και άλλες χώρες με ουρές και περιμένοντας όλοι ώρες στην αναμονή για ένα 4S.

Θα δείξει την Παρασκευή ..;-)

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#398   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 08/11/2011 - 23:04

μαλλονθα εξυπηρετηθουν, και αυτο ισως λογω κρισης. αλλα χρηματα διεθετε καποιος το 2010 και αλλα τωρα. νομιζω ειναι βασικος λογος. και φυσικα και οι πιο πολλοι που εχουν το τεσσαρι δυσκολα θα αναβαθμισουν.(δεν ειναι ολοι το ιδιο μ@λ...ες οπως εμεις, που τρεχουμε να το παρουμε). οποτε νομιζω δεν θα γινει ο ιδιος χαμος με τις ελλειψεις.

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου .Εχεις απο εμένα +200000000

#399   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 08/11/2011 - 23:07

Τώρα είναι που θα γίνει ποιο χαμός από ποτέ και θα το δείτε και ας λένε κάποιοι ότι δεν θα το πάρουν το νέο είναι γλυκό και το γλυκό σε όλους μας αρέσει.;-)

Είδατε Αμερική 4.000.000 πωλήσεις σε χρόνο ρεκόρ.
Hong Kong ξεπούλημα κανονικό και άλλες χώρες με ουρές και περιμένοντας όλοι ώρες στην αναμονή για ένα 4S.

Θα δείξει την Παρασκευή ..;-)


Ναι αλλα αλλες τιμες στην Αμερικη, και αλλη οικονομικη κατασταση στο Χονγκ Κονγκ.

Το γλυκο καλο ειναι,αμα εχεις και μπορεις να το αγορασεις.


Sent from my iPhone 4s2 using Mapatalk(arpouzi)
Whatsapp doc?

#400   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/11/2011 - 23:39

Τώρα είναι που θα γίνει ποιο χαμός από ποτέ και θα το δείτε και ας λένε κάποιοι ότι δεν θα το πάρουν το νέο είναι γλυκό και το γλυκό σε όλους μας αρέσει.;-)

Είδατε Αμερική 4.000.000 πωλήσεις σε χρόνο ρεκόρ.
Hong Kong ξεπούλημα κανονικό και άλλες χώρες με ουρές και περιμένοντας όλοι ώρες στην αναμονή για ένα 4S.

Θα δείξει την Παρασκευή ..;-)


καταρχην κωστα, δεν ειμαστε αμερικανακια τουλαχιστον οι περισσοτεροι νομιζω. :) οποτε λαθος συγκριση κανεις. φυσικα για συγκριση με hong-kong ουτε λογος.! οικονομικα τουλαχιστον.! οποτε μην περιμενεις να γινει κανενας χαμος την παρασκευη.! με τοση ανεργια, ο πολυς κοσμος εχει αλλες προτεραιοτητες. οι λιγοι απο την αλλη οπως εγω ας πουμε, που τους περισσευουν καποια χρηματα για να γινουν και με την βουλα μ@λακες περνοντας κατι που στην ουσια δεν τους χρειαζεται μιας και εχουν ηδη το τεσσαρι, ειναι απλα αρρωστοι με καθε τι καινουργιο που βγαινει. θα συμφωνησω ομως μαζι σου στο οτι θα γινει κανονικο ξεπουλημα, οχι ομως του iphone αλλα της ελλαδιτσας.....!

#401   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 08/11/2011 - 23:43

καταρχην κωστα, δεν ειμαστε αμερικανακια τουλαχιστον οι περισσοτεροι νομιζω. :) οποτε λαθος συγκριση κανεις. φυσικα για συγκριση με hong-kong ουτε λογος.! οικονομικα τουλαχιστον.! οποτε μην περιμενεις να γινει κανενας χαμος την παρασκευη.! με τοση ανεργια, ο πολυς κοσμος εχει αλλες προτεραιοτητες. οι λιγοι απο την αλλη οπως εγω ας πουμε, που τους περισσευουν καποια χρηματα για να γινουν και με την βουλα μ@λακες περνοντας κατι που στην ουσια δεν τους χρειαζεται μιας και εχουν ηδη το τεσσαρι, ειναι απλα αρρωστοι με καθε τι καινουργιο που βγαινει. θα συμφωνησω ομως μαζι σου στο οτι θα γινει κανονικο ξεπουλημα, οχι ομως του iphone αλλα της ελλαδιτσας.....!


Εδώ είστε και εδώ θα είμαι και θα δείτε τι έχει να γίνει και μετά θα λέμε όλοι : Koιτάχτε παιδιά τελικά λεφτά υπάρχουν. :)

Για την Ελλαδίτσα σε καμία περίπτωση δεν πρέπει να την σκεφτόμαστε έτσι αλλά Ελλάδα μεγάλη ιστορία που τελικά θα βγούμε από αυτήν την εικονική κρίση που μας έχουν βάλει και πολλοί περισσότερο η Γερμανία που κανονικά αν θέλουμε μπορούμε να τους πάρουμε και τα σώβρακα.

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#402   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/11/2011 - 23:48

Εδώ είστε και εδώ θα είμαι και θα δείτε τι έχει να γίνει και μετά θα λέμε όλοι : Koιτάχτε παιδιά τελικά λεφτά υπάρχουν. :)

καλε πουντα, να παρω και εγω????

Για την Ελλαδίτσα σε καμία περίπτωση δεν πρέπει να την σκεφτόμαστε έτσι αλλά Ελλάδα μεγάλη ιστορία που τελικά θα βγούμε από αυτήν την εικονική κρίση που μας έχουν βάλει και πολλοί περισσότερο η Γερμανία που κανονικά αν θέλουμε μπορούμε να τους πάρουμε και τα σώβρακα.


ακριβως.!! η λεξη κλειδι ειναι το "ΑΝ" ! το θεμα ειναι οτι ποτε δεν θελουμε, τουλαχιστον οι πολιτικοι, να κανουμε τιποτα.! οποτε θα παραμεινη ενα μεγαλο ερωτημα. και θα μιλαμε συνεχεια για το παρελθον και το μεγαλειο της αρχαιας ελλαδας.

Τελευταία επεξεργασία από: ipad, 08/11/2011 - 23:48


#403   ipad

ipad

    iPH Contributor

  • 949 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/11/2011 - 23:50

μαλλον παμε φουλ για off-topic συνεχεια, οποτε το σταματαω εδω το συγκεκριμενο θεμα. :)

#404   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 08/11/2011 - 23:59

Εδώ είστε και εδώ θα είμαι και θα δείτε τι έχει να γίνει και μετά θα λέμε όλοι : Koιτάχτε παιδιά τελικά λεφτά υπάρχουν. :)

Για την Ελλαδίτσα σε καμία περίπτωση δεν πρέπει να την σκεφτόμαστε έτσι αλλά Ελλάδα μεγάλη ιστορία που τελικά θα βγούμε από αυτήν την εικονική κρίση που μας έχουν βάλει και πολλοί περισσότερο η Γερμανία που κανονικά αν θέλουμε μπορούμε να τους πάρουμε και τα σώβρακα.

Mου θυμίζεις σήμερα τους πωλητές του πλαίσιο που μου είπαν"μονο αν το προπαραγγείλεις 8α το εχεις 15 νοεμβρίου αλλιως απο το νέο έτος,θα το αγοράσουν ολοι και δεν θα εχουμε διαθεσιμότητα για να το αγορασεις"...Πάντα φιλικά γραφω και ελπίζω να μην γίνει καμια παρεξηγηση

#405   mikelev

mikelev

    iPH Enthousiast

  • 543 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 08/11/2011 - 23:59

ειναι τελειως κουλο και απανθρωπο να βγαζουν εκδηλωση ενδιαφεροντος χωρις να ξερουμε την τιμη...δλδ να ενδιαφερθουμε σε κατι το οποιο δεν ξερουμε την τιμη,τι να πω!!!

προφανώς και εκδηλώνεις ενδιαφέρον σε ενα προιον το οποίο ξέρεις εξαρχής οτι παίζεις μπάλα σε εύρος τιμών 600-800 ευρώ και προτίθεσαι να τα διαθέσεις.οπότε γιατί να σου πει τιμή.καλό θα ταν να λέει βέβαια αλλα απτην άλλη το marketing και το promotion δν υπακούει πάντα απόλυτα στη λογική.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 8

0 μέλη, 8 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες